Světové turné svádění v zahraničí – StreetGame.cz
StreetGame.cz


Světové turné

intenzivní cesty, které transformují vaše vztahy se ženami

"Potřebuju se s ženami zlepšit RYCHLE." 

Tak na to mám úplně jasný recept!

 • Vycestujte do země, kde je svádění jednodušší (obecně východ, níže najdete proč)
 • Ubytujte se v centru, přímo vedle rušných ulic a nejlepších klubů
 • Vezměte s sebou instruktora, který se na dané země specializuje
 • 3 až 4 dny v kuse dýchejte a jezte pouze svádění
 • Krásné ženy si berte přímo těch pár metrů na apartmán

Je to můj nejoblíbenější způsob tréninku instruktorů a privátních klientů. Do tří dnů totiž narveme tolik přednášek a kurzů naráz, že se muž za těch pár intenzivních dnů v zahraničí zlepší více, než jindy za měsíce nebo roky.


Bootcampy svádění jsme pořádali už v 18 zemích světa a vždy viděli neuvěřitelné transformace. Někteří kluci se vraceli s přítelkyní, jiní na instruktorské úrovni. I já jako pokročilý se dokážu na soustředěních v zahraničí zlepšovat, jak už by mi pohodlí Prahy neumožnilo.


Na tento rok plánujeme:

Bootcamp svádění v Rumunsku

Bootcamp Bukurešť

 • Červenec 2024 - Tallinn, Estonsko
 • Září 2024 - Tirane, Albánie

Před naším apartmá v Bělehradě

V létě pro jednoduchost seznámení volíme východ, na podzim jihovýchod, kde si v temperamentních zemích prodloužíme léto a načerpáme slunce.


Součástí ceny nejsou letenky a ubytování, tam jen poskytujeme asistenci. Vybrané země jsou ale velice levné a další náklady vám dokážeme snížit tím, že vás předem spojíme s ostatními účastníky, kteří by se chtěli ubytovat společně. Stačí zde Bootcamp co nejrychleji objednat, na základě toho vás přidáme do společného chatu a doporučíme lety a ubytování, dokud jsou nejlevnější (ideálně alespoň měsíc před cestou).


Bootcampy potrvají 3 dny, od pátku do neděle, v zemi je pak samozřejmě možné zůstat i déle individuálně nebo se ještě domluvit s parťáky. Hlavní instruktor Princ je v zemi obvykle alespoň o jeden den déle, aby se předem znova naladil na místní rozdíly ve svádění, nebo kdyby nějaký účastník musel přilétnout o něco dříve/později. Dokážeme tak být flexibilní, pokud se přihlásíte včas (nejlépe alespoň měsíce předem).

Cíle Bootcampu svádění:

 • Strávit “v zóně” ne 3 hodiny, ale minimálně 3 dny, a trvale tak přepsat mozek na nulový strach z oslovení
 • Zlepšit se v řeči těla a hypnotickém svádění beze slov
 • Díky snížené obtížnosti si zafixovat vlastní hodnotu pro ženy a předpokládání zájmu
 • Zlepšit se v cestě z oslovení přímo těch pár metrů na apartmán (bez mostu v podobě telefonního čísla)
Budapešť

Bootcamp 2021 v Rumunsku

Waršava

Bootcamp 2021 v Polsku

Bělehrad

Bootcamp 2021 v Srbsku

Proč právě východ?

Bootcamp Barcelona 2022

Bootcamp Barcelona 2022

Ne všude na světě je obtížnost svádění stejná...

Směrem za západ najdete spíše samostatné, emancipované ženy, které často vydělávají více, než vy. Směrem na východ pak ženštější, poslušnější ženy v jejich tradičnější roli. Navíc v době války mezi Ruskem a Ukrajinou, kdy oblastí zmítá zoufalý nedostatek mužů. To ženy si na východě kupují produkty o svádění! Hádejte sami, kde je snadnější holky balit...


Druhým důvodem jsou ceny, které jsou na východě supernízké, takže je tam každý Evropan nejbohatší v okolí a v centru se ubytuje pomalu levněji, než doma bydlí.


No a nakonec je to o tom, vycestovat PROSTĚ NĚKAM, hlavně ať tam člověka neznají a on může opravdu masivně trénovat bez jakéhokoli strachu o svou pověst.


Statistiky ukazují, že kvůli válce panuje na východě velký nedostatek mužů

a přebytek ženV cizí zemi vás nikdo nebude znát - to vám zaručí kompletní svobodu dělat si, co chcete


Třídenní Bootcamp není koncipován jako dlouhodobý program, ale jako intenzivní zážitek, který vás koncentrovaně transformuje za ten nejkratší čas

Program Bootcampu

Bootcamp Moldava 2022

Bootcamp Moldava 2022

Bootcamp Lisabon 2023

Bootcamp Lisabon 2023

Čtvrtek

 • přiletí instruktor a začne prozkoumávat nejlepší lokace a místní specifika svádění
 • pokud by chtěl někdo přiletět dřív, je možné dokoupit individuální kurz 1 na 1 a absolvovat ho už ve čtvrtek


Pátek

 • přílet většiny  žáků
 • briefing Jak sbalit ženu beze slov (včetně předání materiálů) okolo 18:00
 • večerní rozstreetování s instruktorem před kluby
 • společná clubgame studentů


Sobota

 • briefing Jak si vzít ženu z ulice/klubu rovnou na pokoj (včetně předání materiálů)
 • dopolední rozstreetování s instruktorem
 • společná streetgame studentů
 • večerní rozstreetování s instruktorem před kluby
 • společná clubgame studentů


Neděle

 • briefing Kulturní rozdíly ve svádění žen (včetně předání materiálů)
 • dopolední streetgame s instruktorem
 • odlet


Pokud se Bootcamp odehrává v České republice, je briefing Svádění beze slov nahrazen briefingem Správné oslovení a Kulturní rozdíly jsou nahrazeny Pasivní přitažlivostí,


Po zaplacení budete přidání do společného chatu, kde se můžeme koordinovat a program podle přání mírně upravovat. Důležité je, abyste celkově zažili 3 briefingy, 4 streetgame s instruktorem a 2 clubgame s ostatními studenty. Zbytek času vyplní rande, další street s parťáky nebo nějaká ta památka.

Recenze účastníků

Nejlepší na celý akci byla ta energie a parta. Asi jste to zažili, že někam cestujete s nestreetařskejma kámošema a je hodně těžký začít něco dělat. Tak tady to bylo přesně opačný. Bylo úplně jednoduchý ráno vstát a jít streetovat. Nebo se vyhecovat v jednu v noci k tomu jít proběhnout náměstí, i když jseš už totálně unavenej. Díky tomuhle, člověk zvládl bejt v poli třeba i 12 - 14 hodin za den. No a tím, že stratíš strach a zábrany, dáš tomu takovýhle množství akce, otevře se ti brána progresu.

Před Kijevem jsem bojoval s tím co s holkou po oslovení dělat. Co říkat, jak se přesouvat… V Kijevě jsem si to konečně začal automatizovat. Prostě to do sebe zapadlo jako skládačka.

Hodně tomu pomohli instruktoři. Na kurzu jsem se dostal k líbání jedný hrozně cute 18ky. (Instruktor si teda z mé pomalé eskalace asi škubal vlasy, páč mi po chvíli přišla sms “Už ju konečně pobozkaj ty vole”). Ale já mám ze sebe radost, protože na můj standard jsem se dostal docela daleko a hlavně jsem konečně věděl, co dělám.

Kluby jsou kapitola sama pro sebe, navštívili jsme top klub pro politiky a mafiány a zkoušeli balit jejich holky. Byli jsme na párty alá americké koleje, narvané k prasknutí. Do 5 do rána jsem pařil na brutální elektro v jednom z nejlepších underground klubů v Evropě na styl Berlína.

Tenhle víkend byl nejzábavnější za hodně dlouhou dobu. Jel bych znova? Naprosto bez váhání.

Ondra ● IT

Ani som sa nepoďakoval, hneď po tom bootcampe v Barcelone som bol v Prahe a oslovil jednu holku na workshope. Bez kurzov a bootcampu by som to nedokázal.

Pol roka sme to spolu s ňou ťahali a prešli sme si spolu asi všetkým od BDSM až po swingers party.

Teraz čaká moje dieťa, ale asi spolu nezostaneme.


Ja momentálne pracujem na rozbehnutí biznisu, a keď to rozbehnem, chcel by som byť do konca roka znovu v hre.

Karel

Jarek  řidič

Richard a Vojta  studenti

Po velkém přemlouvání sebe sama jsem se rozhodl vyrazit za hranice všednosti a udělat něco jinak.


Byl jsem nervózní vůbec jsem nevěděl co od toho očekávat. Ale dost mi pomáhala místní nálada, nádherné náměstí s fontánami a parky mimo centrum města. Nejvíce mě překvapilo kolik je tu nádherných holek. Nejspíše to bude tím, že zastávají starší model aby se o ně muž dokázal postarat a méně oplývají penězi na všechny ty dobroty co svět dává všude na oči . Nikde jsem neviděl tolik hezkých holek na jednom  místě. Pokud má někdo opravdu rád holky okolo 20 roku mohu jen doporučit.

Ze začátku jsem si řekl: "Ty vole, jak tam budeš mluvit? Myslíš, že se bude s tebou bavit někdo víc než jen odpovědět kudy kam?" hned po prvním oslovení jsem dostal ránu od předsudků. Ono to jde a dokonce jsou i pozitivní reakce.

Nejlepší na tom všem je, že vás nikdo nesoudí za to jaký jste a snaží se vám pomoci posunout dopředu. Nedokážu si představit, že bych šel s nějakým svým kámošem a dělal tohle všechno.

Určitě to byla nezapomenutelná životní zkušenost do které bych nikdy sám určitě nešel.

Adalbe

Dlouhé hodiny rozhodování, zda to bude stát za to... Nakonec to byl nejlepší víkend tohoto roku! 3 dny plné emocí, zážitků, adrenalinu... V životě jsem neoslovil holku na ulici, v životě bych si nemyslel, že tohle zvládnu. Jsem úplný začátečník a taky to tak vypadalo. První oslovení jsem sotva zakoktal ubohé ahoj. Postupně jsme s Princem na všem pracovali. Držení těla, tón hlasu, správný vstup do oslovení atd. Křičel jsem přes celé náměstí Svobody "HEY!" abych si trénoval zvučnost hlasu. Chtěl jsem kvalitní základ, abych neměl od začátku špatné návyky. Tohle mě bootcamp v Brně skvěle naučil. A výsledky? Instantní rande s procházkou na Špilberk, nebo domluvené rande během poledne na večer, které skončilo na bytě. 

Kuba

Vojta  podnikatel

Radim  hazardní hráč

Bootcamp Riga 2023

Bootcamp Riga 2023

"Tak, a náš nejkoncentrovanější produkt vůbec je tedy! Chvíli trvalo prolomit kódy pro balení Rusek nebo Španělek, ale po všech cestách a experimentech jsem si vším naprosto jistý.  Pokud se stihnete přihlásit, slibuju, že s vámi během prodlouženého víkendu udělám změny, které by jinak mohly trvat měsíce, roky, nebo nenastat nikdy... Nejlepší historky, které vyprávím, se skoro všechny odehrály na Bootcampech. Cestování je prostě kouzelné, a v kombinaci s profesionálním instruktorem a ubytováním přímo v centru není možné nějaké holky nesbalit!"


Princ