Proč vždy budeme nejextrémnější ve hře – StreetGame.cz

Proč vždy budeme nejextrémnější ve hře

Muži se nedělí jen na srdcaře a totální bety. Existují i jacísi poloviční streetaři, kteří si myslí, že část článků je pravdivá, a část ne. A jsou na mě pořádně naštvaní:

„Nemám rád českou hráčskou komunitu. Je tvrdá až hnusná, elitářská, vyzývavá. A je to tvoje vina. Tvoje PRINCI! (BTW: ten pseudonym je skvělý. Snažím se tě nařknout, ale stejně to vyzní jako, že se ti klaním. :D) Měl bys být mentorem, vzorem. Někdo, kdo vnese naději do sklíčených srdcí těch, kteří pořád tajně milují holku, která o ně nemá zájem. Těch, kteří hodiny „čumí“ do stropu a přemýšlí, jak získat holky. Těch, kteří radši skočí z mostu, aby ukončili své milostné trápení… Ne někým, kdo jim řekne, že jejich máma je kurva. Chápu ale tvůj úmysl. Snažíš se burcovat, vzbudit zájem, bourat hranice, být jiný. To vše proto, abys zaujal co nejvíce lidí a co nejvíce mladým chlapcům pomohl dorůst v muže.“

Kdybych psal články tak, aby se líbily co nejširšímu okruhu lidí, zveřejňoval bych pořád návody, jak oslovit holku, jak budovat přitažlivost, co říkat na rande… a úplně bych vynechal všechno o oslovování zadaných holek, o nutnosti streetovat každý den, o možnosti mít více přítelkyň naráz

Jenže já nezakládal streetgame.cz, abych se zalíbil.

Vydělávat peníze mi prostě nestačí. Chci vydělávat zábavným, naplňujícím způsobem. Nechci do konce života učit lidi něco, o čem bych si myslel, že to je jen poloviční pravda. Když mi někdo řekne, že naposledy streetoval před měsícem, nedokážu se na něj usmívat a dělat, že to je v pohodě.

Tisíce studentů ukazují, že se to dá dělat i upřímně. Protože ale streetgame.cz není web pro „obyčejné chlápky, kteří se chtějí trochu zlepšit“, ale zaměřuje se na extrémní trénink těch nejlepších baličů, zůstávají kromě naštvaných bet i naštvaní „polostreetaři“, kteří chtějí, abych ubral, abych to servíroval zředěně. „Ukaž nám, jak si rychle najít holku a mít klid, žádné šokující články o životě ve lži nechci!!!“

Kdybych ubral, nebyla by naše komunita ničím unikátní. Nemusel bych takový web vůbec zakládat. Rady, jako že máte být sebejistí, pracovat na sobě a že ženy často zneužívají hodné kluky, ty najdete všude. StreetGame.cz vám má ukázat celou pravdu, i když je někdy nepříjemná nebo šokující.

Nejde mi o extrém za každou cenu. Kde je pravda někde uprostřed, volím zlatou střední cestu. Kde je pravda na hraně, volím hranu.

Vždy se pak objeví někdo, kdo začne můj extrém zmírňovat. „Nezdůraznil jsi tam dostatečně, že být monogamní je taky možnost, že ne každý chce být alfa, bla, bla, bla…“ Nedělá dobře! Kde byla pravda ve středu, tam jsem to již dávno uvedl. Občas ale je pravda na hraně, a posouvat ji do středu znamená to celé zkazit.

Byl bych strašně rád, kdyby nějaký kritický komentář našel chybu v mém systému a pomohl mi ji vylepšit. Jenže většinou obsahují jen povrchnosti, které jsem sám tisíckrát zvážil a zavrhl už po pár letech streetování. (Ideálně prosím vždy nejdříve streetujte, čtěte knížky a píchejte holky, až pak se o zkušenosti dělte.)

Polostreetaři mají méně holek než my, méně zábavy, chudší duchovní život… Stejně se ale cítí být autoritou na komentáře typu: „Princ je až moc extrémní, až moc to žere… Já se učím na bakalářku, tak prostě NEMŮŽU oslovit pár holek denně!“

Během těch 9 let, co jsem ve hře, jsem viděl naprosté fanatiky úžasně uspívat, a lidi, kteří to berou jaksi s odstupem a „s rozumem“ znova a znova selhávat. Dělat to napůl, abyste se náhodou nespálili, je k ničemu. Všem srdcařům slibuju, že se nikdy nebudu ohlížet na nudné polostreetaře, ze kterých stejně nikdy nic nebude, a budu vždycky psát pravdu! I když třeba bude na hraně a vzdálená mainstreamu!

Dýchám streetgame, streetgame je v mé krvi i v mých kostech! Slibuju, že vždycky zůstanu fanatikem!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

17 komentářů
bejk napsal 12.6.2018

Cus jen pis pravdu i kdyz je za hranou a nenech se tema Hejtrama nak nalomit

Edit Vsem krerym zavidi princovi tech plno zen ktera ma ted
Stalo za tim plno let prace discipliny

meli by jsem mu to prat je to plne zaslouzene :)

Odpovědět
Mephisto napsal 13.6.2018

Ahoj Princi uznavam tvoji praci a mnoho tvych clanku me velmi inspirovalo a otevrelo mi oci za coz jsem ti vdecny

ac nerad sam bych se zatim asi zaradil spis do te kategorie polobeta :D …

chtel bych se te zeptat jakozto streetare a chlapa ktery se neboji v zadne situaci jit do akce (coz na tobe obdivuju a ja osobne s tim mivam obcas problem … preci jenom je pohodlnejsi nalozit si min s tim ze si pridam az priste … xD )

vidim ze spis jdes cestou viry v sebe jakozto alfu a mnohozenstvi v cemz pokoru moc nevidim …

proto moje otazka jaky mas uprimny nazor na pychu vs pokoru ? myslis ze muze mit (v dnesnim silenym svete) i pokora nejaky realny prinos na rust osobnosti ?

Rekeme ze mym cilem je v budoucnu efektivni predani genu => velka rodina => spokojena stastna partnerka => spokojene statsne deti (idealne ne line deti na pervitinu .. ale takove co me v budoucnu treba zaopatri xD )

vim ze je tezke takhle do budoucna odhadovat nekdy k uspechu pomuze prave tvrda skola a nespokojenost ale kdo vi? zajimal by me proto tvuj nazor

Diky za tvuj cas Roman

Odpovědět
  VN napsal 14.6.2018

  (Ideálně prosím vždy nejdříve streetujte, čtěte knížky a píchejte holky, až pak se o zkušenosti dělte.)

  Tohle mluví za vše. S tvym přístupem s tebou budou spokojený hlavně lidi, co chtěj vošukat celej svět. Vy ostatní, co hledáte lásku, a kteří jste tu asi degradováni na bety, vy se inspirujte někde, kde to pro vás bude mít smysl. Protože jestli se s P. neztotožňujete a nutíte se do toho, jsou vaše cíle ve skutečnosti jiného charakteru. A není to rozhodně špatně!

  Odpovědět
Princ napsal 13.6.2018

Díky Bejku!

Romane ony streetgame a meditace vždycky vedou k pokoře. Napsal jsem článek https://streetgame.cz/narcisticka-a-antisocialni-porucha-osobnosti-v-komunite-svadeni/

Jinak je určitě super naučit děti taky hledat radost v práci a užívat si proces

Odpovědět
Hulk napsal 13.6.2018

Výborný článok! Extrémy k streetgame patria.
Tie nepríjemné keď vás žena brutálne odmietne a vyfakuje aby znížila vaše ego. Alebo na vás volajú SBS či políciu a jej priateľ sa vám vyhráža bitkou či kriminálkou.
Ale aj tie príjemné keď oslovíš skupinku žien, máš malý hárem, sex na krásnom mieste alebo aj na verejnosti. Kto si zažije tieto situácie už nikdy nepovie že Princ je extrémny, práve naopak začne chápať súvislosti.

Odpovědět
lucas napsal 14.6.2018

Myslím, že Princ je rád za nějakou objektivní kritiku. 😀

Odpovědět
Dick napsal 15.6.2018

Trochu filosoficky…

Já v tom všem, co jsem tu četl, vidím jeden problém. Přijde mi, že nepřipouštíš to, že maximalizace štěstí nemusí u každého jedince znamenat to, že každý den streetuje a spí se spoustou žen. Někdo je třeba šťastnější, když spí s jednou dívkou a v mezičase dělá nějakou, totálně beťáckou aktivitu, pro mě za mě ať háčkuje nebo hraje videohry, protože mu to prostě přináší radost a uspokojení. A stav světa, kdy spí s jednou ženou a věnuje se beta koníčkům je pro něj lepší, než spát s 10 ženami a na beta koníčky nemít čas. Protože z toho hraní má nějakou radost. A abych to řekl více po ekonomsku, mezní užitek s každou další ženou dost možná klesá a může být o dost menší, než mezní užitek z první hodiny ztrávené ve videohře.

Všiml jsem si, že jsi na fóru svobodného přístavu propagoval streetgame. Takže asi znáš tamní ideologii, snad se vyznáš i v ekonomii a jak říká Urza – užitek je interpersonálně neporovnatelný. Přijde mi, že ty tu prezentuješ, jak ty žiješ svůj ideální život. A lidi, co sem přijdou, protože jsou třeba nešťastní a něco jim chybí, se toho chytí, protože vlastně neví, co chtějí, ale tvůj život nemusí být ideální pro ně. A mně přijde, že ty streetgame prezentuješ jako univerzálně ideální život pro každého muže.

Nicméně tím nechci nijak znevažovat tvoji práci. To, co tu píšeš, je cesta k tomu, jak mít co největší úspěch u žen. Byl bych jen opatrný v tom, jestli je to skutečně cesta k nejšťastnějšímu možnému životu pro všechny muže, a to i za předpokladu, že budou mít se ženami úspěchy jako ty.

Odpovědět
Princ napsal 16.6.2018

Díky hoši!

Dicku Svobodný přístav je super! Hraní videoher bohužel člověku nepřinese štěstí už z biologických důvodů. Dlouho v kuse sedět odosobněn a neuvědomujíc si vlastní tělo je nezdravé po mnoha stránkách. Řekne ti to neurovědec (studie, která zjistily, že mozková aktivita po pár hodinách sledování televize se podobá mozkové aktivitě člověka s depresí), fyzioterapeut (sezení je nové kouření) i buddhista (čím více se trénuješ utíkat pryč, tím hůře se pak budeš zpřítomňovat do svého těla).

Slovo „streetgame“ používám obecněji, než bys mohl čekat, myslím tím často „osud“, „prozřetelnost“ nebo „všechno dobré“, tu neviditelnou energii, ze které se všechno skládá.

Odpovědět
  Dick napsal 16.6.2018

  Ty hry byl příklad. Může to být jakákoliv činnost, která přináší užitek, ale z pohledu streetgame nemá opodstatnění. Běhání maratonu, čtení románu, blbnutí s autem na okrskách…

  Odpovědět
  Princ napsal 16.6.2018

  Dick: No já taky někdy dělám věci, co se streetgame moc nesouvisí :D Každopádně lidi s nízkým zájmem o sex a špatné svůdníky evoluce vždy eliminovala a nadále eliminuje. Lidé se někdy ptají, jestli kdybych měl web o zahradničení, psal bych tam, že všichni musí zahradničit :D Ne, protože zahradničení není biologickým smyslem života všech živých organismů.

