Streetgame po třicítce – StreetGame.cz
Veselý děda

Streetgame po třicítce

Přišel nám dotaz: „Asi jsem na streetgame v mých 23 letech a 3 měsících moc starý, holky přicházejí o panenství už v 15, některé i dříve, některé holky o 8 let mladší než já už nejsou panny, už je pozdě. Já jsem pro holky špína. Tři dny každý týden jsem v Praze na univerzitě, na té univerzitě je několik tisíc holek, ale ani jedna se se mnou nebaví, s jinými kluky ano, ale já jsem jako psí trus, snaží se mi vyhnout. Má cenu dělat streetgame v mém pozdním věku?“

Samozřejmě máme spousty spokojených studentů po třicítce. Většinou už dobře finančně zajištění, někdy s dítětem nebo s neúspěšným manželstvím za sebou, přicházejí jako všichni ostatní. Naráží jen na několik specifických problémů.

Tykat nebo vykat?

Často mi muži popisují, že jsou zvyklí z práce lidem vykat. Hodí se to přeučit.

Vykáním mezi vámi a ženou stavíte zbytečnou bariéru, kterou později budete muset zase bourat. Jeden se nesměle zeptá druhého, jestli si můžou začít tykat… Druhý to potvrdí, ale pak se ještě párkrát přeřekne…

Tykání ve světě svádění není žádná neslušnost. Etiketa se skrývá jinde

Pocit, že streetgame je o zpívání a dělání kliků na ulici

Existuje hromada stylů a metod. Dělat streetgame vždycky neznamená pobíhat okolo jako blázen a co nejvíce upoutávat pozornost. Vykračujte ze zóny pohodlí, pokud je třeba, ale uvědomte si, že streetgame se dá provozovat také velice seriózně a na úrovni. Všichni jsme různí, spojuje nás zájem o ženy a chuť zlepšovat se

Mohla by to být má dcera

Starší muži se někdy cítí nesví, když oslovují výrazně mladší ženu. Úplně zvlášť, když si jí sami nevybrali, ale musejí pomáhat mladšímu parťákovi.

Zde je třeba myslet na to, že vás nikdo nepozoruje. Bavit se ulici s mladší ženou není nic podivného, ostatní ji mohou považovat za vaši známou. Chce to jen zvyk, pár desítek třeba i trochu nepříjemných oslovení, než tato pachuť zmizí.

Málo příležitostí k seznámení

Jak se ostatní kamarádi žení, zakládají rodiny… příležitostí ubývá. Už se tolik nestává, abyste v pětici vyrazili do klubu balit holky.

Právě tehdy přijde streetgame neuvěřitelně vhod. Tam se totiž na příležitost nečeká. Jdete a na tvrdo si ji vytvoříte sami.

(I volných žen ubývá a tento poměr se začne zlepšovat až v důchodu. Ženy se totiž průměrně dožívají většího věku a tak z vás v domově důchodců ještě může být žádaný don juán.)

Snížené libido

Jakmile se dostanete pod tři orgasmy denně, je třeba naskočit na protokol z článku o zvyšování nadrženosti. Partnerky ocení.

Ale hlavně…

Hlavně si nemyslete, že je streetgame jen pro mladé, jen protože to teď dělá tolik patnáctiletých kluků. Určitě se na našem kurzu ani nepřiblížíte věkovému rekordu.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: