Staňte se vůdcem mužů – StreetGame.cz
Šéf mužů dostane ženy

Staňte se vůdcem mužů

Není už moc atraktivnějších věcí, než když žena uvidí, že jste vůdce mužů, šéf, prostě leader!

To si s sebou ženy nesou už od pradávna – mít náčelníka smečky znamenalo mít toho nejlepšího, toho nejmocnějšího. Byla to jistota, že o ženu a její děti bude postaráno jako o nikoho jiného. Vůdce si prostě mohl vybírat…

Ukažte i vy, že máte na to stát se leaderem! V první řadě za vás v tomto ohledu jako vždy mluví vaše jednání – máte věci pod kontrolou nebo se necháte zviklat?

A jak je to ve vašem životě? Jste v práci šéf, nebo poslední Dojdiproněco? A když, jste leaderem aspoň někde jinde? Učíte někoho, vedete kroužek, vlastníte populární web, respektují vás vaši přátelé? Něco takového si určitě najděte. Staňte se v širém okolí tím největším odborníkem na nějaké téma, známým člověkem… Prostě zařiďte, aby vás lidé kolem potřebovali.

Nebudete tak muset nic předstírat, dominance z vás bude vyzařovat zcela přirozeně, a váš vztah se nezhroutí po pár schůzkách, kdy žena zjistí, že jste vlastně úplně jiní.

Při samotném oslovení pak nejvíce zapůsobí přímá demonstrace vašeho vedení. To znamená, že holka na vlastní oči uvidí, jak vás ostatní muži respektují. K tomu můžete využít připraveného parťáka, nebo si získat skupinu kolem ženy.

Ani v jednom z těchto případů se pak nesnažte získat převahu nad muži agresí! I když by to mohlo vyjít, tito lidé by vám to vrátili hned, jak by dostali možnost – parťák by přestal být parťákem a kamarádi dívky by vás před ní pomluvili.

Raději je pro sebe nadchněte svým charismatickým projevem a přátelstvím. Něco nabídněte – zlepšete jim náladu, zvyšte sebevědomí, buďte zábavní a zajímaví. Zjevte se jako někdo, kdo jim může pomoct uspokojit jejich vlastní potřeby. Muži vás začnou v houfech následovat, a ženy s nimi :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: