Temná strana síly – StreetGame.cz
Oheň

Temná strana síly

Mnozí naši studenti jsou jako jediové, schopni pomocí Síly sbalit jakoukoli holku. O to důležitější je varovat je před přechodem na temnou stranu.

Řekněme, že Streetgame Jedi někomu přebere přítelkyni. Je tedy situace amorální? Nikoli –  jeden muž ztratil (-), jiný získal (+), ale hlavně si polepšila žena (+).

Snažil jsem se do filosofie streetgame.cz zabudovat mnohé morální zásady, např.

Přesto: náš Handbook obsahuje detailní návod, jak sbalit holku. Mačkáte tlačítka a vzbuzujete přitažlivost, ať už jste kdokoli. Takže co kdyby se ho někdo rozhodl zneužít v silách zla?

Po světě chodí tihle malí, ale mocichtivý chlápci. Místo spokojeného zdravého života je napadne: „Teď si získám všechny své bývalé lásky! Všechny ty sexy holky, co mě kdysi odmítaly! Ukážu jim to! Tentokrát je JÁ nechám prosit!“

A bohužel, my mu v tom nemůžeme zabránit. Musím vás všechny „Co když se k tomu dostane nějaký hajzl?“ zklamat. Ženu vždy nezíská ten nejhodnější člověk. Je to otázka dovedností, dnes „sváděcí technologie“.

Můžeme zopakovat, že s velkou mocí přichází i velká odpovědnost. Pokud se naučíte ženy přitahovat, tak jako kdysi já, použijte prosím tyto schopnosti v dobrém.

Každý z nás občas přehne manželku nějakému betovi. Ten si to zaslouží za svou lenost a ustrašenost. Ale dávat si za cíl čistě zmáknout co nejvíce vdaných zavání silou zla.

Najít a svést s pomocí nových dovedností svou bývalou lásku je skvělé. V Handbooku popisuju, jak jsem sám udělal přesně to. Ale svádět všechny bývalé spolužačky jen pro pocit kontroly… Znova: to zavání přechodem na temnou stranu.

Zůstaňte raději s námi, jako chrabří rytíři ulic. Cítil jsem obrovský vděk k celému životu, když jsem zjistil, že i kdysi zpustlý nerd jako já může být atraktivní. Věřím, že mnozí z vás to mají podobně. Spolu můžeme stát pro mnohem lepší svět.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Dave napsal 23.8.2016

Jaky s tim mas zkusenosti

Odpovědět
Dave napsal 19.9.2016

Neodpirejte zene sex. Tak hlavne ze ony ho odpirat muzou. Ja to beru tak ze kdyz nechci mam pravo odmitnout a onz to musi respektovat jako ja kdyz sem byl jeste beta. Nikomu neublizuju ale rekl bych ze na temne strane maji zasluhu i ony. Manipulujou betama az jim jednoho dne rupne…. treba

Odpovědět
Odešlete odpověď