Jak sbalit ženu přes Instagram a Facebook – svádění skrze sociální sítě – StreetGame.cz
StreetGame.cz

Máte mnoho kvalit... ženy o nich nevědí

Napadlo vás už někdy: "Byl bych skvělý přítel, proč to ženy nevidí? Proč i mnohem horší chlapi, než jsem já, někoho mají, a já jsem sám?"


Takový je i můj typický student. Má dobrou práci, vysoké IQ, myslí to dobře... Ale o ženu aby zavadil.


To je paradox svádění: ženy NEVĚDÍ, jaké kvality máte. Kdo vůbec jste...


Dokud nemají zájem, nezačnou to zkoumat. A dokud to neprozkoumají, nezačnou mít zájem... Začarovaný kruh!


10 let zpátky jsme to řešili tím, že jsme se snažili ukázat naše pozitivní stránky během konverzace


Třeba jsme vyprávěli krátký zajímavý příběh, kde jen tak mimochodem figurovala krásná kamarádka, aby bylo vidět, že je o nás zájem...


Nebo jsme holku škádlili, aby bylo vidět, že jsme odvážní...


Šlo to, dřelo to... 


Pak. Přišel. Instagram.


A změnil svět svádění navždy.

Proměňujte více kontaktů v rande

Skvěle jste si se ženou rozuměli, ale pak už se nikdy neozvala? 


Přestaňte si brát telefonní čísla! 


Pokud seznámení proběhlo v rychlosti, ta NEJLEPŠÍ volba bude dostat ženu na svůj Instagram.

Dobře nastavený profil totiž dokáže BUDOVAT PŘITAŽLIVOST ZA VÁS.


Vychytaný Instagram je jako občanský průkaz 2.0, jako zlatá karta do lepší společnosti, do společnosti nejkrásnějších žen a Instagramových modelek. 


Můžete zveřejnit 1 TOP VĚC a ZGAMOVAT 500 HOLEK NARÁZ.


(Pokud vás alespoň 500 holek odebírá, ale to pořešíme...).


Krátké oslovení je náhle POVOLENÉ, protože i když o vás žena nic neví a jen si rychle vyměníte kontakty, PŘESVĚDČÍ JI VÁŠ PROFIL.


Všechny své kvality ukážete... v patnácti vteřinách.

Nečekejte na shodu:
rovnou pište nejkrásnějším ženám

Jak sbalit instagramovou modelku

Sociální sítě nezpůsobily jen revoluci s ženami, které už znáte a chcete dostat ven.


Na Instagramu můžete napsat KOMUKOLI. Nekonečný výběr z katalogu žen. 


Samozřejmě, potřebujete TU SPRÁVNOU ZPRÁVU, a na to už tu jsem já...

Jak sbalit ženu přes Instagram a Facebook
nahrávka webináře svádění skrz sociální sítě

  1. Jak optimalizovat svůj profil pro maximální přitažlivost a dostat i holky, které osobně neměly velký zájem
  2. Marketingové a komunikační strategie, jak rychle získat stovky odběratelů - žen, které následně budou "dlouhodobě brainwashovány zamilovat se do vás" tím správným obsahem
  3. Jak nezůstat v roce 2019 a využít současný algoritmus Instagramu ve svůj prospěch
  4. Jak zvýšit svou atraktivitu na fotkách - i pokud vypadáte podprůměrně jako já!
  5. Co přesně holce napsat, aby odepsala a začala mít zájem (ono magické budování přitažlivosti na dálku)
  6. Krizové strategie, jak obracet chaty, které jdou špatným směrem
  7. Jak přemostit bariéru a dostat ženu od obrazovky ven - nejlepší strategie i na holku, která setkání pořád odkládá (unikátní pro sociální sítě)
  8. Automatizace - jak nevěnovat holkám celý den a opravdu díky Instagramu šetřit čas


V létě 2020 jsem spolu s úzkou skupinou svých žáků uspořádal prémiový webinář online seznamování. Protože se blíží sychravý podzim a možná i návrat epidemie, rozhodl jsem se poprvé v historii nahrávku semináře zpracovat a nabídnout pro všechny. (Roli hraje i to, že šlo o mou nejpovedenější akci doteď.)


Studenti na webináři vždy dostali kus té nejnovější technologie a poté cvičení, která si budete moct spolu s nahrávkou taky plnit. Následoval široký prostor pro dotazy, které jsou v nahrávce rovněž zaznamenány (hlas účastníků jsme modifikovali). Jakmile jsme vše probrali obecně, začali jsme společně analyzovat přímo profily a vybrané konverzace přítomných mužů. I zde zůstala většina zvuku zachována, protože z příkladů se DigiGame chápe nejlépe.


Celková délka nahrávky po vystřihnutí osobních informací studentů, zkrácení pauz a odstranění přeřeků činí 3 hodiny a 40 minut. Budete si ji moct poslechnout, kolikrát budete chtít, třeba se podle potřeby vracet k některým pasážím nebo si přečíst zahuštěné zápisky toho nejdůležitějšího od vybraných absolventů.

Vytvořte vizitku, která svádí ženy za vás, zkombinujte s nejúčinnějšími zprávami na světě a užívejte si stabilní automatizovaný tok žen přímo k vám:

DigiGame Tahák - přitažlivý profil a účinný chat


Zdeněk (46, manager) na kurzu svádění

Milošovi se přijet na Výcvik až z Bratislavy vyplatilo... Teď nemusí, protože si webinář Instagramu může stáhnout.

Si měl včera být na tom školení, bylo to pecka a protože jak tě tak čtu, tak seš úplně stejnej digigame lůzr jako já, a dostal bys kick-on jako sviňa.

Tímto kluci ještě jednou děkuju za pecka den. I když jsem musel odbíhat víc než bylo v plánu, byla to pecka...A ještě večer jsem zajel na server, kde mám jen jednu fotku, a toho chycenýho momenta využil jaksepatří. Dokonce mi holky psaly sami od sebe vzkazy, což v mým případě vedlo k velkýmu wow efektu a hrál jsem je tak jak se má - v podstatě automaticky, bylo mi jedno jak to dopadne a co z toho bude nebo nebude. Výsledek - zítra dvě rande v Lounech, pozítří tři v Praze.

Horrson

Výpravčí

Jsem zvědav, jak si budou analytici Tindru za pár týdnů vysvětlovat anomálii uprostřed Evropy spočívající v křivkách prudce rostoucích bez zjevné příčiny. :-)

Včerejší seminář byl pecka, povedl se vám. Na to, že online dostaveníčkům dvakrát nefandím, se mi to líbilo.

OtecZ

Manager

Kámo, zachránil jsi mi život. Bez nadsázky. Děkuji ti strašně moc. Moc se těším na to, až odvolají opatření nosit roušky, a půjdeme ven na kurz. Zvažuju i individuál.

Webinář byl perfektní. Pokud uplatňuji tvé zásady, jde to výborně. Občas sklouznu k betovi a ihned to zamrzne. Musím makat. Bez práce nejsou koláče.

Honza J.

Viděl jsem svádění měnit se před očima

Před deseti lety jsem stál u zrodu českého balení holek na ulici. Vymyslel a popularizoval jsem mnohé techniky, které se dnes považují za standard v oboru. Trénoval jsem po světě lidi, kteří dnes sami dělají instruktory. Osobně jsem tisícům mužů pomáhal k k vyššímu sebevědomí, zábavnějšímu sexuálnímu životu, k naplňujícím vztahům... Byl jsem u svateb a křtů.


Jsem ve hře déle, než se u nás používá Instagram. Zprvu jsme ho ignorovali. V roce 2010 jsem neměl smart phone a všem ženám OSOBNĚ VOLAL. Když jsem chtěl rande, sedl jsem k tomu a obvolal 15 holek.


Ale jak se to na nás valilo, ty sociální sítě, tlak narůstal. Pamatuju si tu diskusi u kulatého stolu s ostatními baliči. "Hoši, někdo nám krade holky...


Dostanu 6 telefonních čísel, ale neudělám z toho ani 3 rande. A kdo jsi, ptá se mě bezelstně každá druhá holka ze včera... Ten týpek s Instagramem něco postne, NĚKOLIK HOLEK MU PÍŠE SAMO, a každá z nich má po pár dnech mediální masáže pocit, že ho zná celý život."


Už to nešlo ignorovat. "Hoši my si to teď všichni stáhnem a naučíme se všichni používat Instagram podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Jestli nějakému betovi stačí vědět, jak funguje Instagram, my budeme vědět, jak funguje Instagram A JAK FUNGUJÍ ŽENY zároveň."

 

Nechtěl jsem Instagram používat, MUSEL jsem ho používat. Protože kde jsou sexy holky, tam jsem i já.


To bylo v roce 2014. Od té doby nám Instagram ještě nadělal pěkných pár vrásek na čele. Algoritmus se totiž měnil, funkce přibývaly a my museli zůstat na špičce...Hodně investovaných peněz do marketingových dovedností...


Nicméně stálo to za to, protože poměr posbíraných kontaktů na rande prostě EXPLODOVAL. Když jsem na nějakou holku zapomněl, konečně její zájem v čase neklesal, ale STOUPAL!


V posledním roce jsem měl navíc možnost učit se marketing od světových špiček. Zároveň přišla karanténa a já se mohl na seznamování online opravdu zaměřit pod drobnohledem. Dostal sem se na nový level automatizace svádění, úplně jiný poměr získaných kontaktů k rande a co je nejdůležitější: více žen začalo chodit rovnou ke mě domů.

Přišel čas představit zbrusu nové postupy světu...

Jsme StreetGame.cz. Přes 8 let učíme muže, jak se účinně seznamovat s ženami, nejčastěji přímo v praxi venku. Právě v praxi také všechny naše metody vznikaly. Již tisícům mužům jsme osobně pomáhali stát se sebejistějšími, přitažlivějšími, šťastnějšími lidmi. Desetitisíce pak využili našich článků, největšího středoevropského fóra o svádění, které provozujeme, nebo jedné ze čtyř knih, které jsme publikovali. Semináře jako byl tento používáme na učení těch právě nejmodernějších a nejúčinnějších metod a individuální práci s lidmi, kteří chtějí přizpůsobit náš systém na míru.