Tenhle bezdomovec a invalida píchají více holek, než vy – StreetGame.cz
Svůdný bezdomovec

Tenhle bezdomovec a invalida píchají více holek, než vy

Napadlo vás někdy, že jste na balení holek moc staří? Moc škaredí? Moc malí? Moc chudí? Třeba vás inspirují následující 2 příběhy…

V tomhle videu anglicky bezdomovec závislý na heroinu a alkoholu přežívá tím, že balí neznámé holky na ulici, aby měl kde přespat. Dokonalý vzhled nebo peníze očividně nepotřebuje. Stačí mu trocha vynalézavosti (v obchodě s kosmetikou si zdarma aplikuje vzorek voňavky a gelu do vlasů) a odvaha bezstarostně oslovit každou hezkou ženu v okolí.

Je to opravdu možné? Podle mých zkušeností více než možné. V dobách, kdy streetgame nevydělávala a já neměl co jíst, za mě holky běžně platily jídlo. Dokážu odhadnout, jak se asi cítí, protože kdybych v některých dnech vynechal street, zbývalo by mi jíst leda kukuřici z pole.

Právě naše nedostatky na nás často vytvoří páku a donutí nás se agresivně rozvíjet. Být normálním klukem, kterého netrápí sociální fóbie, deprese z osamění a monstrózní akné, asi bych se také nestal instruktorem svádění.

Jak duševně nemocný invalida píchal manželku vojáka

Mám parťáka Toma, který měří něco přes metr. Ok, trochu o tom vtipkuju, asi metr a půl. Trpí aspergerovým syndromem a bipolární poruchou. Někdy kvůli depresi většinu dne prospí a stěží vůbec vstane k počítači. Jindy v mánii dělá bláznivá rozhodnutí, plánuje, jak se odstěhuje a stane se známou celebritou… Bydlí u rodičů a pobírá důchod na hlavu.

Když jsem Tomovi dnes psal, kolik už pro zajímavost odpanil panen, odepsal: „Já nevím, už to nepočítám.“

Ve škole (asi páté střední škole, ve které skončil, a nakonec nedostudoval obor prodavač) byl známý jako chlapík, který opíchal lesbu. Jindy mi vyprávěl, jak pod velkým zrcadlem v jejich bytě píchal manželku vojáka, který zrovna bojoval na zahraniční misi.

Malý vzrůst, nejotravnější hlas na světě, nulové EQ, žádné vzdělání, žádné peníze, duševní problémy… Nic z toho mu nebránilo opíchat hromadu holek. Mimochodem zrovna je ve vážném vztahu s holkou (vyšší a bohatší, než on), kterou přebral jinému, vyššímu, normálně fungujícímu klukovi.

Jak je to možné?

Tomovi zkrátka nikdo neřekl, že pro balení holek není dost dobrý. Ať byla jeho výchozí pozice jakákoli, neřešil to a prostě chodil na street. Svým autismem sice stovky holek odradil, stačilo to ale na to, aby se s dost jinými vyspal, případně s nimi začal vztah.

Kde kdo je na tom lépe než Tom. Studují, aniž by každý rok propadli, mají normální práci, rozpoznají kladnou reakci od špatné, růstem přesáhli 150 cm… Přesto si pro krásnou holku nepřipadají dost dobří. „Začnu streetovat, až budu mít co nabídnout,“ říkají, zatímco jim skřet Tom przní ženy.

Celý trik je v tom, že začít můžete hned.

Na to, abyste měli nějaké holky, nepotřebujete už nic dalšího.

Už teď jste dál než Tom i závislý bezdomovec na videu.

Jasně, až budete mít větší sociální schopnosti, lepší oblečení, víc kamarádek, větší svaly, vymakanější instagram… Budete mít holek víc. Už teď vám ale nic nebrání mít aspoň jednu holku měsíčně, možná jednu týdně.

Nemít žádné holky, to je čistě o sebesabotáži, o neschopnosti dovolit si uspět hned teď.

Pokud si chcete přestat říkat: „Budu mít holky, až…“ a mít je rovnou, přijďte na kurz! Svádění totiž často není o tom, co děláte, ale o tom, co neděláte. Jakmile se přestanete sabotovat, přehnaně přemýšlet, vymýšlet neověřené teorie, kompenzovat domnělé nedostatky, přehnaně se snažit… Spadnete do sítě plné žen.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

13 komentářů
Ohcomeon napsal 10.1.2019

Ze ten bezdak bude zit asi jen dalsich 10let uz se tam neukazuje co. „Kvalita“ tech zen a ochrana pri sexu bude asi velka spatna…no a invalida, toho pichaj ty zeny z litosti…takze je to pekny clickbaitici hloupost.
Ani jeden nepicha vic zen nez kdokoliv z tech co tohle ctou.

Odpovědět
  Princ napsal 10.1.2019

  Je zajímavé, jak odmítáš přijmout dobré zprávy :D

  Umřít klidně může brzo, jeho životní styl jako celek nikdo nepropaguje. Na streetgame vždy doporučujeme kondomy a varujeme před alkoholem.

  Toma znám moc dobře a lítost v nikom vážně nevyvolává :D

  Jak víš, kolik holek čtenáři píchají? Už jsem viděl hromady paniců, kteří nestreetovali, jen o tom četli, ty bezdomovec i Tom hravě překonají.

  Odpovědět
Kaja napsal 11.1.2019

Takze je to o tom nepochybovat o sobe ? :D

Odpovědět
  Princ napsal 12.1.2019

  Ano a nevytvářet sám pro sebe bariéry, nezakazovat sám sobě nic v přítomnosti, nic neodkládat na příště. Pochopit, že tak jak jsi už jsi pro spoustu holek dobrý.

  Odpovědět
Kaja napsal 12.1.2019

Ty jo ale tak to nechapu. Jednou ctu ze mu musi byt schopny, makat na sobe atd atd. Ted to ze nemusi nic. :///

Odpovědět
  Princ napsal 12.1.2019

  Přímo to v tomhle článku adresuju. Když na sobě budeš pracovat, rozhodně sbalíš více holek. To ale neznamená, že teď musíš čekat a něco odkládat. Už teď jsi dost atraktivní a tak nemá cenu například brát si od holek čísla a pak se jim neozývat.

  Nepsal jsem: nemakejte na sobě.

  Psal jsem: zbytečně se nesabotujte.

  Osobní rozvoj a sebeakceptace nejsou žádné protipóly. Můžeš se zároveň maximálně akceptovat, a zároveň na sobě maximálně pracovat.

  Odpovědět
Kaja napsal 12.1.2019

Taky jsem si to tak prebral, ale myslim ze i tak bude potreba spousta prace, pokud i tohle neni sabotaz, ale uvidim :D

Odpovědět
Kaja napsal 16.1.2019

A ten bezdomovec na sobe maka ? :D

Odpovědět
  Princ napsal 16.1.2019

  Tak existuje video, kde se snažil vyléčit ze závislosti :D Plus furt oslovuje holky a patlá na sebe ty vzorky gelu a vůní :D Ale jako mohl by ještě na některých věcech přidat :D

  Odpovědět
Doctor Dolan napsal 19.1.2019

Abych byl upřímnej, mně se zdá že na mě holky furt hledají chyby, vidí jen to nejhorší a vymýšlí důvody proč mě nechcou, aby pak (ty samé) mi pořád dokola kladly otázky jak je možné že nikoho nemám :D

Odpovědět
Matthew napsal 5.2.2019

Možná píchájí pár smradlavých stětech a nějaký bezzubí cikánky on takový cikán taky píchá hodně žen let nikdo z normálních lidí by si o ně nepopřel ani kolo … Až si pan Princ a spol uvědomí že je to o kvalitě a ne o kvantitě budu tyto stránky brát jako adekvátní 😀

Odpovědět
  Doctor Dolan napsal 7.2.2019

  Matthew:
  Už jsem viděl tolik šeredných arogantních úplně vymaštěných chlapů, totálně neschopných nezaměstnaných nul, kteří měli spousty bab. Píchali zadané holky týpkům tak o deset levlů nad nimi.
  (Což bylo na jejich životě vlastně jediné pozitivum, fakt bych s nimi neměnil)

  Takže dneska už mne nepřekvapí nic.
  Jedno je jasné:
  NEVÁZAT SE a neupínat se na jednu holku, když už jdeš do vztahu tak počítat s tím že to může kdykoliv skončit. Ženská je absolutně nelogický tvor, který neví co chce a nikdy nebude spokojený a když žádný problém není, tak bude problémy vytvářet.

  Už jem viděl Xkrát že se holka rozešla s tím že „on je příliš hodnej“ „on mne má příliš rád“ „on je příliš spolehlivý, s ním není žádná hádka“

  Ale NIKDY jsem neviděl holku rozejít se kvůli nevěře, kvůli tomu že ji chlap mlátí nebo je to nezaměstnaná nula. To vždy nevěru odpouštěla (protože alfasamec když ho chtěj i jiné baby), mlácení přecházela a kolikrát ho i živila.

  Dost holek taky žije dvojí život. Jeden spolehlivý chlap na vztah, u kterého si líže rány a který ji zajistí (a který umí řešit problémy a nějak funguje) a druhý na „vzrůšo“, který je ale ve vztahu absolutně nepoužitelný.
  Nedělejme si iluze o princeznách.

  Odpovědět
Princ napsal 5.2.2019

Podle čeho ho hned takhle soudíš?

Odpovědět
Odešlete odpověď