Světové turné svádění v zahraničí – StreetGame.cz
StreetGame.cz


Světové turné

intenzivní cesty, které transformují vaše vztahy se ženami

"Potřebuju se s ženami zlepšit RYCHLE." 

Tak na to mám úplně jasný recept!

 • Vycestujte do země, kde je svádění jednodušší (obecně východ, níže najdete proč)
 • Ubytujte se v centru, přímo vedle rušných ulic a nejlepších klubů
 • Vezměte s sebou instruktora, který se na dané země specializuje
 • 3 až 4 dny v kuse dýchejte a jezte pouze svádění
 • Krásné ženy si berte přímo těch pár metrů na apartmán

Je to můj nejoblíbenější způsob tréninku instruktorů a privátních klientů. Do tří dnů totiž narveme tolik přednášek a kurzů naráz, že se muž za těch pár intenzivních dnů v zahraničí zlepší více, než jindy za měsíce nebo roky.


Bootcampy svádění jsme pořádali už v 15 zemích světa a vždy viděli neuvěřitelné transformace. Někteří kluci se vraceli s přítelkyní, jiní na instruktorské úrovni. I já jako pokročilý se dokážu na soustředěních v zahraničí zlepšovat, jak už by mi pohodlí Prahy neumožnilo.


Na tento rok plánujeme:

Bootcamp svádění v Rumunsku

Bootcamp Bukurešť

 • Únor 2023 - Lisabon, Portugalsko
 • Červenec 2023 - Riga, Lotyšsko

Před naším apartmá v Bělehradě

V zimě místo východu cestujeme na jih, kde v temperamentních zemích načerpáme slunce a uděláme si jaro s předstihem.


Součástí ceny nejsou letenky a ubytování, tam jen poskytujeme asistenci. Vybrané země jsou ale velice levné a další náklady vám dokážeme snížit tím, že vás předem spojíme s ostatními účastníky, kteří by se chtěli ubytovat společně. Stačí zde Bootcamp co nejrychleji objednat, na základě toho vás přidáme do společného chatu a doporučíme lety a ubytování, dokud jsou nejlevnější (ideálně alespoň měsíc před cestou).


Bootcampy potrvají 3 dny, od pátku do neděle, v zemi je pak samozřejmě možné zůstat i déle individuálně nebo se ještě domluvit s parťáky. Hlavní instruktor Princ je v zemi obvykle alespoň o jeden den déle, aby se předem znova naladil na místní rozdíly ve svádění, nebo kdyby nějaký účastník musel přilétnout o něco dříve/později. Dokážeme tak být flexibilní, pokud se přihlásíte včas.

Cíle Bootcampu svádění:

 • Strávit “v zóně” ne 3 hodiny, ale minimálně 3 dny, a trvale tak přepsat mozek na nulový strach z oslovení
 • Zlepšit se v řeči těla a hypnotickém svádění beze slov
 • Díky snížené obtížnosti si zafixovat vlastní hodnotu pro ženy a předpokládání zájmu
 • Zlepšit se v cestě z oslovení přímo těch pár metrů na apartmán (bez mostu v podobě telefonního čísla)
Budapešť

Bootcamp 2021 v Rumunsku

Waršava

Bootcamp 2021 v Polsku

Bělehrad

Bootcamp 2021 v Srbsku

Proč právě východ?

Bootcamp Barcelona 2022

Bootcamp Barcelona 2022

Ne všude na světě je obtížnost svádění stejná...

Směrem za západ najdete spíše samostatné, emancipované ženy, které často vydělávají více, než vy. Směrem na východ pak ženštější, poslušnější ženy v jejich tradičnější roli. Navíc v době války mezi Ruskem a Ukrajinou, kdy oblastí zmítá zoufalý nedostatek mužů. To ženy si na východě kupují produkty o svádění! Hádejte sami, kde je snadnější holky balit...


Druhým důvodem jsou ceny, které jsou na východě supernízké, takže je tam každý Evropan nejbohatší v okolí a v centru se ubytuje pomalu levněji, než doma bydlí.


No a nakonec je to o tom, vycestovat PROSTĚ NĚKAM, hlavně ať tam člověka neznají a on může opravdu masivně trénovat bez jakéhokoli strachu o svou pověst.


Statistiky ukazují, že kvůli válce panuje na východě velký nedostatek mužů

a přebytek ženV cizí zemi vás nikdo nebude znát - to vám zaručí kompletní svobodu dělat si, co chcete


Třídenní Bootcamp není koncipován jako dlouhodobý program, ale jako intenzivní zážitek, který vás koncentrovaně transformuje za ten nejkratší čas

"Tak, a náš nejkoncentrovanější produkt vůbec je tedy! Chvíli trvalo prolomit kód pro balení Rusek nebo Španělek, ale po všech cestách a experimentech jsem si vším naprosto jistý.  Pokud se stihnete přihlásit, slibuju, že s vámi během prodlouženého víkendu udělám změny, které by jinak mohly trvat měsíce, roky, nebo nenastat nikdy... Cestování je prostě kouzelné, a v kombinaci s profesionálním instruktorem a ubytováním přímo v centru není možné nějaké holky nesbalit!"


Princ