StreetGame live – živé kurzy svádění na ulici – StreetGame.cz

Máte strach oslovit neznámou ženu na ulici?

Teorii znáte, ale když přijde na věc, najednou vůbec nevíte, co holce říct?

Nebo prostě milujete ženy a adrenalin?

3 hodiny transformující akce přímo ve městě

Svádění je proces, ve kterém se dá zlepšovat

Žák Pavel na party

Žák Pavel na party

Pokud ovládnete zákonitosti, na jejichž základě vztahy fungují, můžete být se ženami lepší než kdokoli, koho znáte! Pro zlepšení přitom příliš nezáleží na vašem vzhledu, věku nebo financích.

Znaky alfa samců, které v ženě vzbuzují přitažlivost (odvaha, sebevědomí, dominance, dobrá nálada...), se dají kultivovat tréninkem. Každý jednotlivý aspekt svádění se dá rozebrat a naučit tak, aby se stal vaší přirozeností. Od startu do cíle budete mít situaci pod kontrolou, a ženy vás budou milovat.

Můžete se dostat až do stádia, kdy se budete schopni seznámit s jakoukoli ženou, kterou potkáte, přímo na ulici. Přitažlivost totiž není otázkou volby – je to emoce, a s tou se velice těžko bojuje. Žena vám prostě propadne, chtě nechtě.

Je možné tohle aplikovat na ženu, která vás už odmítla? Třeba na bývalou partnerku nebo spolužačku, která o vás zatím nejeví zájem? Samozřejmě! Svádění je dílem okamžiku, dílem aktuální atmosféry. Nezáleží na tom, co žena cítila předtím. Záleží na tom, co cítí právě teď.

Se znalostí správného postupu nemůžete neuspět. V čem je problém? Pouhá teorie nestačí! Je třeba vyrazit do ulic a klubů, a vše natrénovat na co největším počtu žen. Vše sám prožít. Získat neotřesitelnou baličskou zkušenost. Společenskou intuici. Čich.

Jednoduše: žádnou holku nesbalíte, když žádnou neoslovíte. Jenže pro spoustu mužů je problém jen tak jít a oslovit úplně cizí holku. Znervózní, rozbuší se jim srdce a oni najednou neví, co říct. A i když se odhodlají, nemají s sebou nikoho zkušeného. Někoho, kdo by jim ukázal, jak na to, poradil jim, co zlepšit… Do zblbnutí opakují stejné začátečnické chyby. Až do teď!

Čím se naše kurzy liší od všeho ostatního?

Připravte se, zažijete čistou akci! Žádné sezení v přednáškové místnosti, žádné hostesky... Potkáme se ve velkém městě (už jsme učili v Praze, Brně, Bratislavě, Krakově, Kyjevu, Moskvě...), budeme oslovovat přímo neznámé ženy na ulici a jinak vykračovat z komfortní zóny.

Udržujeme sladký poměr 3 žáci na 1 instruktora. Nebudete proto jen posíláni za holkama, dostanete plnou pozornost. Zahrajete si přímo po boku instruktora (část holek sbalíte vy, část on) a po každém oslovení dostanete okamžitý feedback, co zlepšit.

Nejen, že se zbavíte strachu z oslovení, ale naučíte se doopravdy přitahovat ženy, dostávat telefonní čísla, brát je na rande, spát s nimi...

Trick ukazuje lovecký průkaz

Kdo kurz povede?

Poznejte profesionála: pro Prince není svádění koníčkem, který provozuje po práci, nýbrž jeho jediným povoláním. Posledních 10 let se profesionálně věnuje pouze svádění.

Princ býval panic, společenský odpadlík a šprt s výrazným akné. Pronásledovaly ho sociální fóbie a i vlastní rodina jej měla za autistu. Když se situace stala neúnosnou, rozhodl se vše změnit a pustil se do streetgame. Mnoho let oslovoval ženy a piloval své komunikační dovednosti. Dnes je vídán úspěšně balit holky za všech okolností - ať už právě telefonují, poslouchají hudbu, přechází přes přechod nebo jedou v tramvaji...

Ve hře je přes 12 let. Za tu dobu napsal o svádění pět knih, je autorem většiny článků na StreetGame.cz a hlavně osobně pomohl už stovkám studentů. Jeho specialitou je překonávání strachu, oslovování v těch nejšílenějších situacích, dotekové systémy na streetgame, nastavení hlavy a překonávání traumat přímo v akci.

Princ osobně prostuduje váš případ (s čím máte největší problém, na čem chcete zapracovat) podle deníku na fóru nebo informací, které pošlete mailem. I když má přítelkyně, nebude vás do situací jen posílat, ale vše bude dělat s vámi.

S Princem lze absolvovat i Individuální kurz 1:1, který kromě akce venku lze rovněž po domluvě strávit také v posilovně nebo konzultací v restauraci (okolo psychologie, motivace, vztahů, zdraví, hlasu, posilování nebo biohackingu).

Kurzy v ostatních městech vedou Princovi mnohaletí žáci (Brno Lucas, Ostrava Trick, Bratislava Skipper). Termín v takovém případě není určen předem, stačí se na něm po zaplacení domluvit e-mailem.

Musím poděkovat Princovi, protože je to týpek a jsem rád, že jsem ho poznal. Držel jsem se s ním v dobré náladě a hlavně mě do ní dostal. Všechny změny, které jsem zaznamenal, jsou z velké části jeho "vina". S holkama, které znám déle, komunikuju jinak a reagují na to (nechci přímo jít do holek od kámošů, ale aspoň zkouším posílat pohledem představu líbání nebo si na nich trénuji aspoň hlas či dýchání). Jeho přítomnost má účinky jako nějaká droga. Ukázal opět, že umí a povedlo se mu to s jeho cíli, na které zaměřil.Mickey

Detailní recenze Zepha, kde se vrací na místa svého prvního kurzu a rekonstruuje tehdejší zážitky.

Názor 13 mužů a 1 ženy na kurzy svádění

Jak staré ženy budeme oslovovat?

Na kurzu budete většinou oslovovat ženy, které se vám líbí. Pokud jsou to třicítky, budete zastavovat třicítky, pokud chcete sedmnáctky, tak sedmnáctky... Principy svádění, které učíme, jsou univerzální, právě protože rozvíjejí improvizaci a emoční inteligenci - vždy přizpůsobovat hru konkrétní holce. Ale to až v oslovení, ne tipovat předem podle věku! Hlavním rozdílem nakonec bývá, že starší ženy už vědí, co chtějí, jsou sexuálně otevřenější a ocení přímější přístup.

Zkouška mužství, která vám změní život

Program vám přizpůsobíme na míru. S hodně nervózními chlapy třeba projedeme pár cvičení na překonávání strachu, ukážeme jim pár akcí sami, začneme pozvolnými progresemi… Jako pokročilejší, přirozeně nadaní baliči zase můžete očekávat detailní tipy, které vaši hru posunou na přímo mistrovskou úroveň – poslední kousek puzzle. Navíc během kurzu poznáte další namotivované baliče z naší pevné komunity. (Firmy si často platí naše kurzy jako team building právě proto, že nic nestmelí tolik jako společná adrenalinová streetgame.)

Už po prvním kurzu v Internshipu můžu říct, že mi zásadně změnil život. Došel jsem domů a mé tělo naprosto klidné. Po chvíli začalo "střízlivět" ze všech hormonů vyplavených při kurzu. Pomalu jsem si uvědomoval, co se vlastně stalo. Šíleně se mi změnil pohled na svět a začal jsem na vlastní kůži chápat spirituálnost při streetování. Myslel jsem, že limitujícím přesvědčením už nevěřím, ale po tomhle zážitku ne že jim nevěřím, ale připadají mi naprosto nereálné. Prožil jsem nejlepší den z dosavadního života a to je teprve začátek!

Deek
Zdeněk po kurzu

Tak či tak, oslovení na ulici demonstruje velkou odvahu. Je to nejtěžší kalibr v oblasti svádění a tak vytváří opravdu velkou přitažlivost. Muži často bývají překvapení rychlostí a snadností výsledků, jen co překonají prvotní strach. Proto zdůrazňujeme: vezměte si na kurz kondomy.

Jakmile jednou prolomíte ledy, balení holek už nikdy nebude jako dřív. Zažijete den, kdy konečně uvidíte, že všechno to, o čem jste dosud jen četli, skvěle funguje i v reálu. Prince se budete moct osobně zeptat, na cokoli budete chtít.

Sebevědomí a sociální obratnost získaná na streetgame se samozřejmě přirozeně přenáší i do zbytku života – do práce, do školy, do vztahů s rodinou a přáteli… Hlavní ale je, že jde o nejrychlejší způsob, jak mít sex nebo si najít kvalitní přítelkyni. Tu správnou totiž musíte vybrat z velkého počtu.

Často si po kurzu okolí všimne, že jste se změnili, a začnou po vás jít i dřívější kamarádky...

Kurz můžete dát i jako dárek. Studenti mohou získat slevu 500 Kč za přivedení kamaráda. Pokud chcete otevřít termín v jiném městě, domluvit se na termínu individuálního kurzu 1 na 1 nebo máte další nápad, napište na [email protected] a něco společně vymyslíme.