Ti co s holkama mluví, místo aby je balili – StreetGame.cz
Holka znuděná jen povídáním

Ti co s holkama mluví, místo aby je balili

Nedávno nám přišel dotaz, kde jeden čtenář píše: „Přijde mi divné často chodit po pár městských obvodech a pořád se ptát kde jsou různé budovy, restaurace atd… Bohužel, zatím jsem se ještě nezvládl přehoupnout přes hranici kde končí vyptávání a začíná balení. Nemám problém se zeptat jak se kam dostanu i třeba dvou holek, ale nedokážu přejít do balící fáze. Všechno mi to přijde strašně okaté.“

Odpověď zveřejníme pro všechny, protože tenhle problém je velice častý, dokonce až typický! Muž se sice naučí oslovit, ale stále nepřekoná strach z projevení svého zájmu, strach z odmítnutí, ze své sexuality. Umí už s holkami mluvit, ale neumí je balit.

Nejrychlejším řešením bývá přesedlat na přímá oslovení. „Ahoj, vypadáš hezky, já jsem Princ“, a podobně. Vážně, zastavit holku nepřímo a pak se snažit o nějaký přechod je často zbytečně „technicky náročné“. Dejte si to nejtěžší a nejdůležitější na začátek, jako když v posilovně začnete mrtvým tahem. Pokud se nedokážete poprat s přechodem, oslovte ji rovnou přímo.

Dostaň do svých oslovení upřímný zájem, romanticko-sexuální atmosféru, doteky… Naše články to odjakživa zmiňují, třeba Chovejte se k ní jako muž k ženě tady sedí jako prdel na hrnec. Jestli je toto váš problém, rovnou si ho rozklikněte do vedlejšího panelu. Tedy být to celé na mě, nechám vás rovnou udělat si screen a nastavit si ho na plochu… :)

Taky už v jednom z nejstarších článků jménem Jak na nepřímé oslovení holky je jasně napsáno: „Důležité je u téhle otázky neskončit, ale pokračovat v debatě dál. I nepřímé oslovení musí někam vést. Ne že se zeptáte na cestu, rozloučíte se a půjdete předstírat, že touto cestou opravdu jdete. I tady musíte jednou projevit zájem“.

Ptát se holek na cestu ještě není svádění. Nemůžete s ní spát, aniž byste jí dali najevo, že se vám vůbec líbí. Jak je psáno už v Bibli: neoslovíš ženu nadarmo – tedy i pokud oslovení nepřímé zvolil sis, k souloži směřovat ho budeš :)

I když je to ze začátku těžké, musíte se prostě překonat a pustit se klidně i do nemotorných projevů zájmu. Náš čtenář přímo napsal: „všechno mi to přijde strašně okaté“. Tak to udělejte okatě! Ciťte se trapně! Průhledně! A i tak to udělejte! Rychle se to bude zlepšovat, brzy vám to už ani nepřijde. Podobně je to se vším. Jak říkaly už naše babičky: plať své účty, choď na streetgame a všechno bude dobré :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
AVP napsal 15.5.2015

Čtu: Ti co s holkama mluví, místo aby je-bali :D :D

Odpovědět
    Princ napsal 3.6.2015

    :D

    Odpovědět
Odešlete odpověď