Univerzita svádění – StreetGame.cz

Už se vám stalo, že jste:

  • si pořídili materiál o svádění, ale nedostali jste se až ke konci?
  • postrádali ve svém okolí lidi, kteří by balili holky s vámi?
  • se dokopali do akce, ale po nějaké době polevili, takže vše bylo zbytečné?
Modrooká bruneta

Co kdybyste získali důvod svádění konzistentně studovat po několika lekcích, spolu s desítkami dalších nadšenců?

Univerzita svádění

Možná vás ve škole zapomněli naučit to nejdůležitější...

Ponořte se každé 4 týdny do té nejaktivnější komunity svůdníků. 6 přednášek, které vám postupně otevřou oči ohledně balení holek a úspěchu v životě.

Univerzita svádění
Jak nikdy neztratit motivaci

Tolikrát jsem viděl kluky přijít na jeden kurz nebo přednášku... Několik týdnů být nadšený a jednat přesně tak, jak je to v životě potřeba... Pak postupně polevit a vrátit se do starých kolejí.

Nestačilo jen ukázat "velký svět", kdy do nich může být zamilováno několik kamarádek najednou, holky v klubu se s nimi vyspí klidně ještě ten den, spousta žen se s nimi klidně bude líbat i na ulici... A pak je v tom velkém světě možností nechat samotné.

Většina lidí nepotřebuje jeden velký kopanec motivace, ale dlouhodobý důvod, proč ráno vstávat, proč na sobě pracovat, proč každý den poznávat nové lidi...

Ostatně všichni dobří hráči, které znám, jsou tak dobří právě kvůli síle komunity kolem nich.

V Univerzitě svádění vás čeká přednáška, kde do extrémní hloubky pochopíte vždy jedno téma okolo adrenalinového sportu balení holek na ulici. Potkáte přitom desítky mužů, kterým jde v životě o to samé (většina přitom říká, že jsme ta nejpřátelštější a nejaktivnější komunita za všech). Odejdete plní nadšení a s přesným plánem, co teď trénovat.

Na mail vám postupně přijdou učební materiály k předchozí přednášce, a poté ještě test z probrané látky. A za 4 týdny přijde další setkání na nové téma. Tak Univerzita svádění poběží celého půl roku a za tu dobu zajistí, že se správná akce navždy stane vaší přirozeností.

Ovládnete schopnost budovat okamžitou přitažlivost, uvidíte za matrix, za běžné světské zážitky, získáte kontrolu nad svou image, pochopíte, jak mohou elitní svůdníci vést vážné vztahy na úplně nové úrovni, proniknete do všech drobných nuancí řeči těla a naučíte se, jak každou holku s trochou zájmu úspěšně dostat do postele.

Absolventi všech 6 přednášek získají na fóru a v rámci celé komunity nový titul Absolvent Univerzity svádění. Tohle je jediná škola, kterou potřebujete...

Termíny jednotlivých přednášek:

Vždy 14:00 až 16:00 v Praze (odvoz z jiných měst se organizuje na fóru):

22. července: 12 spouštěčů přitažlivosti, a jak je aktivovat

Evoluce do žen implementovala spouštěče, které jim umožní poznat, kteří samci jsou vhodní ke spáření. Když tyto spouštěče přitažlivosti rozeznáte, máte z poloviny vyhráno. Navíc musíte pochopit, jak je svými činy aktivovat - tedy uploadovat do mozku ženy informace o tom, že právě vy jste přitažliví muži. Pak už jen mačkáte knoflíky...

699 Kč

19. srpna: Osvícení silnější než to staré buddhistické (skrze streetgame)

Spiritualita není nadpřirozená. Skrze dostatečné množství duchovní práce tam venku se osvícení může přiblížit každý. Ale pozor! Pohled na holou surovou realitu s veškerou její texturou může být traumatizující. A kdo hraje hru, riskuje šílenství...

699 Kč

16. září: Image Update Workshop

Převezměte kontrolu nad svou image, a s tím i nad svým veřejným obrazem, kamkoli přijdete a kdekoli se o vás bude mluvit. Dozvíte se tajemství "krásných mužů" (i když se narodili oškliví) a zjistíte, jak přesně vylepšit přímo váš vzhled. Jste 5/10? Z workshopu odejdete jako 8/10.

699 Kč

14. října: Modifikace hry pro vážné vztahy (nebo vztahů pro hru?)

Strávíte tolik času a energie prací na sobě a balením holek... Myslíte, že vás potom čeká obyčejný vztah? Takový, kde utíkáte do hospody, abyste nemuseli doma vysávat? Zasloužíte si něco lepšího! Aplikujte pokročilé technologie svádění i do vztahů a užívejte si harémy, trojky, balte holky se svou přítelkyní...

699 Kč

11. listopadu: Workshop řeči těla

Získejte přirozeně vzpřímené držení těla pomocí metod, které vás váš shrbený fyzioterapeut nenaučí. Prohlubte a zvýrazněte svůj hlas. Porazte konkurenci skrze špinavé triky řeči těla. A ženy dostaňte do pozice, kdy se ony budou snažit o vás...

699 Kč

9. prosince: Logistic mastery

Už se vám stalo, že jste se holce líbili, ale k ničemu vám to nebylo? Přitahovat ženu ke zbláznění nebo si s ní rozumět jako pár po dvaceti letech... vám pořád nepomůže, pokud nevíte, jak se zbavit jejích kamarádů, kam s ní jít na rande a hlavně, jak se dostat na místo sexu. Muž s dobrou logistikou proto vždy vyhraje nad mužem, který je jen atraktivní. Jeden tip vám dám už teď: logistika není o tom koupit si vilu v centru, ale o tom umět každou špetičku ženského zájmu proměnit na odpovídající akci v posteli.

699 Kč

Společné streetgame po přednášce

Až přednáška skončí, většina z nás se společně vydá na hromadnou streetgame zaměřenou na převod informací z dané lekce do praxe. Připojit se může každý! Rozdělíme se na několik skupin, které povedou legendy komunity a pokročilí členové Internship programu - KapitánLáska, Spinning, P.S. a další. Pokud se chcete rozhoupat do akce, tohle je vaše šance!

Často kladené dotazy

Co když na některou přednášku nebudu moct přijít?

Stále vám přijdou zápisky z přednášky, studijní materiály a test.

Dají se stejné informace sehnat někde jinde?

Přednášky pořádáme, abychom mezi komunitu distribuovali úplně nové, nikdy nezveřejněné informace. StreetGame.cz se ve svádění neorientuje na mainstream, ale v rámci svých hodnot (akce, inovace, konání dobra) tvoří tu nejextrémnější, bleeding edge komunitu elitních svůdníků na samé hraně. Neopakujeme dávno objevené a neskrýváme žádné pravdy jen proto, že by se nemusely líbit nováčkům nebo feministkám. Stále inovujeme a přitom se víc a víc vzdalujeme mainstreamovému chápání vztahů.

Co se týče oblékání (součást třetí přednášky), existují kvalitní zdroje v angličtině, které se vždy hodí prohlédnout. Nikdy ale pohledem zkušeného baliče. Co se týče strečinku (kousek páté přednášky), existují skvělé sovětské materiály, úplně zapomenuté. Proto na západě lidé většinou dělají jen nefunkční statický strečink, když přitom existují neuro triky, díky kterým spousta lidí udělá rozštěp (nebo se dostane k držení těla alfa samce) okamžitě.  Tak by šlo pokračovat...

Celkově je vše zaměřeno na skrytá tajemství z oborů, která v komunitě svádění chybí. Půjdeme daleko za dosud existující náznaky vědomostí v článcích a videích... Proto se Univerzity svádění účastní i naši nejpokročilejší studenti a budoucí instruktoři.

Bude možné absolvovat ve stejný víkend i kurz s Princem?

Pokud chcete opravdu nabitý víkend, můžete přijít ještě na kurz svádění (3 hodiny streetgame s Princem přímo ve městě) den poté, tedy v neděli od 14:00.

Proč Univerzita svádění začíná o prázdninách?

Chceme spojit ty nejhladovější, nejnamotivovanější lidi. Takové, kteří mají osobní rozvoj jako prioritu, a naplánují si dovolenou okolo přednášek, ne přednášky okolo dovolené.

O prázdninách se navíc holky balí úžasně, a tak je třeba dostat mezi lidi nové informace o spouštěčích přitažlivosti už během července, kdy je využijete nejvíce.

Podívejte se, co o našich přednáškách říkají:
  • Podnikatelé
  • Programátoři
  • Mladí studenti
  • chlapi po třicítce
 

Čau chlapi, byl jsem mezi Vámi poprvé. Získal jsem spoustu praktickejch informací. Princ z mýho pohledu exceloval, ale i ostatní řečníci měli cenný podněty, který cejtim, že můžu s lehkostí použít. Takže díky za to, pokračujte ve skvělý práci.

 Wade
 

SuperKonference byla výborná. Rád jsem poznal ostatní streetaře. Tvá přednáška se mi líbila, máš prostě styl a dáváš hodně užitečných rad :D Hlavně jsem si uvědomil jak je důležité mít tah na branku, jít do oslovení naplno.

Zdeňkova přednáška mě uvedla lehce do šoku, na manželství nenechal nit suchou. Dost nad tímto tématem té přednášky přemýšlím, jak to uchopit ve svém vztahu s blondýnou :D

Jamesova přednáška byla super, občas jsem se trochu ztrácel(asi únava, spal jsem dneska 4 hodiny), ale pointu jsem pobral. :D

Neo je hodně velkej level. Byl jsem sním jednou na kurzu a tato přednáška jen potvrdila, že je top. Jak ovládl klub. Respekt :!:

Děkuji za vyzvání k uvedení Jamesa a k povídání o blondýně a její sbalení. Vyprávěl jsem to bez přípravy a hodně jsem to zrychlil, ale jsem rád, že po kurzu rétoriky jsem mohl mluvit před tolika lidma. Streetu zdar

Spinning
Bonus: zápisky ze SuperKonference na váš mail

Tento rok už jsme jednu legendární akci zorganizovali - SuperKonferenci. Fanatik Princ představil svůj technický GamePlan pro sbalení holky na ulici. Otec dvou dcer, 42 let starý Zdeněk Zahrádka mluvil o manželství a vážných vztazích (až spoustu kluků svým surovým popisem vyděsil). James představil zásady pro osobní rozvoj. Neo muže naučil, jak ovládat kluby a balit striptérky.

Když se přihlásíte do celé Univerzity svádění, jako bonus vám na mail okamžitě přijde 18 stran Jamesových ilustrovaných zápisků ze SuperKonference (všech 4 přednášek).

Dvě strany zápisků ze SuperKonference

Dvě strany zápisků ze SuperKonference

Na SuperKonferenci jsem řečnil a odpovídal 3 hodiny, abych se ujistil, že každý odejde s přesným plánem, jak sbalit holku na ulici (mladší Oswald pak dvacet minut po SuperKonferenci v metru svedl ženu přímo před jejím bratrem). Ale teprve když začal Zdeněk bez jakýchkoli zábran mluvit o svém manželství, viděl jsem, jak šok probouzí mnohé účastníky v sále z matrixu.

Požádal jsem proto Zdeňka, aby mi poslal ještě poznámky, podle kterých přednášel. Přišlo 9 stran, shrnutých, ozdrojovaných, prakticky ebook o manželství. V bonusech k Univerzitě svádění ho najdete taky.

Připojte se ke komunitě: