Staňte se nejlépe oblečeným mužem v místnosti – StreetGame.cz
Zlatá kravata

Staňte se nejlépe oblečeným mužem v místnosti

Evoluce je zápas, vy proti jiným mužům. A tak si zahrajeme hru. Řeknete, co nosí konkurence, a my vám poradíme, jak být o krok před nimi.

Ne o sto kroků. Nenoste sako na punkový koncert a žaket na obchodní schůzku. Oblečte se v rámci dress kódu, jen o trochu výše, než ostatní. Zvlášť pokud s nimi soutěžíte nebo jim například přednášíte.

Všichni nosí trička, rifle a tenisky na běhání. Když je zima, oblečou si mikinu.

Neporušujte triko a rifle. Nechte si ale obojí krejčovsky upravit na míru. Místo obyčejných tenisek nasaďte fashion sneakers. Jako druhou vrstvu zvolte svetr s výstřihem do V. Tak nenápadné, lidé ani nebudou chápat, proč vypadáte o tolik lépe.

Nosí trika, džíny a fashion sneakers.

Kontrujte tmavšími riflemi, hnědým opaskem a vyleštěnými hnědými polobotkami. Myslete na doplňky – hodinky, sluneční brýle nebo třeba náramek. Triko nechte, nebo oblečte polo.

Obchodní prostředí, konkurenti nosí bavlněné khaki kalhoty, polokošile, boty ladí s páskem.

Světlé kalhoty od obleku, bílá nebo bledě modrá košile, formální boty, kravata s malým uzlem a to hlavní – přidejte vrstvu! Nasaďte vestu, svetr nebo sportovní sako. Límeček košile nechte vevnitř, nevytahujte ho ven ze svetru jako lesbička.

Všichni mají obleky.

Pokud můžete, vezměte si tmavší oblek, než oni (samozřejmě nenoste za dne na obchodní schůzku slavnostní černý). Ideálně třídílný, takže mezi košilí a sakem bude ještě vesta. Všechno předem zaneste krejčímu k individuální úpravě. Vyberte jednoduchou tmavou kravatu (blížíte se black tie) a zavažte ji formálně. Velký a symetrický full winsdor přebije maličký ležérní four in hand. Když motýlka, zavažte si ho sami, žádný předvázaný na suchý zip. Ponožky slaďte s botami. Před odchodem použijte suchý kartáč. Stojí za to vzít si ho s sebou a zbavovat se v soukromí smetí průběžně, nebo s ním i veřejně kartáčovat protivníky (upozorňujete, že jsou špinaví, navíc dotýkáním projevujete dominanci).

Doplňte kapesníčkem, hodinkami, sponou na kravatě… Na pár hodin můžete do obleku vložit i květinu, jako voják. Vojáci na přehlídkách používají ještě jeden trik: aby jim košile při pohybu nikdy nevylezla, speciálními kšandami ji spojí s ponožkami. A obecně, konzervativní kšandy dodají vaší figuře lepší vzhled, než ani sto let starý opasek.

 

Zásady jsou jednoduché, pořád se opakují. Tmavé je vážnější než světlé, svetr vážnější než mikina, zapnuté je vážnější než rozepnuté, dlouhé rukávy vážnější než krátké, a co má límeček je vážnější než triko… Kdykoli to přeženete, jen sundáte jednu vrstvu, převážete kravatu, rozepnete knoflík, vyhrnete rukáv… Naopak to ale nejde, krátký rukáv vám nedoroste, límeček se nepřikouzlí, sako se vám nepřinese…

Přemýšlejte na všech úrovních. Pokud ostatní nosí trika, nemusíte hned nasazovat formální košili, když stačí změnit boty. Nečešou-li se, použijte stylingovou pastu. Znají matné produkty, vy naneste tužidlo, vyfoukejte vlasy do opačné strany, navoskujte a zakončete lakem. Dělá to celá místnost, vy vytaste uhlazený vzhled s pomádou…

A zapojujte doplňky, protože oni nebudou. Každý sladí džíny s trikem, ale vy si dáte práci i s náramky, hodinkami, výběrem správné tašky…

Pravidla znáte. Odteď budete pokaždé vypadat o kousíček lépe, než všichni ostatní. Ne moc, jako že se snažíte. Jen o správnou trošku, která rozhodne.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: