Směřujte k sexu, ne k telefonnímu číslo – StreetGame.cz
Směs čísel

Směřujte k sexu, ne k telefonnímu číslo

Oslovení končí tím, že si muž vezme telefonní číslo. To je ten pravý cíl, po kterém všichni chlapi od pradávna touží. Ach telefonní číslo, svatý grál to veškerého lidského snažení… Tolik písní o něm bylo napsáno, tolik mužů pro něj padlo v boji… Anebo ne?

Ani nevím, kde se tahle myšlenka vzala. V našich článcích určitě ne. Možná u mužů, kteří mají ze sexu strach. Nebo žijí v představě, že sex je něco neobvyklého, a je malá šance, že by ho zažili. Streetgame v každém případě neznamená pobíhání od jedné holky k druhé se snahou rychle posbírat co nejvíc telefonních čísel. To bychom si měli vyjasnit.

Když oslovím krásnou holku, chci se s ní vyspat, to je ta nejpřirozenější touha ze všech (pokud ji necítíte, pak to je teprve opravdový problém). Když navíc hledám vážný vztah, mám o důvod víc se s ní co nejdříve vyspat. Vážný vztah začnete sexem, a nezapomeňte, že ženy sex milují a nemůžou bez něj žít. Nedoufejte příliš ve spokojený vztah, pokud ještě nemáte vůbec žádné sexuální zkušenosti.

Určitě nechoďte na streetgame bez kondomu, a určitě předem dobře promyslete logistiku případného sexu. Zvlášť nechoďte bez prezervativu na naše kurzy, šance je zde prostě příliš vysoká. Zcela vážně, ať jste kdokoli, vezměte si je.

Když si pak s nějakou dívkou padnete do oka, nechoďte po minutě pryč s jejím číslem. Zajistěte přesun, a ideálně se s ní rovnou vydejte na instantní rande. I když se s ní třeba nevyspíte, zajistíte tak co největší spojení, a maximalizujete šance, že se znova uvidíte. Pokud s vámi holka půjde ven na základě minutové konverzace uprostřed rušné ulice, je to spíš štěstí.

Telefonní číslo neznamená skoro nic (pro spoustu holek ani pohlavní styk moc neznamená). Teprve v situacích, kdy dívka vážně spěchá a vy ji už nijak nedokážete vtáhnout do svého světa natolik, aby na svůj spěch zapomněla, teprve pak si vezměte její telefon. Jinak vždy pokračujte ve hře.

Pokud vás zajímá, jak oslovení nebo první rande dovést až k sexu, stáhněte si náš GamePlan.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
Ghhgr napsal 14.4.2022

Chci sex s milionem holek je mi 13 a ji by mělo být 13-17

Odpovědět
Odešlete odpověď