Skvělý den a zvýšené charisma na dalších 24 hodin díky ranní rutině – StreetGame.cz
Ráno plné létajících balónů

Skvělý den a zvýšené charisma na dalších 24 hodin díky ranní rutině

Co kdyby existovala pětiminutová rutina, která každé ráno naboostuje vaši pasivní přitažlivost – dodá energii, nastaví hlavu, napřímí držení těla a rozezní hlas? Tady je!

Vše co děláme vytváří setrvačnost

Když oslovíte 2 krásné holky za sebou, se třetí se vám už bude komunikovat jako po másle – většina nervozity zmizí, budete schopni ji okamžitě bezmyšlenkovitě oslovit, budete vědět, co říkat…

Když chcete napsat knihu, nejtěžší je začít. Jakmile dokončíte první větu, druhá půjde snáz, třetí ještě lépe…

Díky tomuto principu setrvačnosti náš den velice ovlivní, jak jej začneme – co uděláme hned ráno po probuzení. Jaké momentum byste budovali, kdybyste okamžitě vzali do ruky telefon nebo zapínali počítač? Nerdské, asociální momentum, které by vás následně táhlo strávit u počítače velký kus dne. Kdo postuje fotky a otvírá panely, musí pak checkovat lajky a číst, co si připravil…

Zaměřte svá rána raději na budování pasivní přitažlivosti – odvahy, přítomnosti, sebejisté řeči těla a znělého hlasu. Rutina níže vám pomůže za necelých 5 minut. Ale pozor!

Krátká ranní rutina je 1000x lepší než žádná

Pokud si naplánujete rutinu, která zabere přes půl hodiny, zvyšujete šanci, že ji budete vynechávat. „Dnes nemám čas“ anebo: „Dnes se mi vážně nechce,“ řeknete si a raději zase zapnete mobil.

Raději vytvořte návyk tak snadný, že nikdy nebude existovat důvod ho porušit. Podle nálady pak vždy můžete přidat, nevymyslíte ale důvod ubrat.

Je to jako určit si například: oslovím alespoň 2 holky denně a pokud ne, strávím 20 minut balením holek online přes webkameru na Omegle. To dokáže dodržet každý a už neexistuje žádný rozumný důvod to tak nedělat.

Kvůli tomuto principu má následující rutina méně než 5 minut! Pokud o sobě víte, že disponujete silnou vůlí a nikdy byste ji nevynechali, klidně jí prodlužte. Pokud ne, následující struktura vám přinese 80% pasivní přitažlivosti za 20% práce:

1) Studená sprcha

Zabere vám spoustu času, než se ráno OPRAVDU probudíte?

Ledová voda prokazatelně zlepší vaši náladu na dalších přibližně 6 hodin. Co je ale nejdůležitější, pokud jí zařadíte okamžitě pro probuzení, eliminuje čas, který byste strávili malátným potácením kolem, a okamžitě vás nakopne! Tím se celé vaše ráno zrychlí – věci, které byste dělali 15 minut, zvládnete za 5.

Krom všech zdravotních benefitů, jako je zvýšená imunita, spalování hnědého tuku, vylučování růstového hormonu, lepšího spánku… ledová sprcha nám streetařům zejména umožní stimulovat stresovou reakci a schopnost překonat ji.

Pokud se vám někdy život zdá těžký, jako byste na nic neměli sílu… I kdyby dobelhat se do ledové sprchy byla jediná věc, kterou dokážete, právě tohle jediné rozhodnutí vám dodá mnoho sil a „prostoru“ udělat něco dalšího.

Neležte tedy po probuzení v posteli, okamžitě roztáhněte závěsy a skočte pod ledovou vodu!

Zlepší zejména: mindset

2) 10 přítomných nádechů a výdechů

Je libo trochu buddhistického klidu, skálopevného očního kontaktu a elektrizujícího charisma? Věnujte hned po probuzení pár chvilek tréninku přítomnosti.

Slunce vychází

Pokud oplýváte zahradou nebo balkónem, proveďte následující cvičení tam. Čerstvý vzduch představuje silný stimulant a nootropikum zároveň. Hlína zase obsahuje prospěšné bakterie se spoustou zvláštních účinků – krom známého snižování depresí jedna studie třeba prokázala, že postavit se bosý do hlíny po vystoupení z letadla eliminuje jet lag. (Bakterie také mají cirkadiální rytmus.)

Dobře ale poslouží i pouhé otevřené okno!

Zhluboka se nadechněte nosem, dvě tři vteřiny vzduch podržte, a pomalu vydechněte… Vnímejte přitom, jak vzduch chutná, jaké máte pocity v nose, jak se vzduchem plní vaše břicho a plíce, jak se cítí zbytek vašeho těla… 10 přítomných nádechů vás dostane, kam potřebujete.

Pokud chcete, jakékoli podobné dechové cvičení (6/3/6/3, Wim Hofovo dýchání, box breathing…) na tomto místě bude skvěle fungovat. Jediným faktorem, který musíte zachovat, je přítomné soustředění na dech.

Zlepší zejména: mindset

3) Dynamický aktivní strečink

Dynamický aktivní strečink (pohyb vlastní silou v celém rozsahu pohybu tam a zpět) ráno, když jste nejméně flexibilní, prokazatelně zlepší pružnost během celého dne a odstraní nutnost dlouze se rozcvičovat (před tréninkem v posilovně nebo když vás někdo v klubu praští…). I když později se cvičí lépe (po hodině přestane být páteř super-hydratovaná a po třech vystoupá na špičku přirozená produkce kortizolu), v žádném jiném čase neposunete svou mobilitu tolik jako hned po probuzení. Jste na všechno připravení a taky se tak cítíte!

Ideálně vyberte streče, které zlepší vaše individuální držení těla a umožní vám od rána vypadat vzpřímeně, otevřeně a sebejistě. Většině lidí doporučuji tyto tři cviky:

Předklon s roztažením rukou ve stoji – hamstringy, prsa, čelní delty, bicepsy. Zhluboka se nosem nadechněte do břicha, do stran, do zad i do hrudi naráz. S uvolňujícím výdechem se předkloňte tak hluboko, jak vám to zadní stehna dovolí. Záda přitom nechte více méně rovná a pracujte hlavně v kyčlích. Začněte se zase vzpřimovat a roztáhněte ruce při tom ruce dokořán, až ve stoji ucítíte mírně natažená prsa, ramena a bicepsy. Tady nahoře se znova zhluboka nadechněte do všech stran, a s výdechem udělejte další předklon. Zopakujte přibližně 8x.

Nádech zde zesiluje streč prsou, výdech dává tělo signál více se uvolnit a ohnout se tak hlouběji. Tento cvik perfektně otevře ramena a pomůže zejména, pokud se někdy hrbíte.

Dřep – stehna, kyčle, lýtka, střeva. Stůjte s chodidly mírně rozkročenými a ukazujícími mírně ven. Patami se dotýkejte země a to udržte v průběhu celého cviku. Ruce natáhněte dopředu. Dřepněte si mezi své nohy tak, že kolena budou celou dobu ukazovat mírně ven, přesně tak, jako špičky. Udržte více méně rovná záda. Dole se trochu zaviklejte, udělejte jeden dva hluboké nádechy… Pak zatlačte nohama do země a pojďte zpět nahoru. Opakujte také přibližně 8x.

Výpad s podsazenou pánví – flexory kyčlí. Přišel čas resetovat všechno to sezení! Pomůže zejména, pokud přehnaně prohýbáte spodní záda, takže nejdříve vchází do místnosti vaše břicho, a teprve potom pánev.

Postavte se do výpadu – tedy jednou nohou dopředu, druhou dozadu. Zatněte břicho (jako byste chtěli přiblížit spodek žeber a kořen penisu) a zadek (podsaďte pánev, jako kdybyste chtěli „došuknout“ poslední centimetr do holky). Za stálého protlačování pánve dopředu postupně klesejte v nohách dolů, a poté zase nahoru. Nezáleží, jak hluboko se dostanete, pouze na tom, zda udržíte zadek zatnutý a ucítíte dobře ohybače kyčlí na vrcholu stehen/spodku břicha. Alespoň 4x na každou nohu.

Pružná tanečnice

Většina lidí nepotřebuje zdlouhavé strečovací rutiny! Tyhle 3 cviky hned po ránu vám dodají většinu mobility, kterou potřebujete, abyste si vykračovali vzpřímeně a zabírali hodně prostoru.

Vždy udržte zvědavý mindset a spíše než rozsah pohybu lámat přes koleno, přemýšlejte: „Jaké to asi bude tady na kraji? Kudy se tam dostanu nejsnáze? Co se stane, když se tady trochu zaviklám? Co když teď trochu zarotuju v kyčlích?“ Objevujte!

Pokud tématu dobře rozumíte, klidně cviky upravte podle toho, co potřebujete nejvíce otevřít vy sami. Také pokud máte náhle neodkladnou chuť se hýbat, klidně pokračujte. Chvilku tančit, lézt, potrénovat pár kopů… rozhodně prospěje!

A znova, provádějte nejlépe na zahradě nebo na balkóně!

Zlepší zejména: řeč těla, mindset

4) Rezonance

Profesionální zpěváci obvykle cvičí několik hodin denně (tak jako profesionální sportovci nebo profesionální streetaři). Kdybyste je ale nutili vybrat si jediné cvičení, většina by zvolila hlavové rezonance!

Tak jako kytaře nestačí struny, aby dobře hrála, ale potřebuje dřevěné tělo, také lidský hlas zní škaredě, dokud spoléhá jen na hlasivky a z pusy leze rovnou ven. Každý dobrý zpěvák, herec nebo řečník umí využít duté prostory v lebce a hrudníku, aby v nich svůj hlas rozrezonoval, a vyslal jej ven plnější, průraznější a hlasitější. Ostatně jen tak můžete balit holky v klubu a nevyřvat si hlasivky na další dva dny.

Na Výcvicích učíme další rezonanční cvičení (tak jako i další způsoby meditace a práce s dechem a vše ostatní…), jsou ale příliš složitá na popis. Nejjednodušším způsobem, jak rezonance můžete začít probouzet a pracovat tak na charismatičtějším hlase, je broukat si se zavřenými ústy písmeno MMMMM. Průběžně měňte tóny a snažte se zvuk poslat co nejvýše do hlavy. Dotýkejte se přitom prsty pod očima a na čele a vnímejte, jak vaše hlava při zpěvu vibruje. I kdykoli mluvíte na holku, měli byste vnímat tyto příjemné vibrace.

Zlepší zejména: hlas

Tak a máme to!

Ledová sprcha, 10 přítomných nádechů, 3 aktivní streče, chvilka broukání… a vaše charisma je připraveno k použití! Začali jste den aktivně, zdravě a udělali kus práce pro svou pasivní přitažlivost (mindset, řeč těla, hlas)! Teď si zasloužíte pořádnou biohackerskou snídani!

Další biohacky na cestě

Biohacking je snaha o vytvoření nejlepší verze sebe sama skrze úpravy životního stylu, stravu, suplementy, manipulaci DNA, robotické implantáty…

Většina aspektů života už se dnes dá snadno „hacknout“. Pokud například často cítíte úzkost, věřte, že se znalostí té správné biologie ji už dnes umíme snadno vypnout. Oslovovat neznámé holky nebo přednášet před lidmi je pak o pořádný kus snazší!

Tvrdší erekce? Umíme. Více energie během dne? Umíme. Více svalů a méně tuku skrz pár jednoduchých úprav? Jasně, že umíme!

15. prosince se tedy (my komunita svádění a osobního rozvoje) všichni potkáme 15. prosince na poslední přednášce Biohacking, kde se naučíte ty nejlepší lidské upgrady pro celkové štěstí, přítomnost, disciplínu, motivaci, nadrženost… a také poznáte pár desítek baličů, mezi kterými si každý snadno najde parťáka na street a do klubů!

Přihlásit se můžete rovnou tady (první položka je 90 minutová přednáška Biohacking, druhá položka ještě navíc 6 hodinový seminář Přítomnosti a meditace):

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám dodá sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami nebo vysněný vztah.

Zanechte komentář: