Seznam se venku – StreetGame.cz

Seznam se venku

Pokud kdekoli vidíte krásnou ženu, můžete se s ní příjemně a empaticky seznámit! Klidně i střízliví, za dne, přímo ve městě. Ať už se vám povede vzít ji potom na rande nebo ne, VŽDY tím uděláme něco pro svou odvahu a sociální dovednosti.

Kdekdo je z oslovení ženy nejdřív trochu nervózní, ale stojí za to strach překonat a postupně se v seznamování zlepšovat! Socializace je zdravá, zvedá náladu a tvoří pro všechny trochu příjemnější svět, kde si nejsme cizí.

Krom šíření dobré nálady a nějakého toho komplimentu člověk, který se seznamuje venku, dělá ženám radost i tím, že s nimi zaflirtuje (je to zábava!), soustředí se na ně a vyslechne je… dokonce i tím, že jej případně můžou odmítnout! Ženy rády občas někoho odmítnou.

Seznámení venku je tak mixem adrenalinu, kreativity a konání dobra. Na živých kurzech svádění učíme, jak na to, přímo ve městě. Obvykle se sejdeme ve skupině 3 žáků na 1 instruktora (je možno i 1 na 1), oslovujeme neznámé ženy a postupně provedení ladíme až k dokonalosti. Obtížnost situací přitom postupně stoupá, takže nejdříve například oslovíte samotnou ženu na lavičce, po určitém tréninku se lze hravě seznámit i s pádící skupinou čtyř krásných žen…

I když jsou pravidelné kurzy ve městě středobodem naší činnosti a absolvovali je už vysoké stovky mužů, na webu streetgame.cz publikujeme i velké množství článků zdarma, které vám pomohou i s pokusy na vlastní pěst.

Tak se „nelekněte strachu“, ten je normální, a prostě se i tak seznamte venku! Nervozita brzy opadne a postupně uvidíte, jaká je to radost.