Udělá vás celibát přitažlivými pro ženy? Jaké má účinky pauza od svádění – StreetGame.cz
Smutný mnich jede monk mode

Udělá vás celibát přitažlivými pro ženy? Jaké má účinky pauza od svádění

My streetaři se od obyčejných chlapů lišíme hlavně tím, že každý den oslovujeme ženy na ulici – zlepšujeme se tak ve svádění a zároveň poznáváme hlubší pravdu o životě. Co se stane, když si dá balič pauzu? Třeba se celý měsíc nesnaží sbalit vůbec žádnou holku? Může to mít i nějaké pozitivní účinky?

Účinnost * Aktivita = Výsledky

Pokud chcete ve svém životě více krásných žen, můžete jich balit více a můžete je balit účinněji. Ideálně uděláte obojí.

Jak například zvýšit účinnost:

Jak například zvýšit svou aktivitu:

  • oslovujte ženy na ulici
  • navštěvujte kluby
  • pořádejte party
  • provozujte atraktivní Instagram
  • pište ženám na seznamkách jako je Tinder

Ideálně tedy víte, jak ženu sbalit, a často to děláte (místo abyste to dělali často, ale špatně, nebo to uměli a nedělali).

Co potřebujete VY?

Podle mých mnohaletých instruktorských zkušeností většina mužů projevuje příliš nízkou aktivitu. Chlapi 3x atraktivnější, než jsem já, makají na své kariéře a sní o tom, že za nimi jednou krásná žena přijde sama, zatímco já jsem venku a píchám holky každou chvíli.

Je super mít užitečnou, naplňující práci, jen to není vůbec potřeba pro úspěch v milostném životě, o kterém se tu bavíme. Například mým jediným povoláním byl vždy instruktor svádění, takže jsem měl ženy dříve, než jsem vůbec vydělal první peníze.

Pauza od svádění, „dobrovolný celibát“, „monkmode“, „soustředit se nejdřív na sebe“ je tedy pro většinu mužů zcela nevhodné, jelikož potřebují 1) zvýšit svou aktivitu, 2) porozumět ženám. (Obvykle jim hluboce porozumíte také skrze aktivitu, knížky nestačí samy o sobě.)

Pro koho je pauza vhodná? Pro naprosté závisláky, kteří streetují příliš mnoho, neřeší nic jiného a začíná jim to lézt na mozek. Moc jsem jich tedy neviděl. Ale vzácně se to stát může.

Problém je, když někomu (vzácnému) s šíleně vysokou snahou monk mode pomůže a on ho doporučí jinému (typickému) člověku, který má aktivitu příliš nízkou. Tam je celibát úplným koncem, protože takový muž „stárne v nezkušenosti“ a každým měsícem se jeho milostná situace zhoršuje.

Ženy nechtějí muže, který řeší jen ženy

Pokud je atraktivita jediným cílem vašeho života, ženy vycítí svou moc nad vámi a ztratí zájem. Chtějí pevnou skálu, ne kloučka, kterému se nálada mění podle toho, kolik ten den dostal telefonů / odmítnutí.

„Přestat svádět a soustředit se na sebe“ zní jako řešení, opravdový problém je ale hlubší.

Za prvé je třeba vidět streetgame spíše jako duchovní činnost, než snahu v ten konkrétní den sbalit co nejvíce žen. Jde o ten proces, kdy překonáváme strach, sdílíme sami sebe s novými lidmi a zvědavě vnímáme pravý svět tam venku. I kdybyste dostali 20 odmítnutí za sebou (což první rok bylo takové mé typické úterý), streetgame je vždycky úspěšná. Transformace se neptá na statistiky a probíhá.

Za druhé je vhodné přidat streetgame do svého života třeba místo počítače a ne kvůli tomu například končit sportovní kariéru.

Řekněme, že jdete do školy, pak si zacvičit, pak jen tak ležíte na mobilu, pak se věnujete byznysu a nakonec si pustíte seriál. Místo mobilu dejte street a vznikne: škola -> sport -> street -> byznys -> seriál. Nenahrazujte ostatní užitečné věci, aby vám nevzniklo škola -> street -> mobil -> seriál.

