Už nikdy žádná bolest: Jak se nezamilovat – StreetGame.cz
Pár je smutný - kluk se totiž zamiloval

Už nikdy žádná bolest: Jak se nezamilovat

Bety mají problém s láskou k jediné holce. Streetaři potkávají nespočet zajímavých žen každý den, takže jsou zamilovaní téměr neustále,“ napsal na fórum KapitánLáska. Je to tak. Pokud neděláte streetgame, za celý život potkáte několik holek, které vám extrémně sedí vzhledem, povahou, vůní… Pokud začnete ženy pravidelně oslovovat na ulici, začnete takové potkávat každou chvíli. A vaše tělo začne spouštět nechvalně známou, pravěkou hormonální reakci jménem zamilovanost.

Aktivní streetař rychle přijde o své maloměstské iluze – pochopí, že zamilovanost není nějaký univerzální princip vesmíru, ale jen chemický děj, který mu komplikuje jeho každodenní konzistentní práci. Stává se to co chvíli a je to otrava. Jako když autobus občas přijíždí pozdě.

Neochota vyřazovat ženy z rotace

Každý hráč si brzy vytvoří svou rotaci holek. Dostane 10 kontaktů, odshora dolů je obvolá, domluví si 3 rande. Nahoru přidá 5 nových kontaktů, znova odshora dolů postupně obvolá všech 12 zbývajících, domluví si 4 rande…

Část kontaktů tedy hned konvertujete v rande, část posunete na konec seznamu a možná konvertujete třeba za týden, část kontaktů vyřadíte. Vyřadíte ty, které nemají zájem, dostatečně se o vás nesnaží nebo poruší pravidla, která jste si nastavili (např. kouří, jsou nedostatečně inteligentní, kazí vám náladu negativními emocemi…).

Pokud jste ale měli skvělé oslovení a vaše hormony zamilovanosti začaly pracovat, můžete cítit neochotu vyřadit holku z rotace. I když nemá zájem, dál ji kontaktujete. I když porušuje pravidla, dál jí nabízíte setkání. Zkrátka ji chcete dostat za každou cenu.

Tím si neekologicky ničíte pověst, snižujete své šance do budoucna, ponižujete se a i ženu tím obtěžujete. Za každou cenu se musíte naučit být v těchto případech nemilosrdný, nedělat žádné výjimky a pokud žena neprošla sítem, vyřadit ji z rotace. Můžete ji sbalit třeba za rok, kdy už zase budete hrát jinou ligu. Pro teď, jako stroj: vyřadit z rotace, vyřadit z rotace, vyřadit z rotace.

Hráči, kteří toto nechápou, kvůli zmatení hormonů stále končí v nešťastných vztazích s nekvalitními holkami. Vyřadit z rotace!

Když žádná rotace neexistuje

Ještě horší situace nastává, když žádnou rotaci nemáte.

Bez balení nových holek hrozí, že se budete fixovat na ty z minula. Bez randění s holkama z minula riskujete, že se budete fixovat na ty nové.

Stále musíte mít zálohu žen, a tuto zálohu stále rozšiřovat. Jakmile to s jednou nevyjde, ani si nevšimnete, protože máte rozehraných dalších 5.

Pokud svádíte jen jednu, jste extrémně zranitelní, víceméně už předurčení pro neúspěch. Potřebujete více želízek v ohni!

Po velice úspěšném oslovení nebo rande oslovte nějaké další

Představte si, že jste na konci extrémně úspěšného rande. Nemůžete jít domů, myslet na ni a říkat si: „Jé, to bylo tak krásné…“ Přesně to vede k zamilovanosti, k fixaci, k nízkým nárokům, k neochotě vzdát se jí, ke špatné hře… Podporujete to závislost a falešné ego, místo abyste zůstali v osvíceném stavu mysli a na ničem nelpěli.

Po skvělém rande proto musí přijít střih. Změňte výraz tváře, změňte rychlost chůze, změňte prostředí, změňte i myšlenky. Jděte a oslovte nějakou další holku. Přetněte myšlenky na rande tím, že se okamžitě vrhnete do další akce. Hned si budujte další rezervu.

Řekněme, že se s holkou loučím na tramvajové zastávce. Jsem plný romantických pocitů, plný vzájemného spojení… Objímáme se a líbáme a vše myslím upřímně. Tramvaj přijíždí, poslední polibek, nastupuju a ona odchází. Zatřesu hlavou. Střih. Z obličeje mi slézá nepřítomný úsměv. Rozhlédnu se po tramvaji a jdu za první hezkou holkou. „Ahoj, já jsem Princ.“

To je buddhistický ideál, kdy vše prožíváte na maximum, ale na ničem nelpíte. Žijete přítomnost (rande) a pak zase přítomnost (oslovení jiné holky), nikoli přítomnost (rande) a pak minulost (stále se myšlenkami vracet k rande).

Nedržte si tedy odstup na rande. Prožijte ho naplno a po něm zase naplno prožijte něco jiného.

Ona zbytek večera myslí na vás. Vy pracujete na tom, abych zamilovanost setřásli skrze akci. Tím pádem vás miluje více než vy ji. Získáváte náskok, kontrolu, autonomii. To vztahu prospívá, protože ani ona nechce měkkého, závislého betu. Kvalitní partnerství začínají na hojnosti, ne na nedostatku.

Kompletní lék na zamilovanost

  • udržte si od zamilovanosti odstup – je to jen fyziologická hormonální reakce, nic vznešeného, za co byste měli položit život
  • budujte rotaci holek, udržujte si stálou rezervu, nikdy se nesoustřeďte jen na jednu
  • po úspěšných osloveních a rande oslovte ještě pár holek, abyste to ze sebe setřásli
  • pokud nesplňuje dříve určené podmínky, nemilosrdně ji vyřaďte z rotace, zamilovanost nezamilovanost

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

3 komentáře
Antihrdina napsal 10.2.2017

Zamilovanost je hodně protivnej jed, kterej z chlapa udělá trapnou skorobuznu, nic víc. Pamatuju si jak jsem si vůči ní kdysi dávno vytvářel imunitu (po svým). Většina kluků to ale ani nechce slyšet a radši budou dál žít v těch samých růžových sračkách, přesvědčení o tom jak je zamilovanost hrozně nadpozemská věc, a dělat white knights jedné holce (a doufat že ona nějakým záhadným způsobem procitne a pochopí že oni jsou ti praví), kterou tím jen neskutečně serou (a dělat tak ze sebe úplný kretény) než aby se posunuli dál.

Odpovědět
Nick napsal 19.2.2017

Tato stránka mění můj život k lepšímu :D

Odpovědět
Ales napsal 29.4.2018

Moc dobrý články tu máte, co píšeš dává smysl a v mnoha věcech se vidím (friend zone, white knight atd)

Odpovědět
Odešlete odpověď