Tohle pošlete beta kamarádovi, který nevěří – StreetGame.cz
Neklidná hustá mračna

Tohle pošlete beta kamarádovi, který nevěří

Narazíte na náš web, a jste celkem nadšení, že balení holek se dá naučit. Chcete, aby do toho někdo šel s vámi… Abyste měli pár parťáků a zároveň pomohli okolí nahoru (neúspěšní přátelé totiž na člověka mají špatný vliv). A tak se s nimi podělíte o to, že existuje nějaká streetgame.cz…

Člověk by čekal, že muži budou rádi, když jim ukážete cestu. Ale mnohé tahle opravdová realita urazí. Zraní je. Nechtějí si připustit, že by to mohlo jít, protože by to znamenalo uznat, že vše, co doteď dělali, vše čemu věřili, bylo špatně.

Nechtějí si přiznat chybu, být někde začátečníkem. Neřeknou:

  • ano, spát ve dvaceti jen s dvěma třemi holkami je mizerné
  • ano, nemám vlastně žádnou představu, jak přitahovat ženu
  • ano, mám nějakou úplně průměrnou kamarádku, o které si mylně myslím, že je to bohyně a že by celému mému životu dala nový smysl
  • ano, trávit celé dny u počítačových her není žádný život
  • ano, občas vidím krásnou ženu, ale vůbec nevím, jak bych jí mohl sbalit

Když jim ukážete pravdu (např. pošlete článek, který danou věc vysvětluje), chtějí zpět své iluze. Chtějí zpátky do matrixu, zapomenout na to všechno. Zakrývají si uši a křičí: „LALALALA, NESLYŠÍM TĚ, BALIT HOLKY JE AMORÁLNÍ, LALALALA.“

Zmůžou se na pár nelogických námitek, jak jsem je zažil já i další baliči na fóru:

„Tohle nemůže fungovat“

„Prostě nemůžeš jen tak přijít za neznámou holkou, říct jí, že se ti líbí, a tím jí sbalit! To nemůže fungovat!“ říkají někdy beta samci. Přitom takhle to lidé dělali odjakživa.

Celá streetgame.cz je o tom, že na živo potkávám své žáky a ukazuju jim, jak balit holky, jak být sebejistější a sám sebou, jak lépe působit na lidi. Kdyby to nefungovalo, tak by to všichni viděli!

Mí žáci píšou na web reporty, vedou si na fóru deníky, můžete jim napsat a můžete je i potkat. Zkrátka všichni ví, že to funguje, protože mě to vidí dělat.

Vždycky mě překvapí, když se vrátím z venku, kde jsem sbalit několik holek, a na internetu se pak dočtu, že to nemůže fungovat :)

„Na všechno si musíš přijít sám“

„Myslím, že na to by měl každý přijít sám a ne poslouchat, co nějaký sociolog nebo nějaký člověk zjistil…“

Tohle bety používají jako argument proti technologii svádění. Přitom to samé říkám já! Nikde jsem nepsal, že si přečtete pár článků a stane se z vás balič. Jak pořád opakuju, je nutné oslovovat hromady holek, pracovat na sobě a vše si sám zažít.

Jsem takový prostředník, který vám poodhalí, co se děje na druhé straně. Ukáže vám vaši budoucnost. Můžete si ode mě přečíst názory, ke kterým pak sami dojdete skrze oslovování holek.

Streetgame nezabíjí přirozenost, naopak jí podporuje. A jestli jste si doteď mysleli, že vaše přirozenost je hrát počítačové hry, opravdu vás lituju…

„Seznámím se raději nějak normálně“

Nějak normálně pak znamená, že dotyčný nebude dělat vůbec nic a počká, až mu nějaká holka spadne na pták. Jeho seznamování vypadá tak, že chodí do školy a občas se opije. Tím dal magickému osudu volnou ruku udělat z něho superstar.

Tohle je obrovské lhaní sám sobě. Nic nepřijde samo. Peníze, sláva a ani holky. S cíleným přístupem všeho dosáhnete asi tisíckrát rychleji.

Bety řeknu vám, že i mí patnáctiletí studenti měli více holek, než vy. A že vám nejde jen o sex? To je přeci jasné. Byli i více milovaní než vy.

„Balení holek je amorální“

„Nejsem jeden z těch hajzlů, co sbalí holku na jednu noc a pak už se neukáže…“

Podle těchto představ jsou všichni baliči zmrdi, a já jsem král všech zmrdů, co kdy žili. Potkávám se s čtenáři pořád, tak přijďte a podívejte se, jaký jsem zlý kretén :)

Popravdě já jsem vždycky býval nervózní, zakřiklý kluk, co měl z holek a potažmo ze všech lidí strach. Skrze streetgame jsem našel cestu, jak se změnit ve zdravého, dospělého muže. A takových je hromada z nás…

To, že přesně víme, jak dostat holku do postele, neznamená, že nemáme žádnou morálku. Většina z nás se s holkou nevyspí jen jednou, ale klidně i dvakrát, třikrát… Hodně streetařů chce vztah. Nebo dva, tři vztahy :)

Naše technologie obsahuje mnoho morálních pojistek. Vedu studenty k šíření dobra, zametání před vlastním prahem, streetařské etice, k opouštění holky lepší, než když ji potkali, nebytí příliš zlým klukem… Dá se říct, že pokud je někdo totálně antisociální psychopat, streetgame mu ani nebude fungovat tak dobře. Nízkou sociální inteligencí si bude dělat nepřátele, kazit si pověst…

A nezlobte se na mě, ale když můj student přebalí holku nějakému betovi, tak udělal dobrý skutek, protože ona s betou strádala. Ženy milují seznamování, milují sex. Nejsou to všechny princezny, které touží jen a pouze po vztahu. Často sex na jednu noc přivítají.

To mluvím o normálních holkách. Nebalím ty největší děvky. Většina holek, na kterých popisuju své výsledky, jsou moc milé a inteligentní. S hloupými si tolik nerozumím.

Amorální je holky nebalit. Amorální je demotivovat nové streetaře, že to nemůže fungovat. A když místo seznamování s holkama hrajete počítačové hry, pácháte hřích sami na sobě. To jste pak po všech stránkách zlý člověk.

Naštěstí nikdy není pozdě na změnu. Naše komunita vítá všechny, kteří se chtějí zlepšit. Proto tu ostatně jsme.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: