Tři nejlepší koncepty pro vážný vztah z Instruktorského manuálu – StreetGame.cz
Blondýna v knihovně

Tři nejlepší koncepty pro vážný vztah z Instruktorského manuálu

Málokterý muž doopravdy touží mít jen spoustu rychlovek na záchodě v klubu. Když už, chtějí chlapi milenky, se kterými budou moct spát vícekrát. Nebo původně chtěli vztah, ale zjistili, že to ženy s nimi chtějí jen rychlovky, a tak už na vztah sami rezignovali…

Přesto tolik materiálů končí sexem, a pak už nic. Instruktorský manuál, který vyšel 1. března, obsahuje více než 10 ověřených strategií, jak vést vážné vztahy nebo si udržovat milenky. Tady jsou 3 klíčové koncepty, na kterých vše stojí:

1) Nulové maloměšťáctví

Instruktorský manuál říká: nemusíte vztahy vést jedním způsobem jen proto, že to tak dělá většina lidí kolem vás. Každého člověka nemůžete narvat do stejné krabice. Právě proto přes 10 způsobů.

Samozřejmě je to I´M, a tak se drží principu: nikoli pouhá teorie, ale kompletní přepis mozku. To zde znamená spoustu šokujících informací, zážitků a otázek, které z vás úzkoprsost a omezený rozhled vyženou.

Nemohu jen napsat: „Nebuďte úzkoprsí.“ Musím napsat něco, co když čtete, úzkoprsost vás instantně opouští. Proto tyto kapitoly nejsou úplně pro slabé povahy…

2) Paralelní vztahy umožní zpracovat velký objem žen

Jak dlouho trvá najít perfektní partnerku? Pokud nepodnikáte žádnou akci, nepotkáte ji nikdy. Pokud volíte sériový přístup a vždy randíte jen s jednou ženou, obrovské množství času. Teprve pokud zpracováváte velký objem najednou, můžete mezi všemi rychle a snadno najít skvělou holku.

Zde se streetgame a partnerství potkávají, místo aby se rozdělovaly.

Jen si představte wifi, ke které by se mohl připojit vždy jen jeden člověk, a ostatní by museli čekat, až se odpojí…

3) Vy řešíte fyzično, závazky necháváte na ženách

Muž, který ji nechce tvrdě opíchat, a místo toho jí touží dávat dárky a poznat její rodiče… vždy působí tak trochu beta. Závazky stupňuje jen zaopatřovatel, který se bojí, že ji ztratí, a chce si tím ženu pojistit.

S porozuměním z Instruktorského manuálu se budete moct soustředit na svůj žebřík doteků a nechat ženy, aby si některá svou snahou vyhrála do vztahu vás.

Revoluce ve vašich vztazích se ženami

8 let ve hře jsem se setkával s tím, že i lidé, kteří balí holky jako alfa samci, pak ve vztahu přejdou do beta módu. Tak se původní párty promění na rutinu plnou vynášení odpadků, vysávání a umývání nádobí… Studie dokonce ukazují, že většině mužů v dlouhodobém vztahu měřitelně klesne hladina testosteronu.

Osobně jsem byl vážným vztahům vždy otevřen a tak jako chceme při balení holek na ulici to nejlepší, roky jsem vyvíjel ty nejlepší technologie i pro dlouhodobá partnerství. V Instruktorském manuálu je teď naleznete.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

3 komentáře
Karel napsal 3.3.2017

Čau ve spolek. Chci se zeptat na ty spouštěče přitažlivosti. Chlap musí vybudovat sebevědomí skrz lifestyle, vzdelani, sport aby se pak citil jako alfa a tím pritahoval zeny ptz to co citis ty citi i ostatni. A to jak se citim jde ovlivnit do určité míry samozřejmě taky ne ? Když budu treba nervozni tak si reknu co sem dokazal a mel bych se z toho citit dobre napriklad. ok?

Odpovědět
  Princ napsal 3.3.2017

  Životní styl + streetgame. Vykračování z komfortní zóny z tebe nervozitu dostane.

  Odpovědět
  Karel napsal 4.3.2017

  ale kdyz chci zapnout spoustec pritazlivosti tak do urcite miry muzu z vlastni vule ho spustit(namotivuju se tak abych se citil dobre) ne?A vedome

  Odpovědět
Odešlete odpověď