Skákej ženě do řeči! – StreetGame.cz
Žena pak bude taky skákat

Skákej ženě do řeči!

Skákání do řeči bývá společenská chyba, kterou lidé ukazují, že o dialog nemají žádný zájem a chtějí jen vést monolog. Postrádají vychování nebo sebekontrolu. Nicméně při svádění můžeš občas ženě skákat do řeči STRATEGICKY. Ne z nějakého puzení, ale pro dobro vás obou:

Když ti žena strašně chce něco říct, schválně ji přeruš a změň téma. Udělej to tak sebejistě a poutavě, jako by nové téma byla nejzajímavější věc na světě – ona tě s tématem bude následovat.

Nyní se bavíte o něčem jiném, ale v ženě zůstal ten pocit, že ti STRAŠNĚ POTŘEBUJE NĚCO ŘÍCT.

Tenhle POCIT ji udrží v konverzaci mnohem déle, než kdybys jí třeba navnadil na nějaké tajemství a to jí pak neřekl (známější technika). Lidé totiž chtějí sami mluvit ještě více, než poslouchat.

Možná ti pak dokonce do řeči skočí ona a to je skvělé – během romanticko-sexuální konverzace by se k sobě lidé neměli chovat příliš opatrně, slušně a s odstupem. Jestli se před tebou má svlékat, měla by být schopná skočit ti do řeči, stejně jako to asi dělá dobrým kamarádkám.

Zrovna dnes na kurzu jsem oslovil ženu, které přijížděla tramvaj. Díky této technice nechala tramvaj ujet a pak mi řekla, že s ní musím povinně čekat na další :D Dokonce jsem to natočil, až budu svá oslovení promítat.

Žena si zřejmě ani nebude pamatovat, co ti vlastně nedořekla. Zbude v ní jen ten pocit, že si pořád máte co říct.

Ten pocit se tedy nevyvolává tím, že by sis připravil lepší konverzační témata než soused. Jen musíš ženu v nejlepším přerušit, otevřít jiné téma a tím vytvořit pocit nedokončenosti.

(Slovo pocit teď schválně píšu po čtvrté, protože svádění je o pocitech.)

Funguje to jako nekonečný seriál, kde než se vyřeší jedna zápletka, už se otevře druhá. Balič tedy s ženou nemluví o jednom tématu, než se plně dokončí, ale skrze prudké skoky si nejprve témat otevře několik.

Takové konverzace pak bude emoční, ne nudná a formální jak pracovní prezentace, kde by se mělo jít z bodu A logicky do bodu B…

A to neznamená mluvit rychle! Když budeš mluvit příliš rychle na sebe, možná právě NEDOKÁŽEŠ měnit témata v tom nejlepším. Mluv pomalu, dělej dlouhé napínavé pauzy… a pak až ti žena bude chtít něco říct opravdu silně, téma změň.

Podobných technik máme tak padesát. Každopádně nečti o nich! Pojď si je přímo vyzkoušet, ať už to pak s holkama děláš přirozeně!

Ze 72 hodin výuky jsem vybral jen ty nejúčinnější cvičení a sestavil takzvaný Best of Výcvik, který jedinkrát v existenci proběhne 24. února v Brně. Provede tě těmi nejdůležitějšími postupy svádění, abys zkrátka po těch šesti hodinách drilu dokázal oslovit a sbalit krásnou holku.

Každému se tam ale bedlivě musím věnovat, aby si nenadrilovat nějaký zlozvyk (chování, které ženy nepřitahuje). Proto je počet míst omezen a seminář mohou absolvovat jen ti nejrychlejší. Na Moravě pak již tento rok nebudu. Bezpečně si natrénuj vše důležité pro sbalení krásné ženy. Sjedou se baliči z celé republiky, pro společné cesty kdyžtak máme vlákno na fóru.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: