Svádění bez hádání, bez přemlouvání, bez tlaku a bez divných hlášek – StreetGame.cz
Teleportuj se s ženou domů

Svádění bez hádání, bez přemlouvání, bez tlaku a bez divných hlášek

Seznamování je náročné i pro ženy, protože nechtějí narazit na masového vraha, musejí si chránit svou pověst (nebýt za „děvky“) a celkově vydat dost energie na nejistý výsledek. Tyto faktory je často od celého randění odrazují. I s tebou?


Pokud chceš v seznamování uspět, co nejvíce jej ženám ulehči. Udělej to pohodové.

V první řadě, během seznamování se se ženou o ničem nehádej. Žádné: „Slíbila jsi, že na druhém rande už půjdeš ke mně, a teď nic!“ Tady se nehraje na logiku. Svádění je o pocitech.

Nemůžeš ženu nějak přesvědčit, abys ji přitahoval. Musíš změnit její pocity.

Konkrétně v tomto případě by bylo nejlepší, abyste se prostě přirozeně objevili u tebe doma, aniž byste to nějak řešili.

(Pokud nemáš vlastní byt, nevadí to, existuje celkem 9 dobrých lokací k sexu, ale rozhodně potřebuješ tu SCHOPNOST pohodovosti.)

A většina chlapů je při svádění všechno, jen ne pohodová. Ještě se učí nazpaměť různé divné hlášky. Já chápu, že nemůžeš v 1000 osloveních říkat pokaždé něco jiného a že se naučíš, jak řešit různé časté situace… Jen si nememorizuj tu NEJDIVNĚJŠÍ větu, jakou kde najdeš, abys s ní holku akorát tak vylekal…

Ženy ultimátně sex mít CHTĚJÍ. Streetgame je hlavně o tom, být v pohodě, nevytvářet divný tlak, neříkat úplné šílenosti a směřovat to plynule domů (nevodit holku na tři horské tůry).

Nech ženu uvolnit se a relaxovat s tebou. Odstraň všechny překážky a vezmi ji na plynulou skluzavku s tebou až do postele.

Takové svádění, to je především nastavování systémů. Zjistil jsem, že když se s ženou plynule a přirozeně objevíš u sebe doma, většinou už k něčemu dojde.

Systémy jsou to tedy logistické – jde o ten plynulý přesun (někdy to o 1% přeženeme a říkáme tomu Teleport), během kterého jen nepřemlouváš a neděláš nic divného.

Tak to vyzkoušej a pokud by ses toto umění chtěl učit přímo ode mě, vyloženě si jej 6 hodin v kuse drilovat pod mým dohledem, 10.6. pořádáme jedinkrát v roce Výcviku Doteků a přesunů

Jde o dvě témata (jak se ženy dotýkat a jak plynule skončit doma), které spojuje, že bychom jim mohli říkat VÝCVIK ČISTÝCH VÝSLEDKŮ. Půjde nám v sobotu opravdu o konverzi – o to, jak SKÓROVAT. Nečekat na nějakou efemérní přitažlivost, ale umět ženu vzrušit a dostat se na správné místo.

Máme na to pronajatý sál, kde budeme 6 hodin v kuse budeme nacvičovat všechny reálné situace, abys vždy věděl, jak hru posunout k výsledku. Abych ale každému hned mohl opravit jakoukoli chybičku, počet míst je omezen a prodej brzy končí.

Tady se ještě rychle můžeš přihlásit

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Jan Cinert napsal 10.8.2023

už půjdeš ke mě -> už půjdeš ke mně

Odpovědět
    Princ napsal 10.8.2023

    Děkujeme a opravujeme!

    Odpovědět
Odešlete odpověď