Svádění za dne vs. internetové seznamky – StreetGame.cz
Ruce dvou milenců

Svádění za dne vs. internetové seznamky

Čím dál častěji nám píšete e-maily. Jeden čtenář se ptá, zda má cenu dělat streetgame, když mu několik holek na on-line seznamce vynadalo, jaký je šereda.

Vzhled při on-line seznamování samozřejmě hraje mnohem větší roli, než na živo. Přes pouhý text nemáte tolik možností vyzařovat charisma, pár fotek a vyplněný formulář jsou vším, co máte. Naopak při streetgame holku tak trochu hypnotizujete – pomocí svého kouzla udržujete pozornost tam, kde ji potřebujete. Tak dívka zapomene, že někam šla, tak zapomene na předsudky a hloupá pravidla, která si sama dala. Působíte na to ženské, emocionální v ní, dokud nezapomene úplně na všechno :)

I když se ženě na první pohled nelíbíte, dokud máte její pozornost, máte i další čas budovat přitažlivost skrze všechny techniky popsané na našem webu. Navíc oblékání, řeč těla a vystupování celkově dokáže lidi přesvědčit, že jste krásní, i když vlastně nejste. Ne tak fotka na seznamce, kde stojíte v pozoru v babiččině svetru.

Pokud už nutně chcete bodovat na seznamce, postupujte chytře. Foťte se, jak surfujete, plavete se žraloky, hrajete vodní pólo s celým dívčím týmem… Udělejte stovky fotek a vyberte několik pěkných. Opravdu si s tím pohrajte. Fotka nevypovídá jen o vašem vzhledu, ale i charakteru a společenském postavení.

Když se ženám nelíbíte naživo, musíte zapracovat na svém projevu. Když se jim nelíbíte on-line, odflákli jste focení.

Pokud dokážete vytvořit dost zajímavý profil a svými zprávami se odlišit od ostatních, internetové seznamky vám mohou zajistit rande. Příliš se jim ale nevěnujeme, protože zde chybí onen transformační proces. Streetgame vás postupně mění zevnitř, je to cesta, jak se stát sebejistějším, extrovertnějším člověkem, rozšířit zónu pohodlí a získat tuny sociálních zkušeností. Je to tréning, který se  pak projeví i mezi přáteli, v práci, v rodinném kruhu…

Streetgame i profil na seznamce vám mohou zajistit rande, ale jen streetgame vás na to po všech stránkách připraví. Ale nemusíte si vybírat jedno nebo druhé – klidně dělejte obojí.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
AVP napsal 26.11.2014

Pouzivani internetovych seznamek je naprd. Lidi nereaguji, je zde malo sanci nekoho oslovit. A stejne to proste neni ono. Proto jsem se dal take na streetgame :-)

Odpovědět
    Princ napsal 4.12.2014

    Taky preferuju streetgame, je to nekonečné adrenalinové dobrodružství :)

    Odpovědět
Odešlete odpověď