SuperKonference – největší svátek svádění – StreetGame.cz
StreetGame.cz

Chcete ve svém životě více podobně  zapálených lidí?


SuperKonference - největší svátek svádění

Desítky nadšených svůdníků z celé země se 26. května sjedou do Prahy, aby sdíleli ty nejnovější technologie svádění, navazovali parťáctví a na vlastní oči viděli pohromadě všechny celebrity naší komunity. Šestihodinový svátek vyplní několik Přednášek.

Zajímavost: celá SuperKonference proběhne bez mobilů. Pauzy mezi přednáškami tak můžete maximálně využít k seznamování s jinými streetaři.

Poznáte chlapy, kteří udržují celé harémy žen, začali s profesionálním sváděním už v pubertě, nebo naopak začali až po 40, streetující studenty, podnikatele, IT, právníky...

Řečníci:

  • Princ: nejlepší styl svádění
  • ​Otecz: nekorektní zamyšlení
  • ​Fairytaleseducer: všude dobře, v klubu nejlíp
  • ​Magic: do roka elitním svůdníkem

Jak vám clubgame může změnit normální sexuální život v harém?

Jak se v klubu plně uvolnit?

Je ovládnout klub?

Musíte být s každým nejlepší kamarád, nebo můžete přijít neviditelní a rovnou si odvést nejkrásnější holku?

​​​Bývalý nerd, dnes hvězda každé party, Fairytaleseducer, vám dá odpovědi.

​Hodnota přednášky: 799 Kč

Recenze z minulého ročníku:

Hodnocení Superkonference je různě po foru a vše asi bylo napsáno - pozitivní energie, maskulinní atmosféra bez bullshitu o romantických vztazích dle filmů a množství inspirace a navázání nových přátelství či wingmanshipu. A konečně přiřazení si nicku k obličeji. Každá přednáška zasáhla určitý okruh zájmu či markeťácky řečeno angle a je určitě dobře, že tam byl takovýto mix.

Pro mě to byly nejsilnější 3-4 dny za svou "street kariéru". Od čtvrtku jsme streetovali, poznávali sebe v komunitě a podporovali se v osloveních. To je neskutečná komunita, kde každý vystupuje bez ega a pozitivně s cílem pomoci kámošovi, kterého zná třeba dvě minuty, ale už se táhne za jeden provaz. A hlavně oslovuje a neteoretizuje.

Jsem rád, že jsem si s každým mohl potřást rukou a přivítat jej. Princovi díky za příležitost posunout své "social skills" trochu dále. I love you guys!

Mickey

Čau chlapi, byl jsem mezi Vámi poprvé. Získal jsem spoustu praktickejch informací. Princ z mýho pohledu exceloval, ale i ostatní řečníci měli cenný podněty, který cejtim, že můžu s lehkostí použít. Takže díky za to, pokračujte ve skvělý práci

Pepa Č.

Zcela vážně, po superkonferenci, pro mne svět přestal existovat tak jak jsem ho doposud znal. Superkonferenci hodnotím zcela pozitivně, bylo fajn vás vidět na živo. Úplně mocná akce. Asi jsem i přišel na největší chybu co dělám.

​Karlo

SuperKonference byla perfektní. Ani nevím co bylo lepší, jestli přednášky nebo seznamování se s ostatnímí streetaři. Každopádně měla SK obrovský přínos. Bez ní bych nestreetoval hned další s den s někým zkušenějším, což mě posunulo neskutečným způsobem.

Jake

​Ještě než půjdu spát, musím pln dojmů poreferovat o posledním zatím nejvíce eye-opening dni.

Superkonference mě super nadchla a motivovala, když jsem viděl všechny streetaře a mluvil s nimi, připadá mi najednou divnější a nepřirozenější holku na ulici neoslovit než oslovit.

Nejvíce ve mně osobně zanechala a překvapila přednáška Zdeňka, která mě ještě víc utvrdila v tom, že jinou cestou, než streetovat, to prostě nepůjde. Dále mi ze všech řečníků připadal nejcharismatičtější a také ve mně podnítil další zájem ke studiu na své škole (evoluční psychologie) a zapsal jsem si knihu "Základy mužského šovinismu.

Z Princovi přednášky jsem si v zápisníku odnesl nejvíce užitečných technických informací, kdybych měl vybrat pro sebe 3 nejvíce zajímavé a Matrix prorážející: "Verbální pohotovost je mýtus, nejednej moc logicky" "Skočit záměrně do těžké situace, za každé okolnosti zůstat v klidu a všechno dohrát skrze jakoukoliv skulinku" "Zesměšnit odmítnutí"

Alandras

Ahoj Princi. Dekuji Ti za zorganizovani vcerejsi Super konference. Bylo to velmi inspirativni a poucne pro dalsi "praci" v terenu.

Ipi

SuperKonference byla výborná. Rád jsem poznal ostatní streetaře. Tvá přednáška se mi líbila, máš prostě styl a dáváš hodně užitečných rad :D Hlavně jsem si uvědomil jak je důležité mít tah na branku, jít do oslovení naplno. Párek!

Zdeňkova přednáška mě uvedla lehce do šoku, na manželství nenechal nit suchou. Dost nad tímto tématem té přednášky přemýšlím, jak to uchopit ve svém vztahu s blondýnou

Jamesova přednáška byla super, občas jsem se trochu ztrácel (asi únava, spal jsem dneska 4 hodiny), ale pointu jsem pobral. Neo je hodně velkej level. Byl jsem sním jednou na kurzu a tato přednáška jen potvrdila, že je top. Jak ovládl klub. Respekt

Spinning

​Předprodej:

​Na této stránce se můžete přihlásit v předprodeji za 1599 Kč​. Na místě budou lístky k dispozici za 3699 Kč.