Problém skoro nikdy není, že by někdo streetoval 5 hodin. Problém je jenom to, když někdo streetuje 5 hodin a pak už jen zabíjí čas na internetu. Pak se streetgame stane „jeho vším“ a on podstupuje větší riziko, že s ním (jeho imaginární) úspěch/neúspěch bude mávat.

Vzácně se najde muž s tak produktivně napráskaných kalendářem, že opravdu musí vynechat například tenis, aby si tam dal hodinu na ženy, většině mužů ale stačí obětovat svou expertýzu na filmy / hry / zpravodajství.

Dobrovolný celibát často funguje tak, že muž změní streetgame -> mobil na práce -> mobil, místo aby dělal práce -> streetgame.

Z nouze ctnost

Někteří muži tvrdí, že jsou v dobrovolném celibátu, aby si obhájili, že ženu sbalit neumí. Prostě tomu, že jsou na suchu, jen říkají víc vzletně. Kdyby dostali šanci, samozřejmě s celibátem hned seknou.

Někteří muži dokonce údajně drží celibát na protest proti feminismu :D Je to asi jako bych přestal lidi oblažovat svým hnusným zpěvem a říkal, že je to na protest vůči špatnému stavu hudby. Váš celibát zkrátka nikdo neřeší, jenom vy. Nemá to žádný politický přesah, jde jen o způsob, jak si obhájit svůj neúspěch. Nikomu jste to nenandali, ženy kvůli tomu rozhodně nebrečí.

A občas si muži nevědomě prostě chtějí dát pauzu a když k tomu najdou jakýkoli důvod, třeba uslyší právě o celibátu, udělají to. Za touhou s tím seknout obvykle stojí, že jim svádění nejde, unavuje je nebo nebaví. O řešení jsem napsal celý článek Jak udělat ze svádění zábavu, která vám vždy dodá energii.

Vyzkoušet celibát?

Většina mužů ve vztahu s ženám projevuje příliš nízkou aktivitu. Měli by streetovat častěji.

Občas se najde závislák, který ženy řeší až moc. Odvykačka mu může prospět. Lépe ale udělá, když se více zaměří na duchovní aspekty streetgame + nahradí sváděním nějakou neproduktivní aktivitu a ne sport nebo byznys. A mám k tomu ještě jeden tajný trik:

Osobně vím, co to je snídat street a večeřet street, ale pocitu, že ztrácím sám sebe a stávám se jen figurkou, která vše dělá podle žen, jsem se nikdy nedostreetoval. Je to i tím, že ženy nevnímám jen jako čísla, která musím nějak ovlivňovat. Upřímně ženy miluju a s tím i celý ten proces. Celkem mě baví dostat občas odmítnutí. Baví mě potkat holku, se kterou jsme pro sebe nesnesitelní. Baví mě potkat holku, kterou nerozesměje prostě nic na světě, i když já tam už ze svých vtipů umírám smíchy. Baví mě, že jednotlivé ženy musíte vždy ochutnat, abyste zjistili, jestli jsou pro vás (tedy i s top kráskou můžete mít na nic chemii). Baví mě roztomile namyšlené holky, které očekávají status celebrity. Baví mě holky, které mají rády bizarní věci, které já bych určitě nikdy rád neměl. Baví mě, že některé holky bez makeupu vypadají jako úplně jiní savci…

Zkrátka tu jsem, abych poznával svět. Jestli budu mít sex dneska nebo zítra je mi celkem jedno. Můžu odpřísáhnout, že když mám „špatný street“, ani si toho nevšimnu. Jsem pořád stejný Princ, ať už mě někdo odmítne nebo neodmítne, a o tohle vědomí nepřijdu, ani kdybych se rozhodl streetovat 16 hodin denně. Street člověku nemůže nic udělat – to jen ego.

No a pokud byste ze svého seznamování chtěli právě odstranit strach a výčitky a místo nich tam vnést větší bezpracnost, lásku, autenticitu… podívejte na Jak si pro svádění nastavit hlavu.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: