Trhejte spojení – StreetGame.cz
trhejte spojeni

Trhejte spojení

Přiblížili jsme si, že vedle přitažlivosti existuje faktor jménem spojení. Tedy on vlastně hmatatelně neexistuje, ale pekelně se nám hodí v našem systému, kde logicky rozebíráme celý průběh svádění tak, aby se ho byl schopen pohodlně naučit kdokoli, třeba technicky zaměření muži (poslední dva návštěvníci našeho živého kurzu byli vedoucí stavby a ajťák). Spojení nám zastupuje důvěru, pohodlí, vzájemné souznění, pocit blízkosti s ženou…

V článku pokročilé budování spojení jsme zdůrazňovali, že lidé přirozeně vyhledávají blízkost vysoce postavených osob. Jejich charisma totiž je jako magnet. V ideálním případě tedy dívka bude chtít prohloubit spojení s vámi. Vy se nebudete snažit, vy jí ho prostě dáte.

Jak vypadá taková snaha o spojení?

Člověk mluví a na konci každé věty stoupne hlasem, jako by to byla otázka. „Ahoj? Já jsem Petr?“. Hledá věci, které má s protějškem společné, a pak je zdůrazňuje. „Taky mám špatnou náladu, když prší!“. Je na něm vidět, že by vzájemný vztah rád posunul co nejrychleji dál. „Asi tě miluju“, řekne na prvním rande. Snaží se zalíbit, přizpůsobit, přeskakovat obruče, které mu druhý nastavuje.

Pokud tohle dělá muž, který ještě nevybudoval přitažlivost, je to samozřejmě úplně špatně.

Odučte se to

Nechovejte se k ní jako kamarád, ale jako muž k ženě. Flirtujte s ní, škádlete ji, provokujte…

V prvních několika minutách si raději můžete představit, že chcete spojení zrušit. Jako byste říkali: „Já nejsem jako ti ostatní zoufalí kluci, nejsem beta, nesnažím se ti zalíbit“. Když mluvíte, na konci věty hlasem klesněte níž, jako kdybyste říkali: „Je to pravda“. Nepřeskakujte přes její obruče, raději nechte skákat ji. Klidně s ní nesouhlaste, řekněte: „To si nemyslím“. Prohlašte něco provokativního, s čím holka snad ani nemůže souhlasit. Třeba: „Podle mě patří žena do kuchyně“ :).

Dejte jí nějaký úkol, například: „Uprav mi prosímtě límeček“, „Zkus trochu zpomalit“, „Dej mi pusu“ :). Z něčeho jí obviňte: „Vidím, že po mě jedeš“, „Tam hluboko uvnitř nejsi zas tak hodná holka“… Překvapte ji.

Tohle vše aplikujte s mírou, jako koření, a myslete i další věci. S nedostatkem sociální inteligence byste totiž mohli dopadnout jako až příliš zlý kluk, a to nechcete. Chcete jí na začátku trochu poškádlit, dát jí najevo, že nebudete jen nudný kamarád, a že to celé nebude mít zas tak lehké.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: