Udělejte z 2018 váš nejlepší rok! – StreetGame.cz
2018

Udělejte z 2018 váš nejlepší rok!

Tento rok jsem udělal největší pokroky ve svém životě. Přestěhoval se do Prahy, vybudoval si nový harém, vedl kurzy několikrát týdně, přednášel každý měsíc, streetoval v Bratislavě, Budapešti, Kyjevě, Minsku… To mi umožnilo způsobovat v lidech ještě mnohem šílenější transformace, než kdy dřív!

Pokud jste absolvovali kurz 2016 a napsali dobrou recenzi, teď je to teprve masivně nabité! Díky všem, sám bych se bez vás nikdy tolik nezlepšil!

Jako komunita jsme v roce 2017:

1) Otevřeli Internship program a z nejnadějnějších studentů začali trénovat budoucí instruktory, kteří mě (nadšence bez talentu) budou moci překonat.

2) Vydali naši Bibli, kterou podle ankety nejvíce lidí četlo více než 8x

3) Uspořádali velkou SuperKonferenci

4) Začali jsme se společně scházet na přednáškách každý měsíc

To vše zachováme, a v roce 2018 půjdeme ještě dál! Už jsme spustili prodej šestihodinových výcviků, kde si lidé budou moct v bezpečí nadrilovat vše, co budou později potřebovat v praxi na ulici nebo v klubu.

Rovněž jsme se rozhodli uspořádat turné a 1x navštívit každé větší město – Brno, Ostravu, Plzeň, Hradec Králové a České Budějovice.

Aby v tom byl přehled, zřídili jsme Kalendář akcí

Pokud si adresu streetgame.cz/kalendar nezapamatujete, odkaz odteď vždy najdete v horním červeném menu. A pokud ještě nemáte nastavenou streetgame.cz nebo forum.streetgame.cz jako svou domovkou stránku, udělejte to! Už tenhle malý krok pozitivně ovlivní každý váš den. Pokud ještě chodíte do školy, nastavte streetgame.cz jako hlavní stránku na všech počítačích, ať nemáte spolužáky nerdy!

Očekávám, že spousta nadšenců to bude chtít „absolvovat všechno“ a krom Výcviků a přednášek, které mají pokaždé jiné, neopakované téma, se mnou pojedou i do Plzně, Hradce, Budějovic… Ať se streetgame v každém městě stane tak normálním standardem, jako je v Praze! (Máme tolik programátorů, že vás bez streetování v IT firmě málem nepřijmou.)

Pokud nás ještě kterýkoli čtenář nezná osobně, tento rok je rozptyl kurzů tak široký a přednášky tak levné, že každý může! Nic neodkládejte a začnete svou proměnu dnes, 1. ledna!

Předsevzetí jsou jasná – hlavně streetovat!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
PAVLA napsal 7.1.2019

Dobry den, Vase stranka me zaujala..fakt uplne jiny pohled ..delate nejake takove kurzy i pro zeny, a zeny, ktere uz jsou trochu dale v zivote, rekneme kolem 35..a hledaji muze na vztah a rodinu? :-) Dekuji za odpoved, P.

Odpovědět
Odešlete odpověď