Jak sbalit ženu přes Instagram a Facebook – svádění skrze sociální sítě – StreetGame.cz
StreetGame.cz

Máte mnoho kvalit... ženy o nich nevědí

Napadlo vás už někdy: "Byl bych skvělý přítel, proč to ženy nevidí? Proč i mnohem horší chlapi, než jsem já, někoho mají, a já jsem sám?"


​Takový je i můj typický student. Má dobrou práci, vysoké IQ, myslí to dobře... Ale o ženu aby zavadil.


​To je paradox svádění: ženy NEVĚDÍ, jaké kvality máte. Kdo vůbec jste...


​Dokud nemají zájem, nezačnou to zkoumat. A dokud to neprozkoumají, nezačnou mít zájem... ​Začarovaný kruh!


10 let zpátky jsme to řešili tím, že jsme se snažili ukázat naše pozitivní stránky během konverzace


​Třeba jsme vyprávěli krátký zajímavý příběh, kde jen tak mimochodem figurovala krásná kamarádka, aby bylo vidět, že je o nás zájem...


​Nebo jsme holku škádlili, aby bylo vidět, že jsme odvážní...


​Šlo to, dřelo to... 


​Pak. Přišel. Instagram.


​A změnil svět svádění navždy.

Proměňujte více kontaktů v rande

​Když se s ženou seznámíte v klubu, na ulici nebo v ​práci, nebudete jí potom psát na Tinder... 


​Skončíte na Facebooku nebo Instagramu.


​Respektive můžete si vzít telefonní číslo nebo WhatsApp, ale pokud seznámení proběhlo v rychlosti, dostat ženu na svůj Instagram může být ta NEJLEPŠÍ volba. 


Dobře nastavený profil totiž dokáže BUDOVAT PŘITAŽLIVOST ZA VÁS.


Vychytaný Instagram je jako občanský průkaz 2.0, jako zlatá karta do lepší společnosti, do společnosti nejkrásnějších žen a Instagramových modelek. 


Můžete zveřejnit 1 TOP VĚC a ZGAMOVAT 500 HOLEK NARÁZ.


(Pokud vás alespoň 500 holek odebírá, ale to pořešíme...).


Krátké oslovení je náhle POVOLENÉ, protože i když o vás žena nic neví a jen si rychle vyměníte kontakty, PŘESVĚDČÍ JI VÁŠ PROFIL.


​Všechny své kvality ukážete... v patnácti vteřinách.

Nemusíte čekat na shodu:
rovnou pište nejkrásnějším ženám

Na seznamkách čekáte, s kterou ženou si oba dáte srdíčko / swipe do prava.


Na Instagramu můžete napsat KOMUKOLI. Nekonečný výběr z katalogu žen. 


Samozřejmě, potřebujete TU SPRÁVNOU ZPRÁVU, a na to už tu jsem já...

Viděl jsem svádění měnit se před očima

​Před deseti lety jsem stál u zrodu českého balení holek na ulici. Vymyslel a popularizoval jsem mnohé techniky, které se dnes považují za standart v oboru. Trénoval jsem po světě lidi, kteří dnes sami dělají instruktory. Osobně jsem tisícům mužů pomáhal k k vyššímu sebevědomí, zábavnějšímu sexuálnímu životu, k naplňujícím vztahům... Byl jsem u svateb a křtů.


​Jsem ve hře déle, než ​se u nás používá Instagram. Zprvu jsme ho ignorovali. V roce 2010 jsem neměl smart phone a všem ženám OSOBNĚ VOLAL. Když jsem chtěl rande, sedl jsem k tomu a obvolal 15 holek.


​Ale jak se to na nás valilo, ty sociální sítě, tlak narůstal. Pamatuju si tu diskusi u kulatého stolu s ostatními baliči. "Hoši, někdo nám krade holky..."


​Dostanu 6 telefonních čísel, ale neudělám z toho ani 3 rande. "A kdo jsi?" ptá se mě bezelstně každá druhá holka ze včera... 


​Ten týpek s Instagramem něco postne, NĚKOLIK HOLEK MU PÍŠE SAMO, a každá z nich má po pár dnech mediální masáže pocit, že ho zná celý život. 

​Už to nešlo ignorovat. "Hoši my si to teď všichni stáhnem a naučíme se všichni používat Instagram podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Jestli nějakému betovi stačí vědět, jak funguje Instagram, my budeme vědět, jak funguje Instagram ​A JAK FUNGUJÍ ŽENY zároveň."

 

Nechtěl jsem Instagram používat, MUSEL jsem ho používat. Protože kde jsou sexy holky, tam jsem i já.


​To bylo v roce 2014. Od té doby nám Instagram ještě nadělal pěkných pár vrásek na čele. Algoritmus se totiž měnil, funkce přibývaly a my museli zůstat na špičce...Hodně investovaných peněz do marketingových dovedností...


Nicméně stálo to za to, protože poměr posbíraných kontaktů na rande prostě EXPLODOVAL. Když jsem na nějakou holku zapomněl, konečně její zájem v čase neklesal, ale STOUPAL!


​V posledním roce jsem měl navíc možnost učit se marketing od světových špiček. Zároveň přišla karanténa a já se mohl na seznamování online opravdu zaměřit pod drobnohledem. Dostal sem se na nový level automatizace svádění, úplně jiný poměr získaných kontaktů k rande a co je nejdůležitější: více žen začalo chodit rovnou ke mě domů.

​Přišel čas představit zbrusu nové postupy světu...

Jak sbalit ženu ​přes Instagram a Facebook
​webinář svádění skrze sociální sítě

​Připojte se spolu s úzkou skupinou dalších mužů na naše online vysílání. Ode mě Prince se během 6 hodin osobně naučíte:


  1. Jak optimalizovat svůj profil pro maximální přitažlivost a dostat i holky, které osobně neměly velký zájem
  2. Marketingové a komunikační strategie, jak rychle získat stovky odběratelů - žen, které následně budou "dlouhodobě brainwashovány zamilovat se do vás" tím správným obsahem
  3. Jak nezůstat v roce 2019 a využít současný algoritmus Instagramu ve svůj prospěch
  4. Jak ​zvýšit svou atraktivitu na fotkách - i pokud vypadáte podprůměrně jako já!
  5. Co ​přesně holce napsat, aby odepsala a začala mít zájem (magické budování přitažlivosti na dálku)
  6. Krizové strategie, jak obracet chaty, které jdou špatným směrem
  7. Jak přemostit bariéru a ​dostat ženu od obrazovky ven - nejlepší strategie i na holku, která setkání pořád odkládá (unikátní pro sociální sítě)
  8. ​Automatizace - jak nevěnovat holkám celý den a opravdu díky Instagramu šetřit čas


Sobota, 27. 6. 2020:


​9:00 Začátek, atraktivní profil, tvorba návykového obsahu a ​budování masového následování

10:30 Pauza na reálnou aplikaci prvních rad

11:00 Analýza vašich profilů a jejich optimalizace na míru

12:30 Pauza

13:00 Vše okolo psaní holkám

14:00 Pauza na reálnou aplikaci textovacích technologií

14:30 Analýza vašich konverzací

15:30 Rozloučení


Jde o unikátní akci, kterou pořádáme, dokud neopadnou poslední omezení živých akcí.​Workshop proběhne ​z pohodlí domova přes internet - stáhneme si předem software speciálně na pořádání webinářů. ​


Strávíme společně magick​ou čtvrtku dne, kde se naučíte všechny mé nejúčinnější triky, nakopnete své profily podle instrukcí, dostanete na ně okamžitý feedback, ​společně začneme ženám i psát a navádět je přímo k vám domů.


Byl jsem na Výcviku DigiGame, kolik je toho nového?

​Asi 60% nového oproti Výcviku, asi 90% nového oproti webináři Tinderu... Ale na tom nezáleží. Důležité je jedno: máte sexuální život, jaký si přejete? Pokud chcete boost, zúčastněte se! Pokud vám to stačí, nové techniky nepotřebujete.


O DigiGame jsem 2x přednášel, 2x jsem ji učil na velkých seminářích osobně... Pak přišel webinář o Tinderu Jak sbalit ženu online a totálně je roz​drtil. Uvědomil jsem si, že webinář je pro tento obsah naprosto nejúčinnějším formátem, a to s takovým náskokem, že jsem se rozhodl celý Výcvik DigiGame zrušit a učit online svádění už jen online formou. Při webináři jsou totiž lidé přímo na počítači (duh), můžou všechny tipy aplikovat v reálném čase, sdílet obrazovku a dostat na vše okamžitě zpětnou vazbu. To se projevilo i na recenzích:


Si měl včera být na tom školení, bylo to pecka a protože jak tě tak čtu, tak seš úplně stejnej digigame lůzr jako já, a dostal bys kick-on jako sviňa.

Tímto kluci Princi a Magicu ještě jednou děkuju za pecka den. I když jsem musel odbíhat víc než bylo v plánu, byla to pecka...A ještě večer jsem zajel na server, kde mám jen jednu fotku, a toho chycenýho momenta využil jaksepatří. Dokonce mi holky psaly sami od sebe vzkazy, což v mým případě vedlo k velkýmu wow efektu a hrál jsem je tak jak se má - v podstatě automaticky, bylo mi jedno jak to dopadne a co z toho bude nebo nebude. Výsledek - zítra dvě rande v Lounech, pozítří tři v Praze.

Horrson

​Výpravčí

​Jsem zvědav, jak si budou analytici Tindru za pár týdnů vysvětlovat anomálii uprostřed Evropy spočívající v křivkách prudce rostoucích bez zjevné příčiny. :-)

Včerejší seminář byl pecka, povedl se vám. Na to, že online dostaveníčkům dvakrát nefandím, se mi to líbilo.

​OtecZ

​Manager

​Kámo, zachránil jsi mi život. Bez nadsázky. Děkuji ti strašně moc. Moc se těším na to, až odvolají opatření nosit roušky, a půjdeme ven na kurz. Zvažuju i individuál.

​Webinář byl perfektní. Pokud uplatňuji tvé zásady, jde to výborně. Občas sklouznu k betovi a ihned to zamrzne. Musím makat. Bez práce nejsou koláče.

Honza J.

Vytvořte vizitku, která svádí ženy za vás, zkombinujte s nejúčinnějšími zprávami na světě a užívejte si stabilní automatizovaný tok žen přímo k vám: ​


Ze semináře nebudeme pořizovat záznam. Ani by nebylo dobré, kdyby techniky ovládání davů znal každý. Pokud se nemůžete zúčastnit, nejbližší produkt k webináři je DigiGame Balíček - ten ale řeší internetové seznamky, jako je Tinder, ne sociální sítě jako Instagram. Skvěle se doplňují, proto lze balíček materiálů přiobjednat k webináři s 50% slevou a nastudovat ho během čekání na akci.

Zdeněk (46, manager) na kurzu svádění

​Milošovi se přijet na Výcvik až z Bratislavy vyplatilo... Teď nemusí, protože webinář Instagramu děláme přes internet.

​Jsme StreetGame.cz. Přes 8 let učíme muže, jak se účinně seznamovat s ženami, nejčastěji přímo v praxi venku. Právě v praxi také všechny naše metody vznikaly. Již tisícům mužům jsme osobně pomáhali stát se sebejistějšími, přitažlivějšími, šťastnějšími lidmi. Desetitisíce pak využili našich článků, největšího středoevropského fóra o svádění, které provozujeme, nebo jedné ze čtyř knih, které jsme publikovali. Semináře jako tento používáme na učení těch právě nejmodernějších a nejúčinnějších metod a individuální práci s lidmi, kteří chtějí přizpůsobit náš systém na míru (v tomto případě vytvořil profil společně, nechat si od instruktorů zkontrolovat konverzace s ženami...).