Síla sebevědomí – StreetGame.cz
Sebevědomí je síla

Síla sebevědomí

V Brně ve Vaňkovce jsem oslovil krásnou holku. Nepamatuju si ani, co jsem řekl, zřejmě jen: „Ahoj.“ Hlavně jsem si sám sebe vizualizoval jako velký, těžký magnet, který stojí na místě a neúprosně holku přitahuje k sobě.

Jenže se nezastavila. Jen zpomalila a procházela kolem mě.

Tohle začátečník vnímá jako pár vteřin. Jenže svůdník vidí slow motion. Tik… Ťak… Tik… Ťak… Jakmile se při svádění uklidníte, dýcháte pomaličku jako potapěč… Jako byste na každou reakci najednou měli nekonečno času.

Představte si tedy zpomalené záběry se mnou:

Jak kolem mě procházela, ani jsem se nehnul. Dál jsem sám sebe viděl jako těžký silný magnet zaražený v zemi. Jen hlavu jsem na ni s klidem natočil… a řekl pár slov. Konečně zastavila a dala se se mnou do řeči. Stála bokem ke mě, zatímco mé tělo stále směřovalo dopředu. Vlastně stála téměř za mnou, takže jsem s ní mluvil: celý pokroucený.

Odmítl jsem se přenastavovat jen kvůli ní. Nebyla by to strašná chyba, teď se na ni natočit… Ale jsem hravý a rád hru tlačím trochu do extrému, rád vyvolávám nové situace…

Nakonec se holka znovu dala do chůze. Ale ne pryč! Ona mě obešla a postavila se tam, kam jsem celou dobu neústupně směřoval tělem! Věci byly po mém, a to je síla sebevědomí!

Vlastně jsme se nonverbálně testovali, a já vyhrál.

Mohl jsem to vzdát, když mě přešla. Dát si 0%. Mohl jsem se poslušně otočit k ní. Dát si tím 90%. Ale já chtěl stovku! Sebevědomě jsem tam stál, dokud mě poslušně neobešla zpátky.

V té chvíli ve vzduchu vládla ta správná atmosféra tatínek – malá holčička, a vše už pokračovalo podle mých pravidel.

Použijte taky sílu své imaginace! Oslovení se vyhrává nebo prohrává už ve vaší hlavě. Na co myslíte, co si představujete… to bezděčně ovlivní vaši řeč těla i tón hlasu, a ve finále zastaví / nezastaví krásnou ženu. Proto dlouhodobě pěstujte silné sebevědomí a taky při svádění používejte obrazy, jako je můj těžký magnet a další! Vzniklá dominance bude neuvěřitelně sexy.

A pokud vás baví takovéhle reporty z akce, máme Klubovou sekci, kde jich najdete stovky! (Ano, to vyloženě znamená, že jsme venku každý den, tropíme šílenosti a ty nejlepší věci publikujeme pro inspiraci ostatních!)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Artemis napsal 30.5.2020

Cool clanek 🤘

Odpovědět
Princ napsal 1.6.2020

Děkuju!

Bylo to pro mě takové literární cvičení – rozebrat 1 oslovení, ale do hloubky.

Odpovědět
Odešlete odpověď