Síla záměru – StreetGame.cz
Síla záměru

Síla záměru

Jak dlouho trvá, než si někdo najde přítelkyni? Většinou až do chvíle, kdy se pro to opravdu rozhodne.

Nejlépe to ve svém deníku vyjádřil můj žák tomas1212: Uvědomil jsem si, jak moc je důležitý váš záměr. Když přijdete za holkou s cílem zeptat se kolik je hodin, s největší pravděpodobností získáte čas. Teď si asi řeknete, že to je naprosto zřejmé, ale když přijdu za holkou s cílem jí oslovit, tak co dostanu? Pouze se stane to, že jí oslovím, ale již to nikam nepovede, jelikož můj cíl byl pouze jí oslovit. Tak si říkám, jak moc by se změnilo mé chování, když si místo cíle „zkusím oslovit tuhle holku“ dám jasný cíl „s touhle holkou se vyspím“.

Typickým problém většiny začátečníků je, že:

  1. Si dají cíl holku oslovit, to také udělají, a zase rychle odejdou
  2. Si dají cíl získat telefonní číslo, zbytečně brzy komunikaci přetnou, odejdou s číslem, ale bez líbání, instantního rande nebo sexu

Správný záměr přitom je: s touhle holkou se vyspím, a pokud zjistím, že má skvělou povahu, třeba s ní začnu i chodit. Číslo si možná vezmete, pokud spěchá a nemůžete jít na instantní rande, ale rozhodně to není samotný váš cíl.

Nejrychlejší způsob na světě, jak se s ženami zlepšit, je dělat streetgame každý den. Tím ale myslím opravdu jít ven někoho sbalit, ne streetgame pro streetgame. Právě masovým hráčům se často stává, že do oslovení přestanou dávat srdce, a jen chodí od holky k holce. Bez záměru to je jen plýtvání.

Mít sex je doopravdy jednoduché. Potřebujete se jen opravdu rozhodnout, že ho chcete, vymyslet logistický plán a ten pak provést. Na principu síly záměru funguje naše výzva: až půjdu spát, nebudu už panic.

Pokud cítíte, že nastal čas pro vážný vztah, funguje to stejně. Dělejte věci se správným záměrem. Neberte jako cíl oslovení nebo telefonní číslo. Dívejte se při streetgame po holce, která vám dokáže, že je pro vás dost kvalitní, a jděte s ní rovnou na rande.

Pokud máte náš ebook o vážných vztazích, jde doslova o dny. Pevně se rozhodněte a dělejte, co je v knize napsáno, s cílem najít si přítelkyni. Záměr totiž rozhoduje.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: