Trik: přimějte každou, aby se vás dotýkala – StreetGame.cz
doteky ženy

Trik: přimějte každou, aby se vás dotýkala

Doteky musejí začít rychle a přirozeně, žádné nesmělé pokusy na konci druhého rande. Vždy je přitom lepší, když dotýkání začne žena sama. Jak jí k tomu nasměrovat? Pomůže vám tenhle super-účinný trik.

Během pěti let jsem při streetgame oslovil několik tisíc žen. V několika stech případech pak přišla vhodná chvíle použít tenhle „připravený postup“. Skoro vždycky vyjde!

Jak člověka z fleku přimějete, aby dostal pekelnou chuť něco udělat? Zakážete mu to! Je to jako obrovský banner s nápisem „NEKLIKEJTE SEM“. Prostě to musíte udělat!

Takže až se vás příště žena dotkne, nebo o vás letmo zavadí, braňte se: „Hej! Jeden dotek stojí deset euro!“ anebo: „Pozor! Nedotýkat se výstavního zboží“. Ženu to překvapí, a o vteřinu později už na vás začne sama sahat. Naoko se braňte, to jí popíchne ještě víc. No a cíl je splněn.

Pokud o vás nezavadí a vy přesto chcete tenhle trik použít, zavaďte o ní letmo sami, a pak už jí škádlete přesně podle plánu. Samozřejmě někdy se to prostě nehodí, ostatně váš cíl není používat tuhle připravenou věc v úplně každé konverzaci.

Pokud už přijde na řadu, funguje to skoro vždycky. Výjimkou jsou snad jen ženy, které úplně odpuzujete, a tam stejně nemá cenu pokračovat (raději rychle zmizet a vrátit se jako jiný, lepší muž v době, když už na vás zapomněla).

Trik znáte, zbývá ho už jen vyzkoušet! Další inspiraci pak najdete v dalším našem článku věnovaném dotekům.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: