Svezte se na trendu: svádění v různých ročních obdobích – StreetGame.cz
Vážné vztahy se hodí hlavně na podzim a v zimě

Svezte se na trendu: svádění v různých ročních obdobích

Každý chce trávit celé dny na streetgame, když je jaro. Co když ale přijdou podzimní deště a zimní vánice?

Podzim

Babí léto je stále příznivé. Muži dosahuj nejvyšší hladiny testosteronu právě na podzim, což vrcholí v říjnu. Jsou v říji jako jeleni, extrémně motivovaní zařídit si dostatek sexu.

Dny se krátí, často se streetuje v chládku za tmy, kdo se neutužoval, nasazuje koženou bundu… Hra se stále více přesouvá z ulic do pohodlných nákupních center, kde nikdy neprší. Podobně vás špatné počasí mine v klubu, v tramvaji, ve vlaku… A kdo vůbec říkal, že nesmíte zmoknout? Radši zmoknout, než vynechat streetgame.

„Dnes na steetgame není počasí“ je stejně špatnou výmluvou, jako „jsem z moc malého města“, „jsem moc mladý“, „jsem moc starý“, „jsem moc škaredý“, „ještě jsem nepřečetl dost článků“… Nevěřte žádné výmluvě, začněte hned a streetujte každý den celý rok.

Zima

Před zimou byste měli být pořádně otužilí. Rozhodně nepřetápějte byt na 20 stupňů a nenoste zbytečně šály, jinak váš krk zeslábne. Vyhněte se i nošení lyžařských sportovních bund do města. Zkuste koženou bundu, svetr nebo pro ty nejměkčí kabát.

S ubývajícím sluncem se nepřipraveným lidem zhoršuje nálada. Když se tedy objeví slunečný den, svlékněte se a opalujte v okně. Vydejte se jen v kraťasech na nějakou horu, kde budete slunci blíž a paprsky se navíc budou odrážet od sněhu. Promyšleně můžete zařadit i solárko. Pár tabletech D3 taky každému prospěje…

Pokračujte ve volbě obchodních center, hromadné dopravy, hal… Ve vánoční atmosféře se pak krásně balí i na bruslení, trzích, v převleku za Santu

V lednu zase začíná plesová sezóna. Ples je takový vylepšený klub, kde není tma a člověk v některých místech slyší svá vlastní slova.

Pohodlné je vytvořit si v zimních časech stabilní harém (oproti létu, kdy chcete více cestovat, absolvovat letní akce…) – proto jsme This Is Game o vztazích vydali na začátku prosince, a ne v březnu jako Handbook.

Jaro

Dny jsou zase dlouhé, holky zase svlečené, a streetgame venku na čerstvém vzduchu se dostává do popředí. Pozná se, kdo v zimě udělal progres, a kdo jen zahálel.

Léto

Situace místy začíná být tropická, proto vedle streetgame vládnou bazény. Mladší holky pak dostanou prázdniny a chillují polonahé všude kolem. K tomu se rozjíždí časté letní party, letní kina…

 

Jak vidíte, dobrý balič trénuje celý rok. Občas více na streetgame, jindy na koupališti, jindy v obchodním centru… Nikdy ale nesedí doma a nečeká na zázrak. Nakonec i ve špatném počasí lze odletět někam do tepla a pokračovat jako obvykle.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: