Streetgame live – živé kurzy svádění

street game live kurz

Pokud chcete chodit po měsíci, musíte do školy pro astronauty.

Pokud chcete najít partnerku svých snů ještě v tomhle životě, musíte jí umět oslovit.

Svádění je proces, ve kterém se dá zlepšovat. Pokud ovládnete zákonitosti, na jejichž základě vztahy fungují, můžete být se ženami lepší než kdokoli, koho znáte! Nezáleží přitom příliš na vašem vzhledu, věku nebo financích. 

O jaké zákonitosti jde? Známe například typické znaky, které v ženě vzbudí přitažlivost – jsou to věci jako odvaha, sebevědomí, dominance, dobrá nálada, zájem jiných žen, správné držení těla… Také známe triky, jak urychlit pocit blízkosti a bezpečí. Poradíme si s oslovením, vedením rande, dobrým sexem, opečováváním vážného vztahu… Každý jednotlivý aspekt svádění se dá rozebrat a naučit tak, aby se stal vaší přirozeností. Od startu do cíle tedy budete mít situaci pod kontrolou, a ženy vás budou milovat.

Můžete se dostat až do stádia, kdy se budete schopni úspěšně seznámit s téměř jakoukoli ženou, kterou potkáte, přímo na ulici. Přitažlivost totiž není otázkou volby – je to emoce, a s tou se velice těžko bojuje. Žena vám prostě propadne, chtě nechtě.

Je možné tohle aplikovat na ženu, která vás už odmítla? Třeba na bývalou partnerku nebo spolužačku, která o vás zatím nejeví zájem? Samozřejmě! Svádění je dílem okamžiku, dílem aktuální atmosféry. Nezáleží na tom, co žena cítila předtím. Záleží na tom, co cítí právě teď.

Se znalostí tohoto materiálu prostě nemůžete neuspět. V čem je problém? Těchto zásad je opravdu mnoho a k jejich ovládnutí nestačí pouhá teorie. Je třeba vyrazit do ulic a klubů, a vše natrénovat na co největším počtu žen. Vše sám prožít. Získat neotřesitelnou baličskou zkušenost. Společenskou intuici. Čich.

Jednoduše: žádnou holku nesbalíte, když žádnou neoslovíte. Jenže pro spoustu mužů je problém jen tak jít a oslovit úplně cizí holku. Znervózní, rozbuší se jim srdce a oni najednou neví, co říct. A i když se odhodlají, nemají s sebou nikoho zkušeného. Někoho, kdo by jim ukázal, jak na to, poradil jim, co zlepšit… Ostříleného matadora ve streetgame.

Streetgame live

Po všech teoretických článcích nyní přicházíme s promyšleným programem, který vám pomůže s vašimi prvními kroky. Potkáme se v nějakém velkém městě, a osobně vám pomůžeme překonat strach. Společně začneme oslovovat první dívky, a v průběhu vám dávat tipy, co zlepšit, aby každé další oslovení bylo hladší a hladší.

Kdo je Princ?

– kdysi panic, společenský odpadlík a šprt s výrazným akné
– dnes díky znalostem společenských vztahů úspěšný svůdník
– běžně vídán balit holky nehledě na to, že právě telefonují, poslouchají hudbu, přechází přes přechod nebo jedou v tramvaji
– autor většiny článků na webu
– ve hře přes sedm let
– za sebou stovky studentů, kterým se věnoval, aby se naučil své schopnosti předávat dál

Jeden z našich studentů

Náš žák Pavel na party

Program vám přizpůsobíme na míru. S hodně nervózními chlapy třeba projedeme pár cvičení na překonávání strachu, ukážeme jim pár akcí sami, začneme pozvolna nepřímými osloveními… Pokud chcete, můžete dokonce udělat první krok ke zlepšení a přijít se jen dívat. Ale pozor, pravděpodobně vás to chytne a budete si to brzy chtít zkusit na vlastní pěst! Pokročilejší, přirozeně nadaní baliči zase mohou očekávat detailní tipy, které jejich hru posunou na přímo mistrovskou úroveň – poskytnou poslední kousek puzzle.

Tak či tak, oslovení na ulici demonstruje velkou odvahu. Je to nejtěžší kalibr v oblasti svádění, a tak vytváří opravdu velkou přitažlivost. Muži proto často bývají překvapení rychlostí a snadností výsledků, jen co překonají prvotní strach. Proto zdůrazňujeme: za každou cenu si s sebou vezměte kondomy.

Honza s holkou, kterou oslovil

Honza s holkou, kterou oslovil

Jakmile jednou prolomíte ledy, balení holek už nikdy nebude tak těžké jako dřív. Zažijete den, kdy konečně uvidíte, že všechno to, o čem jste dosud jen četli, skvěle funguje i v reálu. O spoustě tématech navíc ještě žádný článek nevyšel, takže můžete od živého Prince z masa a kostí dopředu vyzvídat úplně nové informace.

Sebevědomí a sociální obratnost získaná na streetgame se samozřejmě přirozeně přenáší i do zbytku života – do práce, do školy, do vztahů s rodinou a přáteli… Hlavní ale je, že jde o nejrychlejší způsob, jak mít sex nebo si najít kvalitní přítelkyni. Tu správnou totiž musíte vybrat z velkého počtu.

Během celé akce vám zaručíme naprostou anonymitu. Můžete nám také sdělit, jaké jsou vaše dosavadní zkušenosti, s čím máte největší problémy a na čem chcete zapracovat.

Udržujeme poměr tří žáků na jednoho instruktora. I přes zájem bohužel nemůžeme otevřít více míst, aby se instruktoři dokázal všem věnovat naplno. Cena činí 2497 Kč.

Pokud vám žádný z termínů nevyhovuje, napište na [email protected] a něco společně vymyslíme.