Spouštíme hromadné společné streety zdarma! – StreetGame.cz
Ohňostroje

Spouštíme hromadné společné streety zdarma!

Začátečníků ve streetgame jsou u nás tisíce. Nikdo na ně bohužel není tolik zvědavý. Když jsem chtěl potkat nějakého legendárního baliče, musel jsem obvykle investovat spoustu času a peněz, přemluvit ho a prostě za ním sám přijet. Pak už bylo nemyslitelné, že bych neudělal něco z toho, co mi radí.

Malá kuriozita: znal jsem chlapíka, který vyznával močení na veřejnosti. Jako rozcvička se močilo z jeho balkónu. Následovalo močení za chůze na ulici. Teprve pak se mohlo jít do klubů.

Jít s nějakým baličem na pivo, to se vždycky nějak zařídilo. Jenže to nebyli opravdoví baliči, jen lidé, kteří se shodují na stejných teoretických základech, a místo svádění si i o nich chtějí povídat. Horší než nevědomé bety…

Za aktivními streetaři jsem pořád někam dojížděl. Chtěl jsem je chytit všechny, jako Pokémony.

Mým řešením, druhým krokem, bylo rozjet komunitu. Komunitu aktivních mužů, kteří jen tereoretizují, ale pravidelně jednají. Zároveň plnou přátelských lidí, bez urážek a trolů. A nakonec i komunitu inovativní, která se nezasekne ve středověku a bude obor svádění posouvat stále dál a dál. Funguje v první řadě osobně, v té druhé na našem fóru o svádění.

Ale i v této komunitě každý raději jde streetovat s někým, kdo má autorizaci, kdo už napsal hromadu příspěvků, kdo si vede bláznivý deník… Takových je dost na to, aby někdo chodil ven s nováčkem, který jako první příspěvek napíše: „Jsem obyčejný kluk a hledám někoho, kdo by mě zaučil…“

Všichni jsme prožívali, když Spinning po 10 letech předchozího snažení díky kurzům konečně sbalil svou lásku. Když se Deek líbal s dvěma holkama naráz. Když Hubert přesídlil z továrny na práci programátora… Tyhle příběhy vešly do historie a každý chce poznat tyhle lidi, ne kompletní nováčky. Každý chce vidět KapitánaLásku, P.S., Nea…

„Jak bych nováčkům ještě mohl pomoct? Jak vše udělat ještě přístupnější?“ přemýšleli jsme.

A rozhodli jsem se uspořádat hromadné společné streety! Budou probíhat vždy po přednášce v rámci Univerzity svádění, dobrovolně a zdarma.

Pokud někdo přijede na Univerzitu svádění do Prahy až z Ostravy nebo třeba Bratislavy, nemusí se hned po přednášce vracet zpět. Může se zúčastnit společné streetgame, večer jít do klubů a druhý den třeba absolvovat kurz (pohlídáme místa speciálně členům Univerzity svádění).

Jak to bude probíhat?

Na hromadném streetu se rozdělíme do týmů, které povedou vybraní členové Internship programu, ti nejlepší a nejznámější streetaři u nás. (Žádný tým nepovedu já, Princ.)

Společné streety budou tematické – po přednášce 12 spouštěčů přitažlivosti a jak je aktivovat se zaměříme na budování co největší přitažlivosti v ženách, po Osvícení silnější než to staré buddhistické na dosažení co nejsilnějšího spirituálního stavu při streetgame, a tak dál…

Pokud tedy chcete překonat svůj strach z oslovení holky, nebo poznat ty největší legendy komunity, připojte se!

Tady se do Univerzity svádění můžete přihlásit

(Nabídka končí 4 dny po zveřejnění tohoto článku, nebo dříve, pokud se do té doby vyprodají všechna místa.)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: