Společenství anonymního sexu na dlouhých cestách – StreetGame.cz
Sex v letadle

Společenství anonymního sexu na dlouhých cestách

Už jste někdy vešli na záchod, kde se někdo zapomněl zamknout, a pak dělali: „Pardon, pardon, promiňte…“? Možná vše bylo jinak, než si myslíte.

Existuje totiž početná skupina lidí, kteří si takhle zajišťují sex. Nezamknou se, a čekají. Desátý člověk se zastydí a řekne pardon, pak dvacátý… Až se konečně najde někdo, kdo se přidá. Odvážnější jedinci na nezamčeném záchodě i masturbují.

Dělají to muži i ženy, a zejména v některých cizích zemích je to poměrně rozšířené, ve vlacích a hlavně, hlavně v letadlech. Ani v jenom případě se totiž toalety nedělí na pánské a dámské. Jak to tyhle lidi napadlo? „Zasvětil“ je někdo jiný. Vybraní muži a ženy se pak stali součástí Společenství anonymního sexu na dlouhých cestách.

Pro vás to znamená dvě věci:

1) Až příště na záchodě potkáte masturbující ženu, nebo jen ženu, která se nezamkla, možná chce, abyste se přidali. Zejména pokud na vás tiše volá: „Počkej!“ :)

2) Sami s tím můžete začít a pomoct řádně rozšířit tuhle módu i u nás. Nestojí to skoro nic, protože případní „narušitelé“ se sami cítí vinni, neobviňují vás a v případě zájmu se rychle vzdalují.

Je to účinnější než taktika Naháč ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku, kdy nic moc rande rozlousknete tím, že se nějak dostanete k ženě do bytu, a než přijde, svléknete se do naha. Naháčem totiž riskujete rande, tady je ale vše anonymní.

Až tedy příště někdo zaťuká na dveře vaší toalety, neodpovídejte „Kdo je?“. Místo toho počkejte, a až dívka otevře dveře, uhrančivě se na ni podívejte. Až s ní pak skončíte, vysvětlete jí, že patříte do Společenství anonymního sexu na dlouhých cestách, a že ona tam teď oficiálně patří taky :)

Využijete tak velké ženské touhy po sexu, a i když se nepřipojí, určitě na to ještě nějakou dobu bude myslet… Sex je pro každého opravdu úspěšného muže poměrně snadná a přirozená věc, tak proč si ji dělat složitou.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
sguifik napsal 14.9.2014

To už mi příjde trochu moc honit pér* na společných záchodech a doufat že otevře šuk*telná žena ?
Vždyť to je pro sebevědomého člověka potupa nedokážu sehnat ženu co by se mnou spala tak vsadím na to že otevře někdo nádržený? kde je stará dobrá streetgame s princem co mně dovede k cíli (neberte to jako hejt ale tohle mi příjde divný)

Odpovědět
Princ napsal 14.9.2014

Ahoj jezdče :D

Tenhle článek popisuje rozrůstající se světový trend. Byť je to kontroverzní, přesně takhle se to hlavně v Americe dělá. Můžeš se připojit, pokud tě to láká jako ostatní členy, nebo to nechat být, stejně jako někoho zaujme článek o balení servírek, a někdo je balit nechce.

Tenhle spolek existuje, nám připadal zajímavý a relevantní ke svádění, a tak jsme o něm napsali. Určitě se brzy dočkáš i zase dalších článků o streetgame :)

(Článkem se také prolíná vedlejší, obecnější linka, která chce povzbudit a připomenout, že mít sex není zas tak obtížné, že na holky funguje kde co a není proto důvod k obavám)

Odpovědět
Odešlete odpověď