Splnila kniha, co slibovala? – StreetGame.cz
Řádky, které změní život

Splnila kniha, co slibovala?

Když před měsícem vycházela naše kniha, slíbili jsme toho spoustu! Tvrdili jsme, že vezmeme jakéhokoli průměrného chlapa a díky té nejmodernější technologii svádění ho dostaneme do milujícího vztahu. Ale nejen to! K tomu jsme načali, jak vybudovat celý harém, nebo jak i zdráhavou hodnou holku dostat do švédské trojky. Dostáli jsme svým slibům?

3 příběhy našich čtenářů

David, zajištěný chlap okolo třicítky, si po třech kurzech našel přítelkyni. Hned první den si koupil This Is Game:

Ahoj Princi, Adame,
motivovani vasi novou knihou, jsme se s pritelkyni ted parkrat pustili do baleni holek ve dvojici. V principu veci jsme v posledni dobe balili dvakrat holky, ktere vypadaly starsi, ale ukazalo se, ze je jim teprve 17 let. Sli jsme do toho s direktivnim oslovenim, kdy jsem oslovoval ja…hlaskou typu, ze se nam s pritelkyni libi a chteli jsme se s ni seznamit a zajit spolecne treba na drink…komunikace byla vzdycky velmi prijemna a u holek bylo videt, ze maji zajem a ochotne nam na sebe daly cislo.

Tomek, student po maturitě okolo dvaceti, přijel do Česka na kurz, pak i s knihou zmizel do zahraničí na hory:

Docela se to rozjelo a k tomu tam bylo dost lidí, takže jsem mohl v pohodičce oslovovat další a další holky. Myslím že mě sem tam Bláňa viděla, ale dřív jsem se jí zmínil o tom že bych nechtěl aby na mě někdo žárlil když flirtuju s ostatníma holkama. Dokonce jsem se s ní o některých dneska i bavil. Přišli jsme domů v 5 ráno a já jí to do 7 dělal ze zadu v prádelně.

Zajímal jsem se o to, jak to dělá ráda a ona se zeptala jestli by se mi líbila trojka.

Cíl číslo 2: Zařadit Boženu do hry. Slyšel jsem Bláňu říkat jak je Božena hezká holka, takže by to asi nemusel být problém. Teď už jen stačí svést Boženu. Zatím jsem se jí moc neotevřel, takže teď ji můžu za snahu odměňovat svou přízní.

Honza, sedmnáctiletý středoškolák, absolvoval kurzy dva, také si koupil knihu a začal trojky rozbalovat v Česku:

Právě mi holka, se kterou jsem se viděl asi 10 minut a ani nejevil o ní zájem, napsala, že se chce vidět atd.. Na vše kývla, souhlasila a vyprávěla mi, že dostala chytrý telefon. A já hned: „Máš skype? Zahájíme video hovor.“ Jak jsem psal, se vším souhlasila a já zažil svůj první sex po skypu. Udělala se mi tam 3 krát a povídala mi, jak chce, abych jí to dělal…

Pak navrhla k další schůzce (vlastně jsme si dohodli sex), že se bude konat párty, že tam bude pár kamarádek a nabídla mi s jednou trojku. Prý kdyby to vyšlo tak i čtyřku. Řeknu ti, super zakončení roku…

A váš příběh?

Pokud nás čtete déle, tyhle tři chlapíky určitě znáte z fóra. Ale našli se i lidé, kteří si koupili knihu a pak dál žili jako dřív. Nepustili se totiž do praxe. Těm radím: vraťte se na první stránku, ale tentokrát… to nečtěte jako pohádku! Řádek po řádku podle ní začněte měnit svůj život.

Pokud This Is Game nemáte, teď je ta správná příležitost. Pak nám pošlete vlastní příběh…

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: