Systém hry – Jak sbalit ženu – StreetGame.cz
Systém svádění

Systém hry – Jak sbalit ženu

Často svádění žen říkáme Hra. De o to, že si s ženami jen hrajeme? Ne, vzniklo to úplně jinak:

Všechny pokusy sbalit kamarádku / kolegyni / spolužačku v sociálním kruhu se s člověkem táhnou. Jeden je bere vážně, bere si je osobně, protože mu to může zkazit pověst.

A to je zlozvyk, který muž musí setřepat, když jde balit holky na ulici. Tam totiž jednotlivé pokusy nenavazují! Deset žen vás může odmítnout a jedenáctou pak sbalíte! Proto tomu říkáme Hra. Máte nekonečno životů, po každém game overu začínáte od znova.

Metafora Hry nám celkově umožňuje nebrat si věci osobně. Prostě vklouznout do kůže hráče a hravě zkoušet nové věci v té změněné realitě, jakou streetgame je. (Úplně nejvíce mi připomíná VR.)

Systém je následující:

Budujeme 4 atributy:

  • Přitažlivost
  • Spojení
  • Doteky (Jakubův žebřík od podání ruky po švédskou trojku)
  • A Logistiku (přesuny)

Každou ženu je třeba plně vnímat. Neopakovat stejné věci pořád dokola, nýbrž přizpůsobovat hru situaci. Pokud ji například od začátku silně přitahujete, nebudujte přitažlivost a jděte rovnou po dotecích a přesunech.

O čem s holkou mluvit? Jak jsem řekl, podle situace! Nejdřív si uvědomte, který atribut právě nejvíce potřebujete navýšit, a ten pak vybudujte. To je systém hry! Koncepčně na to…

Nepotřebujete přitom maximální přitažlivost nebo maximální spojení…. Stačí PROVIZORNÍ přitažlivost a PROVIZORNÍ spojení! Celou hru vlastně lemuje Logistika: každou jednu sympatickou ženu vedete od oslovení k sobě domů a zbytek tvoříte podle potřeby. Například pokud se zdráhá nasednou k vám do auta, dobudujete spojení, ale pokud tam nastoupí bez problémů, nemusíte se tím trápit jen proto, že jste o spojení někde četli.

Držte se tohoto systému hry jako hladoví žraloci, a úspěchy rozhodně přijdou! Za to, že jste nechodili kolem horké kaše, vám ženy dají jen ty nejlepší recenze…

Ebook o svádění žen Přitažlivost