Sebejistá řeč těla a hluboký hlas bez přemýšlení – StreetGame.cz
Zadek na pláži

Sebejistá řeč těla a hluboký hlas bez přemýšlení

Řeč těla je to první, na základě čeho si o vás žena udělá obrázek. I špatně oblečení můžete vypadat buď jako Hollywoodská celebrita, která šla vynést koš, nebo jako životem vláčený bezdomovec. I muži se podle řeči těla rozhodují, jestli jim připadáte sympatičtí, autoritativní, jestli vás chtějí následovat nebo se s vámi kamarádit…

Má shrbená záda mě bolely už od mala. Doktor, který dětem dává lízátka, mi poradil: „Nejen necvič, radši ani dlouze nechoď!“ Poslal mě také za fyzioterapeutkou, shrbenější než jsem já. Doporučila mi bosu a gumový expander, který si za 600 můžu koupit na recepci…

Poprvé jsem zkusil chodit vzpřímeně až na streetgame, kvůli holkám. Prochodil jsem celý den ztuhlý jako pravítko. V důležitých momentech jsem stejně zapomněl a znova se shrbil. Večer mě záda bolely víc, než když jsem chodil shrbený.

A pak tu byl můj hlas… Snažil jsem se holkám říkat všechny ty správné věci – trochu je škádlit, falešně se diskvalifikovat, procházet testy… Pištěl jsem ale hláskem vystrašeného dítěte! V klidu to ještě šlo, ale jakmile jsem měl oslovit holku nebo mluvit před lidmi, zadýchával jsem se a koktal.

Rád bych to změnil, ale o správné technice držení těla, dechu a kontroly hlasu jsem neměl ani ponětí. Místo charismatického plného barytonu jsem se zmohl jen na přidušené huhlání. Až kamarád mě smíchem upozornil, jak nepřirozeně to zní.

​Ženy mě po oslovení naprosto ignorovaly. Netušil jsem, že pro zastavení protijdoucí ženy je kvalita hlasu nejzásadnějším faktorem. V klubu jsem zase nebyl schopen mluvit tak, aby mě holky vůbec vnímaly. Maximálně jsem se k nim nakláněl a křičel jim vysokým hláskem do ucha. Odcházel jsem sám a ještě litoval, jak mě druhý den bolelo v krku…​

Když jsem si plně uvědomil, že bez správné řeči těla a hlubokého hlasu holku nesbalím (Co holku! Ani skvělou práci nebo ty nejzajímavější přátele!), čekaly mě desítky knih, 4 fyzioterapeuti, hromada trenérů, můj vlastní učitel zpěvu…

Po několika letech každodenního balení holek, hi-tech tréninku a práce na hlase jsem se rozhodl vše, co o tématu vím, shrnout do jediného Výcviku. Bude obsahovat:

  • neuro triky, které vás rychle dostanou do správného držení těla
  • budování pasivní přitažlivosti už jen tím, jak stojíte a hýbete se
  • jak využívat řeč těla při svádění (zastavit ženu v každé situaci, budovat přitažlivost mlčky, poradit si s agresivním mužem, trefit dokonalou chvíli pro první polibek…)
  • aktivní gesta, kterými můžete vybudovat přitažlivosti místo toho, abyste mluvili

Tady se na Výcvik Řeči těla můžete přihlásit

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

3 komentáře
STG _Mark napsal 15.11.2017

Nelituju ani jediný koruny, co jsem za tuto akci zaplatil. Skvělej zážitek, tolik motivace a pozitivní energie jsem už dlouho v tak krátkým čase nedostal! Škoda, že jsem musel odejít hned po skončení kurzu. Byla to bomba!

Můj report můžete číst zde:
https://forum.streetgame.cz/viewtopic.php?f=3&t=1060&p=11312#p11312

Odpovědět
karel napsal 16.11.2017

Cau nevim kam ti to napsat. Jaky si mel vlastne zacatky ? Mel si nejaky rozvrzeni cilu ? Cim sis prochazel ? Me by to zajimalo tak jestli by na to treba mohl vyjit clanek. Byl bych rad.)

Odpovědět
Odešlete odpověď