Ukradněte ženě společnost – StreetGame.cz
Anténa

Ukradněte ženě společnost

Jste v klubu, a váš kamarád se baví s holkou, o kterou máte zájem. Požádat ho, aby vás jí představil, je slabý způsob. Naštěstí existuje i silné řešení…

Proč slabý způsob? Takovou žádostí se plně vydáváte všanc dvěma lidem. Kamarádovi, na jehož uvedení všechno stojí. Nevíte, jak schopně vše provede, a zda vůbec má správnou motivaci. Co když chce holku sám pro sebe?

Za druhé se vydáváte všanc ženě. Nezískáte žádné speciální body za oslovení jako na streetgame. Jste jen za kluka, který jí chce poznat. Něco chcete, i když ona ještě nechce nic. Rozhodnutí je na ní. Taháte tedy za kratší provaz.

Druhá cesta

Váš známý se baví s holkou, o kterou máte zájem… Přijdete tedy za ním, a zatímco jí kompletně ignorujete, nadšeně ho pozdravíte a začnete se s ním bavit.

Teď je vše o něčem úplně jiném, protože v nejslabším postavení se nyní nachází žena. Přišla o pozornost, stojí uprostřed všeho sama, protože jejího společníka jste jí odloudili… vy!

Pokud je krásná a ostatní muži jí normálně podlézají, bude zvědavá, proč vy ne. Kdo je ten skvělý kluk, který tak zaujal jejího partnera?

Ať už je žena s kýmkoli, vždy si tyto lidi musíte získat na svou stranu. Mnoho hráčů to bere na lehkou váhu a skončí u polovičatého „jen aby se neřeklo“ přístupu. Ten je ale nyní vyloučen, protože získáním překážky přímo začnete. Žena se pak bude snažit přilákat pozornost zpátky, kvalifikovat se. Za to jí začnete odměňovat špetkami zájmu…

Pokračujete standardně v krocích podle Handbooku, a brzy je vaše.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: