Thomas a Zdeňka v reality show Vyvolení – StreetGame.cz
Žena s foťákem

Thomas a Zdeňka v reality show Vyvolení

Kontejnerové reality shows, jako je Big Brother nebo Vyvolení, nemusí být jen pokleslou zábavou pro nezaměstnané padesátnice. Nabízejí také pohled na psychologickou stránku věci. Co například lze vyčíst z milostných afér ve vile?

Zatím nejvýraznějším párem Vyvolených se stali dnes už vyloučení Thomas a Zdeňka. Ti si padli do noty už na začátku.

Zdena tenkrát ve zpovědnici prohlásila, že se jí líbí, jak je Tomáš velký, a že ji připomíná jejího otce. Ostatně, články o posilování tu nemáme jen tak :)

Jejich vztah se pak postupně prohluboval. Krize přišla, když se jednoho večera Zdeňka začala líbat s lesbickým párem, Mirkou a Pavlínou. Thomas to nesl těžce – přestože spolu oficiálně nebyli v žádném vztahu, pořádně žárlil. Pro naše čtenáře určitě nebude nic nového, že žárlení není zrovna sexy.

Rovněž Tomášovo společenské postavení ve vile mezi tím pokleslo a Zdeňka se stala prakticky tím jediným, koho měl. Pokud je muž na ženě zcela závislý, znova nejde o nic přitažlivého. Začalo to vypadat, že velký Thomas je v jejich vztahu tím submisivnějším.

Tomáš přitom šel do vily jako zadaný. Jak se ale kvůli dlouhé izolaci změnily podmínky, předchozí vztah mu přestal připadat důležitý. Rozumově je to nelogické, ale vila pro soutěžící postupně začne představovat celý jejich svět…

Pak jim to náhle začalo klapat, a to lépe než dřív. Co se stalo? Zdeňku čekal duel, při kterém mohla vypadnout. Ano, zafungovala časová tíseň – dříve ne vždycky fungující vztah mohl brzy skončit, a právě to mu přidalo na ceně. Jenže Zdena opravdu vypadla.

Chvíli se nic nedělo, pak však štáb napadlo poslat za Thomasem do vily jak Zdeničku, tak jeho nyní už bývalou přítelkyni. To z něj udělalo cenného, obletovaného samce. Zatímco dříve se snažil spíše Tomáš, teď o něj musela bojovat Zdena. A vypadalo to, že úspěšně.

Obě konkurentky musely z vily zase odejít, a po prohraném duelu z Vladkem Dobrovodským pak i Thomas. Jak pokračovala jeho aférka z Vyvolených? Nejprve v Noční show tvrdil, že se Zdeničkou nemůžou rovnou začít žít tak jako ve vile, tedy skoro jako manželé, ale začínají spolu randit. Další zprávy napovídají, že už si našel někoho jiného. K tomu mu gratulujeme :)

Co teď můžeme Thomasovi poradit do dalšího života? Je super, že disponuje takovými objemy, a to i přesto, že o stravu a vhodnou suplementaci se očividně příliš nestará. Také nově získaná sláva se určitě bude hodit. Za nedostatek považujeme jeho vlezlé chování k ženám, neustálé zbytečné obhajování sebe sama (diváci přitom nehlasují pro ty nejhodnější), a některé jeho „hygienické“ návyky. Tam máš Tomáši ještě opravdu rezervy.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: