Sbírejte zážitky, akumulujte moudrost – StreetGame.cz
Pořádný let

Sbírejte zážitky, akumulujte moudrost

Kdo je moudřejší – dvacetiletý kluk, který celou dobu žil pestrým, aktivním životem, a zažil hromadu věcí, nebo třicetiletý kluk, který celý život seděl doma?

V komunitě máme chlapíka, který ve 12 zbohatl na akciích. Další ve 13 začal se streetgame. Dalších pár už v 15 našetřilo na náš živý kurz. A jeden z nás už od 16 bydlí sám :)

Bije pak do očí, když se někdo zeptá: „Nejsem v 17 ještě mladý na streetgame?“

Nestačí být inteligentní, a pak mařit život sezením doma. Pojďme se bavit o tom, jak moudrost vzniká.

Získáte ji, jakmile začnete kumulovat zážitky. Nakompresujte jich co nejvíce do co nejkratšího období, a budete vyspělejší než všichni okolo. Chce to změnu a risk.

Cestujte

Když zadáváte stále stejné informace, dostanete i stále stejný výstup. Den co den stejné kulisy, stejné prostředí… Nic moc pro vaši kreativitu.

Díky cestování dospějete opravdu bleskově. Najednou jste sami, v úplně novém prostředí, odkázaní sami na sebe… Rutina je pryč a vy musíte stále improvizovat.

Sám jsem o panictví konečně přišel teprve v době, kdy jsem začal cestovat po republice a přespávat u neznámých baličů. Mimo rodné město ztratíte zábrany. Nejlepší metodou je stopování. Následují vlaky, protože se tam dá hromadně oslovovat holky.

Dělejte streetgame

Kdo neoslovuje na ulici, většinou ženy ani pořádně nezná. Žije ve svém malém skleníku a každá průměrná holka ho hned ohromí, protože jich zkrátka moc nepoznal.

Umění

Některá díla vám dokáží zprostředkovat tak silný zážitek, jako byste ho sami prožili. Když si místo horoskopu přečtete něčí deník na fóru, místo levné komedie podíváte na kvalitní film a místo popu si pustíte vážnou hudbu nebo třeba metal, rovněž to podpoří rozvoj vaší moudrosti.

Vyhledávejte riziko

Stále kolem sebe hledejte drobné výzvy pro vykročení z komfortní zóny. Tam si dáte ledovou sprchu, tam zvednete novou maximálku, tam oslovíte sexy holku, tam se před celým klubem pustíte do karaoke, tam si zatančíte na náměstí… jakmile vyjdete ven, příležitosti jsou všude kolem.

Naplně hlavu zážitky, a věci se začnou měnit.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: