Svádění hlasem – StreetGame.cz

Svádění hlasem

Přitažlivý hlas je nedílnou součástí vašeho charisma. Silně zapůsobí na emoce ženy – doslova naplní její uši blahem a slovíčko po slovíčku omámí její smysly. Práce s hlasem je proto důležitou schopností každého svůdce, ale i ambiciózního zaměstnance nebo vůdce kolektivu.

Nahrajte se

Použijte diktafon na mobilu nebo nějaký program na počítači (zdarma je např. jednoduché Audacity) a nahrajte si pár desítek sekund své řeči. Zaznamenejte během toho své obvyklé polohy hlasu, své „vokální gesta“, zvyky… Díky takové nahrávce získáte realistický pohled na to, jak se vyjadřujete a na čem je třeba zapracovat.

Jaké chyby dělají muži nejčastěji?

– Mluví moc rychle, jako kdyby každou větu už chtěli mít za sebou, což působí nejistě a někdy i nesrozumitelně. Občas to dokonce nezvládají oddýchat.

– Jejich projev je nesměle tichý

– Mají silný přízvuk, působí „vesnicky“

– Disponují vysokým hláskem, který jim ubírá na působivosti

– Na konci každé věty stoupnou hlasem, jako kdyby se na něco ptali. V některých případech jako bonus každou druhou větou zakončí otázkou. „Dnes je krásně, ŽE?“ a „To bylo dobré, NE?“

– Našli si jedno oblíbené slovo a to opakují skoro v každé větě („vlastně“, „jakoby“…)

– Nevyslovují srozumitelně

– Trpí vážnějšími logopedickými problémy, třeba neumí vyslovovat písmeno R…

Poslechněte si záznam svého hlasu a zjistěte, jestli něco z toho není i váš případ. Pokud ano, začněte na tom pracovat – mluvte pomaleji, hlouběji, hlasitěji… cokoli je třeba. Vše se dá postupně zautomatizovat – hlasový rozsah se například posune o něco níž a hlubší polohy se tak stanou přirozenými. Také můžete třeba začít doma hlasitě a jasně vyslovovat slova, která vám nejdou, nebo přímo cvičit tón oslovení.

Opřete se o řeč těla

Víte, co dělají dabeři ve studiu? Hýbou se, náruživě gestikulují a jejich obličej hraje spoustou výrazů. To jim pomáhá dostat ze sebe ten správný zvuk.

Stejně tak vy se nemůžete shrbit, dívat se do země a u toho vyluzovat ten nejsebejistější hlas, jaký kdy holka slyšela. Nahoďte postoj supermana, kovboje nebo kapitána a vše hned půjde líp.

To je dost úkolů, a to jsme teprve v půlce! Brzy vyjde pokračování, kde si povíme, jak hlas souvisí s psychikou nebo jakým aktivitám se věnovat, pokud jej opravdu chcete proměnit v účinnou loveckou zbraň!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: