Sobotní streetgame s Vincentem – druhá část – StreetGame.cz
Streetgame na náměstí

Sobotní streetgame s Vincentem – druhá část

Po té, co s ním Adam pečlivě probral vážné vztahy, převzal jsem Vincenta já, Princ. Přišel čas vůbec poprvé v jeho životě vyrazit do ulic!

Vincent se mi svěřil, že největší strach má z toho, o čem se po oslovení bavit. Také chtěl vědět, jak vylepšit svou řeč těla. O obou tématech jsme si promluvili, a pár dominantních postojů jsem mu rovnou názorně předvedl :)

Na rozehřátí jsem Vincenta seznámil s mou village roleplay – přátelsky zdravíte všechny lidi kolem, jako byste se narodili v malé vesničce, kde se všichni znají, a dnes byli poprvé ve městě. Ahoj, čau, dobrý den… :)

Pak konečně přišly na řadu holky. První oslovení bývá nejtěžší, pak už to jde snáz a snáz… Vyhlédli jsme si dvě pěkné dívky a vydali se za nimi – to budou ony, ty první vůbec.

Pokračovali jsme svižným krokem za nimi, když náhle zatočily směrem do jednoho z malých obchodů s oblečením. „Jo, oslovujeme i tady“, ujistil jsem nervózního Vincenta. Tenhle obchůdek jsem si navíc dobře pamatoval – před pár dny jsme využívali právě jejich kabinky s mou přítelkyní :)

Vincent se nadechl, pěkně je předběhl, aby ho viděly, a začal nepřímo: „Čau, moje sestřenice má narozeniny, poradíte mi s dárkem pro ni?“. „Sorry, já mám dost vlastních problémů…“, začala jedna z nich, i když oslovení to podle mých zkušeností bylo nadprůměrné. „A tvá kamarádka očividně taky, ta vypadá vyloženě jako vytížená manažerka“, prohlásil jsem pobaveně, protože druhá z nich právě s někým zarputile telefonovala :). Vesele jsme se rozloučili, najít někoho jiného.

Brzy mě zaujala krátké riflová sukýnka jakési prodejkyně parfémů. „Tak se necháme oslovit“, usmál jsem se na Vincenta.

Taktika na balení těhle prodavaček a nejrůznějších výběrčích na charitu je jasná – neřešit dlouze jejich produkt, ale včas změnit téma, přenést hru na svou mapu, z reality “něco mu tu prodávám“ na “seznamuju se se super klukem“. To se mi povedlo, a také Vincent u její kamarádky zřejmě bodoval. Prostě stačilo jít, překonat strach, a výsledky se hned začaly dostavovat! Mezitím…

Já: Čím chceš být, až vyrosteš?
Ona: Zdravotní sestřičkou
Já: To je sexy povolání – nosit krátkou sestřičkovskou sukýnku… :)

Oba jsme získali telefonní čísla (Vincent poprvé v životě!) a vydali se trochu si odpočinout na lavičku. Jenže si na druhou stranu přisedly dvě sexy holky, a to byla jasné výzva pro nás :)

Tady bral Vincent číslo poměrně rychle, já ale k té své prohlásil: „Počkej, ještě o tobě skoro nic nevím!“. Vyprávěla mi, co studuje a co ráda dělá, a já jí zase o sobě…

Pak prohlásila, že je moc hubená a chtěla by ztloustnout. „Ukaž, postav se…“, chtěl jsem. Lehce jsem ji chytl rukama za boky. „Klidně trochu ztloustni, ale je to docela v pohodě…“, uklidnil jsem ji.

Znova jsme si sedli a já ji rovnou přitáhl k sobě a začal pomalu hladit po zádech. Lehce jsem se ohlídl a najednou za sebou vidím, jak se Vincet prudce naklání k polibku a jeho holka vylekaně odskakuje. Byl to odvážný krok, nicméně s doteky trochu přestřelil. To se stává málokdy, většina nováčků se doteků spíše bojí, než že by to přeháněli. Já každopádně tenhle bláznivý obrázek zapudil a pokračoval ve své hře…

„Půjdeme už?“, otočil se k nám Vincentův cíl. Jeho urychlený dotek zřejmě znamenal game over… „Ještě neee“, žadonila ta má.

Vstal jsem a objal ji, krásně voněla. Pevně jsme se drželi a já jí políbil na rty. Pak ještě jednou, a už jsme opravdu museli jít… „Zavolám ti“, slíbil jsem. „Zavolej“, zopakovala.

Abychom se s nimi už nepotkávali, přesunuli jsme se z obchodního centra na náměstí. Tam právě probíhal vánoční trh. Vincent iniciativně pomohl dvěma holkám vyfotit se pod velkým vánočním stromkem, já jim naopak nabídl, že se vyfotím s nimi.

Ony: To je do školy
Já: Třeba za mě dostanete lepší známku :)

Když bylo dofoceno, rozloučily se s námi a odešly. Asi to chtělo umožnit jim více se snažit, a ne se nechat takhle snadno zneužít.

Oslovili jsme a následně detailně probrali ještě několik žen. V tramvaji to pak na nás navíc sama zkoušela bandička opilých čtyřicítek :).

Co je ale hlavní – Vincent to dokázal! Nejen, že sám inicioval setkání a přijel z druhého konce republiky, ale povedlo se mu poprvé v životě sbalit na ulici úplně neznámou ženu, a to ne jednu! Naučil se tedy, jak v praxi opravdu aplikovat věci, o kterých dříve jen četl. Měl možnost sledovat, jak běžně probíhá konverzace po zastavení ženy, což pro něj původně byla jedna z nejděsivějších věcí. Poradil jsem mu také, aby méně spěchal, a neobětoval pouhému dostání časové tísni mnohem důležitější věc, jakou je pocit sblížení.

Doufáme, že takovým tempem bude pokračovat :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: