Několik hodin transformující adrenalinové akce přímo ve městě

Svádění je proces, ve kterém se dá zlepšovat

Pokud ovládnete zákonitosti, na jejichž základě vztahy fungují, můžete být se ženami lepší než kdokoli, koho znáte! Nezáleží přitom příliš na vašem vzhledu, věku nebo financích.

O jaké zákonitosti jde? Známe například typické znaky, které v ženě vzbudí přitažlivost – jsou to věci jako odvaha, sebevědomí, dominance, dobrá nálada, zájem jiných žen, správné držení těla… Také známe triky, jak urychlit pocit blízkosti a bezpečí. Poradíme si s oslovením, vedením rande, dobrým sexem, opečováváním vážného vztahu… Každý jednotlivý aspekt svádění se dá rozebrat a naučit tak, aby se stal vaší přirozeností. Od startu do cíle tedy budete mít situaci pod kontrolou, a ženy vás budou milovat.

Můžete se dostat až do stádia, kdy se budete schopni úspěšně seznámit s téměř jakoukoli ženou, kterou potkáte, přímo na ulici. Přitažlivost totiž není otázkou volby – je to emoce, a s tou se velice těžko bojuje. Žena vám prostě propadne, chtě nechtě.

Je možné tohle aplikovat na ženu, která vás už odmítla? Třeba na bývalou partnerku nebo spolužačku, která o vás zatím nejeví zájem? Samozřejmě! Svádění je dílem okamžiku, dílem aktuální atmosféry. Nezáleží na tom, co žena cítila předtím. Záleží na tom, co cítí právě teď.

Se znalostí tohoto materiálu prostě nemůžete neuspět. V čem je problém? Těchto zásad je opravdu mnoho a k jejich ovládnutí nestačí pouhá teorie. Je třeba vyrazit do ulic a klubů, a vše natrénovat na co největším počtu žen. Vše sám prožít. Získat neotřesitelnou baličskou zkušenost. Společenskou intuici. Čich.

Jednoduše: žádnou holku nesbalíte, když žádnou neoslovíte. Jenže pro spoustu mužů je problém jen tak jít a oslovit úplně cizí holku. Znervózní, rozbuší se jim srdce a oni najednou neví, co říct. A i když se odhodlají, nemají s sebou nikoho zkušeného. Někoho, kdo by jim ukázal, jak na to, poradil jim, co zlepšit… Ostříleného matadora ve streetgame.

Oslovujte holky na ulici společně s těmi nejlepšími v oboru

Po všech teoretických článcích nyní přicházíme s promyšleným programem, který vám pomůže s vašimi prvními kroky. Potkáme se v nějakém velkém městě (Praze, Brně, Olomouci, Ostravě...), a osobně vám pomůžeme překonat strach. Společně začneme oslovovat první dívky, a v průběhu vám dávat tipy, co zlepšit, aby každé další oslovení bylo hladší a hladší.

Kdo kurz povede?

Princ býval panic, společenský odpadlík a šprt s výrazným akné. Pronásledovaly ho sociální fóbie a i rodina ho měla za autistu.

Pak se ale rozhodl všechno změnit. Mnoho let oslovoval ženy a piloval své komunikační dovednosti. Dnes je vídán úspěšně balit holky za všech okolností - i když právě telefonují, poslouchají hudbu, přechází přes přechod nebo jedou v tramvaji...

Ve hře je přes 8 let. Za tu dobu napsal o svádění už tři knihy, je autorem většiny článků na StreetGame.cz a hlavně pomohl už stovkám studentů.

Musím poděkovat Princovi, protože je to týpek a jsem rád, že jsem ho poznal. Držel jsem se s ním v dobré náladě a hlavně mě do ní dostal. Všechny změny, které jsem zaznamenal, jsou z velké části jeho "vina". S holkama, které znám déle, komunikuju jinak a reagují na to (nechci přímo jít do holek od kámošů, ale aspoň zkouším posílat pohledem představu líbání nebo si na nich trénuji aspoň hlas či dýchání). Jeho přítomnost má účinky jako nějaká droga. Ukázal opět, že umí a povedlo se mu to s jeho cíli, na které zaměřil.Mickey

Žák Pavel na party

Zkouška mužství, která vám změní život

Program vám přizpůsobíme na míru. S hodně nervózními chlapy třeba projedeme pár cvičení na překonávání strachu, ukážeme jim pár akcí sami, začneme pozvolna nepřímými osloveními… Pokud chcete, můžete dokonce udělat první krok ke zlepšení a přijít se jen dívat. Ale pozor, pravděpodobně vás to chytne a budete si to brzy chtít zkusit na vlastní pěst! Pokročilejší, přirozeně nadaní baliči zase mohou očekávat detailní tipy, které jejich hru posunou na přímo mistrovskou úroveň – poskytnou poslední kousek puzzle.

Už po prvním kurzu v Internshipu můžu říct, že mi zásadně změnil život. Došel jsem domů a mé tělo naprosto klidné. Po chvíli začalo "střízlivět" ze všech hormonů vyplavených při kurzu. Pomalu jsem si uvědomoval, co se vlastně stalo. Šíleně se mi změnil pohled na svět a začal jsem na vlastní kůži chápat spirituálnost při streetování. Myslel jsem, že limitujícím přesvědčením už nevěřím, ale po tomhle zážitku ne že jim nevěřím, ale připadají mi naprosto nereálné. Prožil jsem nejlepší den z dosavadního života a to je teprve začátek!

Deek

Tak či tak, oslovení na ulici demonstruje velkou odvahu. Je to nejtěžší kalibr v oblasti svádění, a tak vytváří opravdu velkou přitažlivost. Muži proto často bývají překvapení rychlostí a snadností výsledků, jen co překonají prvotní strach. Proto zdůrazňujeme: za každou cenu si s sebou vezměte kondomy.

Honza s holkou, kterou oslovil

Jakmile jednou prolomíte ledy, balení holek už nikdy nebude tak těžké jako dřív. Zažijete den, kdy konečně uvidíte, že všechno to, o čem jste dosud jen četli, skvěle funguje i v reálu. O spoustě tématech navíc ještě žádný článek nevyšel, takže můžete od živého Prince z masa a kostí dopředu vyzvídat úplně nové informace.

Sebevědomí a sociální obratnost získaná na streetgame se samozřejmě přirozeně přenáší i do zbytku života – do práce, do školy, do vztahů s rodinou a přáteli… Hlavní ale je, že jde o nejrychlejší způsob, jak mít sex nebo si najít kvalitní přítelkyni. Tu správnou totiž musíte vybrat z velkého počtu.

Během celé akce vám zaručíme naprostou anonymitu. Můžete nám také sdělit, jaké jsou vaše dosavadní zkušenosti, s čím máte největší problémy a na čem chcete zapracovat.

Udržujeme poměr tří žáků na jednoho instruktora. I přes zájem bohužel nemůžeme otevřít více míst, aby se instruktoři dokázal všem věnovat naplno. Cena činí 2497 Kč.

Pokud vám žádný z termínů nevyhovuje, napište na [email protected] a něco společně vymyslíme.