Svět ženských dvojsmyslů se vám nebude líbit… – StreetGame.cz
Žena za maskou

Svět ženských dvojsmyslů se vám nebude líbit…

Jedna má přítelkyně mě pořád přemlouvala, abych jí pozval na večeři. „Chodíme spolu už dlouho,“ říkala pořád. Cestou z restaurace se pak rozbrečela. Mnohem později jsem zjistil, že když říká „pozvat na večeři“, vlastně tím myslí „říct jí, že jí miluju“.

Ženy si často myslí, že jsou jejich náznaky velice jasné a každý je musí pochopit, ale někdy je opak pravdou a porozumět chce opravdu hodně tréningu, inteligence, vnímavosti, fantazie, a já nevím čeho ještě… :)

S jednou holkou jsem si přes chat domluvil první rande rovnou u sebe doma (spoustu přitažlivosti tam vybudovala prostě má pověst). Prošel jsem dobrých pět, šest testů, než mi napsala: „A co teda budeš vařit?“. Já hlupák jí popsal své marinované kuřecí kousíčky s pečeným bramborem! Překlad přitom zněl: „Jak si to rozdáme? Bude to chamtivý sex uprostřed kuchyně, kde mě namažeš olejem a k tomu budeš ukusovat steak? Něžný, romantický sex na terase pod širým nebem? Nebo tvrdá rychlovka zezadu?“. Později mi nepochopení vyčetla.

Podobných případů bych ve svém deníku našel i stovku. Díky tréningu každopádně můžete intuici pro ženské náznaky rozvíjet. Nedívejte se už na jednotlivé věty logicky, přímo technicky, raději sledujte, co se děje za konverzací. Hrajte si s nimi, začněte náznaky používat taky!

Nejlepší bude ženu úplně „znáznakovat“, aby vůbec nevěděla, co si o vás myslet. Buďte nepředvídatelní.

I přes to zřejmě občas skončíte jako v Game of Thrones: „You know nothing, John Snow“ :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: