Svádění po telefonu – 2. část – StreetGame.cz
Holka s telefonem

Svádění po telefonu – 2. část

Ženě po několika dnech čekání konečně zazvoní telefon. Rozrušeně ho zvedne a uslyší váš sebejistý hlas. Jak se s vámi dá do řeči, začne se pomalu propadat do vašeho světa…

O tom, jak si po telefonu domluvit rande, už jeden článek vyšel. Zbylo nám ale pár otázek. Jak překonat strach z telefonování? Co když to nezvedne? A o čem se s ženou bavit?

Jak se zbavit strachu

Ta nejdůležitější věc, když chcete vést hovory, které ženu dostanou. Abyste podali patřičný výkon, musíte se zbavit vší nervozity. Existují tři techniky, které když provedete v přesném pořadí, dokonale vás rozehřejí na telefonát na ostro.

Rozmluvte se

Z nikoho netryská pohoda, pokud právě dlouho seděl u počítače a několik hodin neviděl živou duši. Najděte si někoho, s kým si můžete trochu pokecat. Pokud nikdo není k dispozici, rozmluvte se sami. Ještě lépe váš hlas připraví, pokud si něco zazpíváte. Zní to neobvykle, ale vážně to funguje!

Zavolejte příteli

Vytočte číslo nějakého známého a prostě se s ním chvíli bavte. Tady už neexistuje žádná výmluva, zavolat můžete komukoli.

Zavolte na náhodné číslo

Namačkejte jakékoli náhodné české číslo, představte se křestním jménem a nechte si od dotyčného třeba doporučit nějaký film. Nakonec slušně poděkujte :).  Ač to vypadá bláznivě, na telefonát holce vás to připraví perfektně.

Co když to holka nezvedá

Pokud vám žena telefon nebere, nevolejte jí hned znova. Možná zrovna vůbec nemá náladu, nebo prostě nemůže. Najít v telefonu několik zmeškaných hovorů od vás jí pak nenadchne. Dejte tomu klidně i pár dní, a pak to zkuste znova. Žena s velkým zájmem se mezitím stejně obvykle ozve sama. Více než třikrát bez odpovědi určitě nevolejte, v takovém případě radši jděte dál.

O čem se s ženou bavit

„Jak se máš?“ a „Co teď děláš?“ – dva velice špatné způsoby, jak začít balení holky přes internet. Za to dost vhodné dotazy, pokud ženě telefonujete. Zjistěte, jak se cítí, a v jaké situaci právě je. Je sama a má teď čas, nebo se právě nachází uprostřed rodinné večeře? Podle toho naplánujte hovor.

Pamatujte také na to, že nálada je nakažlivá. Pokud budete uvolnění a třeba i trochu vzrušení, na ženy se to přenese. Zapracujte trochu na hloubce vašeho vztahu, zkuste i nějaký sexuální dvojsmysl a pak jí konečně nabídněte rande. Nebude vám moct odolat.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: