Trik, jak zvládnout rozchod s partnerkou – StreetGame.cz
Těžký vztah

Trik, jak zvládnout rozchod s partnerkou

Rozchody bolí. Má to ale jeden skrytý důvod. Když změníte nastavení hlavy, vyrovnáte se s rozchodem mnohem snáz.

Příběh citlivého kluka

Svou cestu svádění jsem začínal jako totální nerd. Kouty už od dětství, ploché nohy, akné, devastující sociální fóbie… Když jsem se někomu svěřil, že toužím být TOP svůdníkem, dostal jsem čočku. „Co ty máš co oslovovat holky, ty zrůdo? Táhni zpátky k počítači!“ Ne každý mi to řekl takhle přímo, ale jako dobrý nápad to nepřišlo nikomu. „Ty a holky?“ podívala se na mě teta odshora dolů: „Nechceš se radši věnovat té vědě?“

Měl jsem pochybnosti, měl jsem šílené pochybnosti, ale i tak jsem se pustil do své transformace. Co jiného mi zbývalo? Změnil jsem stravu, četl knížky o psychologii, oslovovat holku za holkou… Trvalo rok, než jsem přišel o panictví, a asi 6 let, než si ti samí lidé, kteří mě odrazovali, začali kupovat mé přednášky.

Nicméně, stále mě trochu hnala ješitnost. Protože jsem ženy celý život neměl, chtěl jsem se nově pořádně ukázat! Aby každý viděl, jaký jsem samec! Bral jsem krásné ženy jako symbol statusu. Jako nějaký majetek.

Asi to nebylo správné. To bych nemusel řešit. Jenže to začalo mít negativní vliv i na můj život…

Pokud totiž vnímáte ženu jako vlastnictví – buď jí má ten, nebo tam ten – snažíte se ji udržet, bojujete o ni. V extrémnějších případech i pokud vám vztah nevyhovuje, stále raději „vlastníte tuto 10/10“ a čerpáte z toho status, než aby ji měl někdo jiný. „Ok, snáším negativa tohohle vztahu, ale mám za tuhle dřinu sexy desítku, kterou mi lidi závidí. Kdyby mohli, dřou taky.“

Teď si k tomu započtěte mnohoženství. (Tady společnost používá šílený dvojí metr. U každé rockové hvězdy se předpokládá, že bude mít spoustu žen naráz po každém koncertě. Ale zkuste mít vy více přítelkyň, které o sobě ví, a hateři vám ze začátku taky budou říkat: „Co ty se opovažuješ mít více holek, zalez do svojí nerdské díry a buď věrný jedné holce, ty nemáš stejná práva jako rockové hvězdy!“ Nesmíte je poslouchat, nechtějí pro vás nic dobrého.)

Pokud byť jen trochu vnímáte ženy jako majetek (buď ji mám já, nebo ji má soused), a zároveň provozujete harém, dostanete se jako já do šílené situace, kdy se snažíte sbalit a udržet co nejvíce holek (co největší vlastnictví), a i když se vám v těchto vztazích nelíbí, dál si je hlídáte, protože: „Každou desítku by pustil jen blázen. Když ji nechám jít, už tam čeká 50 chlapů, kteří budou ochotni pro ni strádat ještě více, než teď strádám já.“ Náplní života se stane věčná soutěž.

Díky harémům se mi vlastně jen v plné bizarnosti ukázalo, co zažívá spousta chlapů. Jsou ve vztahu nespokojeni, ale vidí, že někdo jiný by spokojen byl. Než mu to dopřát, raději drží ženu u sebe. Představte si to jako vesnici, kde 10 chlapů soutěží o 5 holek, i když každá z nich je nesnesitelná. Pokud by tam muž byl sám, jednal by jinak.

Pomoc pro mě přišla z nečekaného směru: od rozchodů. Teprve když jsem některé ženy nechal jít, uvědomil jsem si, že je vždycky můžu mít znova. Že se nerozhoduje, zda je vlastním já, nebo soused. Žena totiž není žádný majetek. V každou chvíli se může svobodně rozhodnout, a zda s někým byla den nebo rok v tom nehraje roli.

Dokud jsem si holky spojoval s vlastnictvím a statusem, vnímal jsem každý rozchod jako ztrátu – něco jsem měl, teď to má někdo jiný. Teprve když jsem viděl, že rozchodem to nekončí, že ženu nikdy nikdo nevlastní, mohl jsem si oddechnout.

Výcvik Rande, spojení a vztahů

„Balí mi holku, tak ho zmlátím!“ To nedává smysl, protože i když se s ním vyspí, není o nic méně vaše. Nikdy nebyla, ona není gauč nebo televize.

Dnes se směju mnohým mužům, kteří chodí s mými krásnými a ve vztahu nesnesitelnými ex. Řeší jejich problémy, a já s nimi můžu dál kdykoli nezávazně spát.

Směju se i sám sobě, že jsem řešil jejich problémy, za každou cenu se snažil držet je ve vztahu, a za to měl JEN jejich věrnost, která se dnes nijak nepočítá a nemám z ní dnes žádné benefity.

Má hlavní rada k rozchodu tedy zní:

O ženu jste nepřišli, protože jste ji nikdy nevlastnili. Vždy byla plně svobodnou bytostí. Je jí i nadále. S rozchodem se nestala majetkem jiného, a tak nemusíte truchlit, jako by umřela. Zvládne spát s několika muži naráz úplně stejně, jako vy zvládnete několik žen. Ženy jsou jako kyslík, přivlastňovat si je marné. 

Kdykoli ve vztahu děláte rozhodnutí, představte si svět bez ostatních mužů. Ustojíte tak manipulace, a zorné pole vám nezakalí ješitnost. Zůstanete, kdy to dává smysl vám, ne kvůli neviditelné soutěži s ostatníma.

Pokud vás vztahy zajímají víc, pořádáme v únoru Výcvik Spojení, rande a vztahů, který bude v praktické formě obsahovat vše, co o vztazích jako profesionální svůdník vím. Jak si najít přítelkyni, čím se balení holky pro vztah liší, jak vybudovat harém nebo jiné z alternativních vztahových uspořádání (např. aby partnerka chtěla streetovat s vámi), jak řešit partnerské krize a zkrátka celkově… jak mít krásný vztah a naplňující život se vším všudy.

Před tím ve stejném sále budeme pořádat ještě speciální přednášku Zakázaná emoční inteligence, se všemi nepsanými zásadami mezilidské komunikace. Pokud Výcvik je pro úzkou skupinku nadšenců, kteří dostanou individuální péči, přednáška je levná, pro všechny, a poznáte tam desítky nadšených parťáků.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: