Ty používáš nějaké feromony? – StreetGame.cz
Šťastný pár

Ty používáš nějaké feromony?

Mám známého, který je zároveň takovou malou internetovou celebritkou. Zatím jsem s ním vůbec neřešil, jestli tu o něm můžu psát, říkejme mu tedy třeba Kamil. Každopádně dohodli jsme se, že jednou zruší schůzku s Dominikou Myslivcovou :), zajde místo toho se mnou na street a vezme i kameru.

Prohlásil, že mi ukáže takovou fintu. Zapnul kameru, postavil mě před vchod do obchodního centra a začal předstírat, že mě fotí. Brzy už oslovoval první skupinku lidí… Dvě holky a jeden nevýrazný kluk teď od něj slyšeli, že jsem model, se kterým fotí novou reklamu. „A muž vždycky vypadá atraktivněji, když je obklopený ženami…“, nelhal tentokrát.

Když se podíváte na nabídky modelingových agentur, zjistíte, že hledají spíše výrazné, zajímavé a charismatické typy s určitým pohybovým nadáním, než vyloženě perfektně krásné muže. Tyhle holky to snad musely vědět, protože přestože ani já nejsem dokonale krásný, uvěřily nám to! Byl jsem pro ně model.

Kamera točila dál, Kamil teď pobíhal kolem nás a předstíral focení z různých úhlů. Obě holky stály vedle mě… „Mohly byste ho vzít kolem pasu?“, vybídl je a ony ho hned poslechly. Dalších pár předstíraných cvaknutí…

„Víš co, uděláme to ještě intimnější“, přimknul jsem se k jedné z dívek a podíval se jí do očí. Cvak, cvak… Pomalu jsem přitiskl své rty na její. Cvak, cvak… Už nebylo na co čekat, začal jsem ji líbat.

Bílý den, známe se asi minutu a zatímco její kamarádi ani lidi kolem nic nechápou, kamera natáčí, jak se líbáme přímo před vchodem do obchodního centra.

Ještě jsem jí o sobě trochu řekl, vzal si číslo a spokojeně došel za rovněž překvapeným Kamilem. „Ty používáš nějaké feromony?“, zeptal se nechápavě.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
Tygr napsal 20.7.2017

Ty znáš Kazmu osobně? :D

Odpovědět
Odešlete odpověď