  Streetgame je navíc strašně mocným nástrojem osobnosti, jiný takový zřejmě nikdy nenajdeme. Samozřejmě komplexně dělaná streetgame. Věci, které také perfektně fungují (KBT, meditace, změněné stavy vědomí, přetvoření zážitků do umění…) jsme už do streetgame zakomponovali.

  VN: Já taky hledal lásku, a díky streetgame jsem ji našel. Co víc, díky streetgame jsem schopen opravdu milovat, ne si jen někoho idealizovat a závisle přivlastňovat, jak to dělají bety, když si myslí, že milují. I mnoho mých studentů si díky streetgame našlo vážný vztah nebo sbalilo své staré lásky. Je lepší si to tu nejdřív trochu projít, než slepě útočit na lidi, kteří dělají dobrou věc.

  Odpovědět
Doctor Dolan napsal 27.6.2018

Hlavně žádnej butthurt.
Jako vášnivej hráč a jedinec co za 23 let existence smočil cca asi tak 8krát bych bych asi měl být správně 90% obsahu tohoto webu uražen, ale je to celkem fun, místy poučný.
(No, dobře, hraju singleplayerovky a nesedím u toho každej den 24h denně a hraju jen to u čeho musí člověk přemýšlet a do toho mám X jinejch zájmů, ale Princ hejtí hráče celkově zdá se mi :D)

Kurzu se možno jednou zůčastním ale asi to budu brát spíš jako příležitost zapařit než jako nějaké stresující drilování, jen možná bude trochu deprimující pokud bude 90% účastníků kurzu někde šustit své úlovky a já skončím na WC s Pornhubem a flaškou Tequily, ale why not, ten litr nebo kolik to stojí až taková hrůza není, utratil jsem vydělaný prachy už za větší kraviny.
Jen bych Princovi pro sichr po vzoru „Kráského panice“ poslal svou fotku zda jsem pro kurz přijatelnej :D

Odpovědět
kata napsal 11.7.2018

Ahoj chces semnou sex???

Odpovědět
  Pier napsal 12.9.2018

  To má být test? :D

  Odpovědět
pepan napsal 24.8.2018

Princi, když vezmu v úvahu Tvůj názor, že jediný biologický účel života je mít sex, a tím pádem plození dětí, tak jak se na to díváš ve společnosti, kde většina žen bere HA a mateřství se velmi pečlivě plánuje? Protože, Ty sice můžeš „opíchat“ celé město, ale k rozmnožení stejně nedojde, takže ve výsledku je Ti to k ničemu a vlastně spíš je to pro tebe ztráta ve smyslu obrovského množství investované energie…

Odpovědět
  Princ napsal 24.8.2018

  Já nemám žádný takový názor. Evoluční biologie tvrdí, že biologickým smyslem života je přežití a rozmnožení. To neznamená, že to nutně musí být i tvým cílem. Svůj cíl už si každý může zvolit sám. Např. já samozřejmě nedělám streetgame, abych měl stovky dětí :D

  Jinak i v době antikoncepce stále fungují stejné biologické pudy, jako dříve (evoluce nefunguje tak rychle, lidé se antikoncepci ještě nepřizpůsobili). To znamená, že i když žena třeba neplánuje otěhotnět, stále se ve vztazích nevědomky chová, jako by otěhotnět měla (hledá nejkvalitnějšího samce).

  Odpovědět
Matus napsal 20.9.2018

Vcera sedela oproti mne krasna holka a nemal som gule ju oslovit a nadviazat konverzaciu. Brutalne ma to teraz stve, lebo fakt sa mi pacila. Stale som si v duchu hovoril, ze pockam na nejaky signal od nej a neprisiel. Oplati sa cakat na nieco pod. alebo treba zacat konverzaciu aj ked nie ste zo zaciatku jej typ? Diky princ

Odpovědět
  Princ napsal 20.9.2018

  Na signál nečekej, oslov co nejrychleji, než nad tím vůbec stihneš přemýšlet. Zkalibruj to potom, ne předem.

  Odpovědět
Odešlete odpověď