Sobotní streetgame s Vincentem – první část – StreetGame.cz
Blondýna za dne

Sobotní streetgame s Vincentem – první část

Je to asi měsíc zpátky kdy nás oslovil jeden z našich čtenářů prostřednictvím kontaktního formuláře a zeptal se nás, zda pomáhám nesmělým jedincům přímo osobně.

V prvním chvíli jsme se nechtěli do ničeho takového pouštět a tak odpověď byla, že tenhle ten typ služby z důvodu časové náročnosti zatím nechceme nabízet. Chvíli jsme si ještě e-mailovali o možnosti protislužby, ale i přesto, že jsme takovou možnost nenašli, nakonec jsme se dohodli.

Na Vincentově odhodlání mě nejvíce imponovalo to, že je rozhodnutý „kurva drát“ něco dělat s tím, že je nesmělý a má problémy v komunikaci se ženami. Řekl jsem si, že tenhle týpek našel v trenkách koule, a že i my se můžeme jeho odhodláním inspirovat (mimochodem Vincent je čtenář z druhého konce republiky).

Včera tedy proběhla pro nás všechny docela výjimečná akce. Připravili jsme pro Vincenta program, vytiskli materiály a mohli začít.  V plánu bylo chvíli posedět se mnou a pak vyrazit s Princem do ulic.

Vyzvedl jsem Vincenta na nádraží asi v jedenáct hodin dopoledne. Bylo celkem chladno a tak jsme se přesunuli do teplého sklepního prostoru jedné budovy, kde se nachází příjemná tematicky laděná restaurace. Seznámení proběhlo už během cesty z nádraží. Po usazení ke stolu a objednávce jsme se pustili do analýzy jeho života ve vztazích a jeho osobnosti samotné. Řekl mi o jeho partnerkách, rozchodech a průběhu, který jednotlivé vztahy měli.
Z důvodu osobních informací, které byli obsahem konverzace se nebudu a věřím, že to čtenáři pochopíte, dále podrobněji rozepisovat.

Výstupem našeho více než dvou hodinového sezení byla analýza, kdy jsme si řekli ….. spíše Vincent sám přišel z naší diskuze na to, kde jsou jeho slabé stránky a kde se může ve vztazích, a nejen v nich, zlepšit. Odnesl si sebou pár popsaných papírů a pocit, že něco pro sebe samotného udělal. Věřím, že rady, které dostal, mu otevřou cestu k lepším partnerským vztahům. Taky věřím, že díky tomuto aktu, kdy posunul hranici své komfortní zóny, zvýšil (i když sám o tom možná ještě neví) svou atraktivitu u žen.
Přeji Ti Vincente hodně štěstí v osobním životě. Adam

A co se dělo po našem sezení? Jak se vedlo Vincentovi v akci? To se dozvíte v příštím článku. 

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: