Sex není velká věc – StreetGame.cz
zdravá sexualita

Sex není velká věc

Muži, kterým se sexu příliš nedostává, si ho někdy příliš idealizují, dělají z něj jakýsi nedosažitelný svatý grál. Vzniká začarovaný kruh: ze symptomu se stává samotná příčina, proč muži málo kdy mají sex. Vidí jej prostě jako příliš vzdálený. Přitom doopravdy není zas tak těžké oslovit si holku na sex přímo na ulici. Stačí ten správný skill.

Některé holky nevidí sex jako příliš velkou věc, a to hlavně v klubu – chtějí se bavit, zažívat nové věci… Pomalu se s vámi vyspí z nudy.

Samotnému se mi spoustukrát stalo, že jsem s ženou něco měl, a ona pak řekla: „Nejsi úplně můj typ, ale… chtěl jsi… byla to zábava…“

Může to být neuvěřitelné pro muže, který dosud spali jen s několika málo ženami, jenže tyhle holky můžou mít „skóre“ někde v desítkách a jeden zářez pro ně příliš neznamená. Přitom jsou třeba hezké a působí mile.

To je příležitost pro vás pilovat pozdější fáze hry, získávat sexuální zkušenosti a s nimi i jakousi „auru úspěšného muže“. Ženy mají na panice nebo „skoro-panice“ čich, takže i pokud stojíte o vztah, vždy se hodí získat nejprve zkušenosti na poli sexu. Jak se můžete dovědět z jiného článku, až potkáte tu pravou, musíte už svádění dobře umět.

To je snadné, pokud si sami nehází klacky pod nohy vírou, že mít sex je úkol téměř nesplnitelný. Není. Stačí vyjít ven :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

3 komentáře
Jindra napsal 26.3.2015

Troufám si říct, že před pár dny jsem potkal tu „pravou“, oslovil jsem jí na rušné zastávce a řekl si po chvilce kecání o číslo, po mobilu jsme se bavili v pohodě, občas jsem jí i rozesmál či s něčím poradil, atd. Pak jsme si domluvili rande, líbání, doteky, všechno v pohodě a za pár dní mi napsala to, co každá každých pýr týdnů, že to na víc nevidí. Oni to panictví prostě vycítí.. Takže ano, s takovým „matrošem“ je mít sex vskutku nesplinetelný úkol. Pro mě.

Odpovědět
    Princ napsal 26.3.2015

    Je to tak, ženy panictví cítí moc dobře

    Když ale optimalizuješ ostatní věci, jde to překonat. Jinak by byli panicové všichni :D

    Podle mě jsi na dobré cestě. Oslovuješ, voláš, dotýkáš se… tak se na to musí. Musel bych tě asi vidět osobně, abych mohl dát detailnější rady.

    Odpovědět
Jindra napsal 27.3.2015

Jojo, až budu mít prachy, hodlám se přihlásit, ale stejně je mi jasný, že jednou lekcí se nic nevyřeší a tak chodím párkrát do týdne sám. Ale uvidíme:) Pokud to nevyjde ani přes vás, jsem rozhodnutej jít za kámoškou do bordelu to skončit :D

Odpovědět
Odešlete odpověď