Staňte se limitovanou edicí – StreetGame.cz
Plave pro muže

Staňte se limitovanou edicí

Pokud vidíte tento článek, jste jedni z posledních. V rámci nejnovějších úprav bude během několika minut uzamčen i vám a zpřístupněn pouze registrovaným…

Lidi milují limitované edice. Pokud něco může soupeřit s limitovanými edicemi, jsou to snad už jen časově omezené nabídky. Když je něčeho omezené množství, hned to pro všechny má mnohem větší cenu. Růže je krásná, ale jako diamant ji nezpeněžíte. Růží je totiž spoustu, a diamantů málo. Buďte i vy limitovaná edice!

Abyste získali tuhle značnou výhodu, nemusíte hned předstírat smrtelnou chorobu – i když pokud se chcete pobavit, můžete zkusit i to :). Pro začátek bohatě stačí časová tíseň. Na tu se dnes podíváme opravdu podrobně.

Když oslovíte ženu a spěcháte, váš čas je drahý, vy celí jste drazí. Dívka zažívá vzácný okamžik vaší blízkosti, který brzy skončí a právě proto je tak vzácný. Přesně podle rčení: chcete-li zintenzivnit okamžik, zkraťte ho. Pokud navíc dáte najevo, že máte jen chvilku, žena si je jistá, že ji nebudete dlouho obtěžovat, že vás může odmítnout a pro vás to nebude velká věc, protože máte vlastní plány…

Oslovení doopravdy vůbec nemusí být krátké (mělo by trvat aspoň několik minut) a hned po něm můžete klidně rovnou jít na rande, důležité je udržet ženu napjatou. Svou časovou tíseň můžete zmínit v jedné z prvních vět, nebo i řečí těla: pohupujte se, podívejte se na hodinky… Pokud balíte s kamarádem a žena si ho všimne postávat opodál, využijte ho k těmto účelům a zdůrazněte, že na vás čeká. A jak už jsme vícekrát psali, pokud spěchá i žena, vy spěcháte více :).

Dalším pravidlem, které používá stejný princip je: vy celé setkání ukončete. Platí to při oslovení, platí to na rande, platí to vždycky. Dokonce i když se poprvé líbáte, přerušte to první sami. Zůstanete tím vytíženějším, cennějším, který kontroluje situaci.

A podobně by měla vyznívat celá vaše prezentace. Jste důležitý, zaneprázdněný, „Za hodinu máte obchodní schůzku“, „Jste ve městě poslední den“ a podobně. Každou chvilku s vámi si pak ženy užijí naplno.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: