Tři věci, které holce na facebooku nikdy nepsat – StreetGame.cz
Online svádění může být pohodička

Tři věci, které holce na facebooku nikdy nepsat

Dostali jste telefon, nebo se vám líbí nějaká holka na internetu? Slibný začátek okamžitě pokazíte, jakmile dívce napíšete jednu z těchto tří frází:

1) „Ahoj, jak se máš?“

Krásné ženě tohle píše několik kluků každý den. Nikdo neví proč. Možná mají pocit, že bude nejlepší držet se zaběhlých tradic. Holky to ale brzy (asi tak ve 14 letech) začne strašně štvát.

Nelze jim to zazlívat… I vás by přešla chuť, kdybyste zprávu: „Jak je?“ dostávali od několika neznámých lidí denně.

Ptejte se svých známých, jak se mají. Nepoužívejte to ale jako úvodní oslovení sexy holek. Tam se musíte odlišit, nikoli splynout. Maximálně dostanete odpověď: „Dobře“ a můžete dál přemýšlet, co napsat, jako na začátku…

2) „Jsi krásná.“

Přímé oslovení („Ahoj, vypadáš hezky.“) funguje skvěle na ulici, kde je pro ženu ukázkou velké odvahy. Na facebooku to ale umí napsat každý. A taky to dělá!

Komplimenty na vzhled jsou obecně ohrané a nemají pro ženy žádnou hodnotu. Zvlášť se ztratí na instagramu, facebooku nebo tinderu. Raději chvalte něco, čeho by si člověk jen tak nevšiml, a to až ve chvíli, kdy se holka trochu snaží. Ideálně tak potvrzujte její dobré chování a jakmile projevuje nezájem, komplimenty okamžitě vynechte.

3) „Pošli fotečku.“

Proč si vůbec někdo myslí, že toto může vyjít?

Okamžitou žádostí o fotografii ukazujete, že jste neskrývaný honič, který raději všechny své šance vymění za ani ne jednoprocentní možnost, že mu holka odpoví fotkou.

Raději ji sbalte, pak vám udělá fotek, kolik budete chtít…

Co tedy napsat?

Doufám, že článek nevyčerpal vaše obvyklé možnosti…

O tom, co holkám doopravdy psát, abyste vzbudili jejich zájem, dostali je ven na rande nebo navázali nějaký zajímavý vztah přes webku, jsme vytvořili celý balík Jak sbalit ženu online ke stažení. Obsahuje nejlepší první zprávy, o čem si s holkou psát, postupy pro budování přitažlivosti, vytváření atraktivního profilu, mosty mezi oslovením a rande, nejlepší strategie, jak holky dostat ven… Zkrátka úplně vše, co o tématu vím.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: