Svůdníkův instinkt – StreetGame.cz
Stroj na lásku

Svůdníkův instinkt

Občas oslovím ženu a ona odpoví nějakou klasickou, klasickou frází, jako: „A my se známe?“ Je to tak časté, že znám 15 skvělých reakcí! Kterou ale v tu chvíli vyberu?

Nikdy nad tím nepřemýšlím. Mé tělo už samo vybere nejlepší odpověď podle toho, co z ženy právě cítím. A to je svůdníkův instinkt.

Neříkám si: „Je nervózní – odpovím takhle.“ „Je naštvaná – odpovím takhle.“ „Právě se do mě zamilovala na první pohled – odpovím takhle.“ Celé se to už odehrává samo.

Za 100 let, až bude umět sbalit holku i umělá inteligence, možná budeme mít přesný návod. „Když žena tento sval obličeje aktivuje na 45 až 55%, tento sval nechá uvolněný a tento sval zatne na 18 až 34%, a pokud chemická analýza odhalí ve vzduchu tento a tento feromon, zvolte odpověď číslo 4.“

Zatím ale musíte jít, zkusit to a postupně si taky vybudovat svůj instinkt svůdníka, který vás později více a více bezmyšlenkovitě povede.

Tělo je totiž „chytřejší než mysl.“ Sám často nejprve začnu dělat nějakou novou techniku svádění, a teprve po nějaké době ji rozeberu na přesný naučitelný systém! Tedy nejdříve se u mě nebo jiných úspěšných mužů objeví funkční chování, teprve později ho rozeberu na prvočísla.

Málokdy si řeknu: „Ha, dnes vynaleznu novou metodu!“ Spíše se během psaní reportů z akce dívám, co fungovalo a co ne, a zpětně v tom hledám vzorec.

Je téměř jisté, že když budete oslovovat dostatečné množství nových žen, některé techniky na budování přitažlivosti začnete dělat sami od sebe, aniž by vám o nich kdokoli říkal. Je to samozřejmě daleko pomalejší cesta, než si o nich zkrátka přečíst. Ale pro správné podání, timing… si je stejně nakonec budete muset masivně nachodit v praxi. (Rozumějte: nelze si jen přečíst knihu a pak techniky na první dobrou aplikovat na svou vysněnou spolužačku. Nejprve budete nějakou dobu pracovat na jejich správné aplikaci.)

V ebooku GamePlan o tom píšu:

Doopravdy si během let vybudujete reflex, kdy budete moct říct tu samou frázi („Surfovala jsi někdy?“) tak, aby tlak zvyšovala nebo naopak snižovala. Koordinace vašeho těla (včetně nastavení hlasivek, aktivace mozkových center, produkce feromonů potními žlázami…) pak bude probíhat doslova ideomotoricky. Bude stačit pomyslet si „Více tlaku!“ a tlak mezi vámi se zvýší, jako když řidič splyne se svým autem a „pouhou myšlenkou“ si lehce přibrzdí – nemyslí na to, že stáhne lýtko, které pohne kotníkem… Ani pečlivě nesleduje, jestli přibrzdil správně. Už brzdil miliónkrát, takže mu to brzdí přesně tak, jak chtěl. Takto budete později ovládat nejen Tlak, ale i Přitažlivost, Spojení a další aspekty komunikace.

Emoční inteligence tedy není plně vědomě ovládaná. Mnozí lidé komunikují správně, aniž by věděli, co vlastně dělají. Aniž by to uměli naučit někoho jiného.

Já jako bývalý autista, který se proměňoval v baliče cílenou prací, dokážu většinu věcí přesně popsat a tím vám potřebnou práci zkrátit. Nicméně stále je potřeba hromada praxe venku a budování instinktu svůdníka, který pak už bude rozhodovat automatizovaně za vás.

Dá se tedy říct, že neexistuje množství studia, které byste mohli podniknout, aby vám pak hned vaše první streetgame perfektně šla. Ať budete číst hodinu, sto hodin anebo deset tisíc, vaše první streetgame zřejmě bude nic moc. (Občas lidé mívají na prvním kurzu s ženou z ulice sex, to ale nesouvisí s tím, kolik předem načetli.)

Zřejmě se téměř nedá napsat kniha, která by vás předem připravila na každou nuanci. Takový učební materiál by musel obsahovat stovky videí, jak se žena tváří, pachové vzorky, náslechy intonace… aby vám zdlouhavě popsal byť jen základy, které 99% lidí navnímá během deseti hodin streetování.

Naše těla už umějí bezděčně vnímat řeč těla lépe, než se to naše mysl dokáže naučit z nějaké příručky! Věřte, že když mi žena říká: „Já se nechci seznamovat,“ mé tělo už ji automaticky přeruší správnou odpovědí, než stihne dokončit větu.

A tak trochu studujte (má to své místo, ať zbytečně 5 let neobjevujete kolo) a hlavně hodně budujte svůj vlastní svůdníkův instinkt! Pak budete jako boxer při zápase – sázet to tam, ne přemýšlet: „Aha, letí na mě rána, tak to abych aktivoval čelní deltoidy a přizvedl předloktí výše…“

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: