Svádění ženy před klukem nebo kamarádkou – StreetGame.cz
Blondýna v rudém

Svádění ženy před klukem nebo kamarádkou

Bavili jsme se o tom, jak sbalit holku obklopenou kamarády. Slíbili jsme vám přitom, že příště se zaměříme na nějaké konkrétní situace, jako je například seznámení s ženou, která je venku s jiným mužem, nebo s kamarádkou. A je to tu!

Seznámení s ženou před mužem

Pokud se vám vážně líbí holka, která s sebou má nějakého kluka, nemusíte se vůbec omezovat! Zkuste je oslovit i tak. Samozřejmě nejlepší bude vybírat si muže, kteří vypadají neschopně, zženštile nebo jsou příliš mladí. Když se vám například bude líbit patnáctiletá holka, její pubertální šampónský kámoš vás nemůže vyvést z míry :)

Začněte nepřímým oslovením a zjistěte, jaký vztah k sobě mají. Jsou to jen kamarádi, příbuzní nebo spolu chodí? Podle toho naplánujte další hru.

Pokud spolu nechodí, získat si slabšího muže půjde jednoduše. Předveďte se jako super chlapík a pak mu projevte respekt. Ideálně se pak pro něj stanete důležitějším, než holka, se kterou tu je. Z holky si můžete dělat legraci, s klukem jste kámoši.

V případě špatné konstelace se dá jednoduše vycouvat díky použití nepřímého otvíráku.

Balení holky před matkou nebo otcem

O tomto specifickém případě vyšel celý článek jménem Jak sbalit holku s matkou. Otec je pak kombinací tohoto a v předchozím odstavci zmíněného přístupu.

Jak sbalit holku s kamarádkou

A to je úplně nejběžnější příklad. Na holky ve skupinkách po dvou nebo třech narazíte velice často a jde proto o jednu z prvních věcí, které se určitě musíte naučit.

Situace je taková: pokud přímo oslovíte ženu a její kamarádku budete ignorovat, zachováte se nespolečensky a můžete zranit její sebevědomí. Proto na ni buďte hodnější než na svůj opravdový cíl, hlavně pokud je škaredší.

Tentokrát můžete klidně použít přímé oslovení, důležité je být milý a přátelský i k vaší přítelkyni. Mohutně totiž ovlivní názor dívky, o kterou vám jde. Takže zatímco jedné se budete dotýkat, škádlit jí a používat dvojsmysly, druhou podpořte, vybudujte s ní nové přátelství.

Mnohem spolehlivější ale v tomto případě najít někoho, kdo bude balit holky s vámi. Řekněme, že jste společně oslovili dvě ženy. Chvilku se bavte všichni společně, a pak skupinku 4 lidí rozdělte na 2 x 2. Vy se budete bavit s tou svou, a váš přítel s tou druhou. Vtáhněte je do svého světa, zařiďte, aby vnímali jen vás. Dál už pak můžete hrát, jako obvykle.

Váš spoluhráč by měl pokračovat přibližně podobným tempem, jako vy. Jestliže si třeba vezmete telefonní číslo, měl by si ho vzít taky, a to i když o dívku nemá opravdový zájem – chcete je obě zanechat šťastné, ne jednu z nich v trapné situaci. Dostane ho přitom s velkou pravděpodobností, a to díky jednomu zajímavému principu – když žena vidí, že něco dělají ostatní, zejména její blízcí, udělá to mnohem spíše taky. Pokud tedy dostane od jedné telefon váš kamarád, druhá vám ho dá pravděpodobněji. Najednou to vypadá jako normální věc.

Proč a jak ještě balit s kamarádem podrobněji probereme příště.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: