Silnější realita pohltí tu slabší – StreetGame.cz
Silnější ryba pohltí tu slabší

Silnější realita pohltí tu slabší

Nad subjektivní realitou přemýšlíme asi jako nad mapou, skrz kterou jednotliví lidé vnímají svět okolo. Ten je pořád více méně stejný, ale mapy se individuálně liší.

Jde tedy o pohled na svět, o soubor názorů, morálních hodnot přesvědčení o svých nárocích… Čím jistější a neměnnější je člověk ve svém pohledu, tím „silnější realitu“ má.

Pokud se střetnou dva lidé s různými názory, ten jistější spíše ovlivní toho méně jistého, než naopak. Silnější realita pohltí tu slabší. To je nakažlivost emocí v praxi.

Hádku často nezvítězí člověk s lepšími argumenty, ale ten kdo vše umí lépe podat, kdo ovládne nonverbální část přesilové hry. Stejně tak při svádění člověku nikdy nepomůže logika, vždy musí zapůsobit na pocity ženy.

Aplikováno úplně konkrétně, žena třeba věří, že vyspat se s někým na prvním rande z ní dělá děvku. To je její realita. A vy věříte, že je to úplně normální věc. To je zase vaše realita. Pamatujte, silnější realita pohltí tu slabší, a tak stabilita vašeho přesvědčení, že neděláte nic špatného, přímo ovlivní váš výsledek.

Nebo žena tvrdí, že oslovit někoho na ulici není normální. Buď na to můžete přistoupit a znejistět (slabá realita), nebo vám to může připadat asi jako legrační názor malého dítěte, kterým se nestojí za to zabývat (silná realita). Ženské testy jsou vlastně testy vaší reality.

Vaše mapa světa je tak silná a neotřesitelná, že jste přesvědčeni o adekvátnosti, správnosti a přiměřenosti toho, co děláte, a jak to děláte. Kritiku můžete zvážit jako zajímavou a zamyslet se nad ní, ale určitě vás nerozhodí.

Silná realita bude stahovat lidi okolo. Pokud jste ve svém světě vůdcem mužů a touhou žen, a v takový svět plně věříte, automaticky se to promítne na vašem chování (obsah slov + tón hlasu + řeč těla) a ovlivní to názory okolí.

Síla reality pak není žádná pseudovědecká energie poletující kolem vás, ale je přímo určena hormony a vašimi dosavadními zkušenostmi. Když něco vidíte stokrát, jste si dost jistí, že to tak je, a nenecháte se jen tak přesvědčit, že ne. Z toho pohledu vychází jako nejúčinnější stará dobrá kombinace životního stylu (ovlivní hormony) a častá, aktivní streetgame. Ta získá velké spektrum referenčních zážitků, větší, než má okolo žen kdokoli z vašeho okolí.

Vtáhněte ji do svého světa, a bude vaše :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: