Sbalte bohatou ženu, nechte se vydržovat – StreetGame.cz
Bohatá blondýna

Sbalte bohatou ženu, nechte se vydržovat

Před pár týdny jsem se přestěhoval a dal se do budování nového harému. Brzy jsem randil se čtyřma holkama s prsama 3+ a IQ 120+. Kvůli vedení kurzů a celkově z vědeckých účelů jsem ale musel dál oslovovat nové ženy. Otázkou bylo: podle jakých kritérií si z tolika žen vybrat do harému jen pár? Má dřívější kritéria zněla: mladá, kozatá, inteligentní, nekuřačka.  Rozhodl jsem se, že přidám další filtr, a zaměřím se na ty nejbohatší.

Nemáte náhodou opačný filtr?

U začátečníků si všímám naprosto opačné, nelogické tendence: pokud žena vypadá luxusně a bohatě, neosloví ji. Proto se nikdy nedostanou do fáze, kdy za ně žena platí večeře, kupuje jim oblečení…

Zbavte se limitujících přesvědčení. Nemyslete si, že bohaté jsou kvůli číslům na účtě těžší. Hrajte svou obvyklou hru.

Žádné: „Na tu nemám!“ Hra je od toho, abyste balili holky z vyšší ligy, než jste vy sami. Na holky pod vámi nepotřebujete super hru.

StreetGame.cz navíc většinou čtou inteligentní lidé. Pokud mezi ně patříte, s doktorkou nebo právničkou si zřejmě budete rozumět více, než s uklízečkou.

Specializujte se

Abyste sbalili více bohatých holek, musíte více bohatých oslovit. Je už jedno, jestli si to vydělaly samy, mají bohaté rodiče, nebo našly movitého zaopatřovatele. Kdykoli uvidíte nový iphone, drahé šperky, kožich… Oslovte ji. Zvlášť na lidech z východu (ruskách, ukrajinkách…) je stav konta snadno poznat, protože jej obvykle dávají ostentativně najevo právě třeba nošením velkých šperků… Jen díky tomu jsem sbalil holku, jejíž rodiče kamarádí s Vladimírem Putinem.

Vybírejte si luxusní čtvrti, pasáže plné drahých obchodů a také události pro lidi z nejvyšší třídy.

„Jsi bohatá?“ pak zařaďte mezi své typické kvalifikační otázky vedle: „Sportuješ?“, „Co je na tobě speciálního?“ a podobných.

Nesoutěžte v předem prohraných závodech

Bohatí žáci mi někdy říkají: „Ani bych nechtěl, aby za mě žena platila. Cítím se dobře, že to pro ni můžu udělat.“ Jsou rádi, že můžou placením udělat dojem. A to je právě ten problém! Touhu zapůsobit musíte nechat jít.

Ukazovat peníze na streetgame zoufale nefunguje. Někdy ale můžete mít tyto tendence a drobně se připravovat o výsledky…

Když však balíte bohatou ženu, výhoda spočívá v tom, že oba od začátku víte, že jste chudší než ona. Navíc ona už peníze má, nepotřebuje je… Tím pádem se kompletně zbavíte zlozvyku chlubení.

Doporučuji se i špatně obléct. Když se oblečete hezky, bude vás srovnávat se svým přítelem, který nosí obleky z Itálie (dobrý zaopatřovatel vs. horší zaopatřovatel)… Za to když přijdete v levném triku, zařadí si vás do úplně jiné kategorie (dobrý zaopatřovatel vs. milenec). Stejný princip, jako když mnohem více holek sbalíte cestováním v MHD, než kdybyste jezdili autem.

Aby byl dojem dokonalý, můžete navrch ještě přihodit pár hlášek typických pro chudé lidi, třeba: „Půjčím si předvýplatní půjčku a půjdu ji znásobit do matu.“

Kompletně převraťte rámec

Rozdělte si role. Dejte najevo, že ona je ta bohatá, která si vás bude vydržovat, a vy jste ti zlatokopové, chudí a sexy. Čím více zdůrazníte, že vy peníze nemáte, tím lépe. Řekněte například: „Když mi koupíš hezký kabát, vezmu tě za ruku.“ Pak se usmějte a rovnou jí vezměte. Když ruku spokojeně stiskne, propleťte prsty. Když se netváří moc nadšeně, zase její ruku zahoďte…

Zkrátka přesný opak zaopatřovatelů, kteří mají pocit, že je nikdo nemůže milovat proto, jací jsou, a tak si náklonnost musí kupovat.

Můžete je mít!

Hlavním poselstvím tohoto článku je, že pokud ovládnete streetgame, můžete bohaté holky balit stejně jako ostatní. Ne tím, že budete ukazovat peníze – pro ně jsou bezcenné! Naopak tím, že budete od začátku trénovat je ke snaze o vás.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

11 komentářů
smutnejkluk napsal 4.2.2017

S timhle nesouhlasim. Proc jen cerna a bila, ode zdi ke zdi? Bud jsem ja zaopatrovatel, nebo ma zenska zaopatrovat mne? To jako neexistuje nic mezi tim? Zivot neni jen dvoubarevnej. Kdyz to vezmu na extremu bohatejch holek – tak je jasny, ze na ty majetek dojem neudela. Cili samozrejme je nesmysl ho stavet na odiv a zkouset si holky kupovat. Ale stylizovat se do role, ze ona si ma kupovat mne? Nechat si od zensky platit obleceni? Jako sorry, ale mam svoji hrdost. A to neni zadne „limitujici presvedceni“, kterym se sermuje napric celym webem. To je naprosto normalni lidska hrdost a sebeucta

Odpovědět
  Princ napsal 4.2.2017

  Existuje něco mezi zaopatřovatelem a milencem. Ale specificky v případě balení bohatých doporučuji být čistě milencem, nic mezi.

  Pokud jsi super-bohatý, můžeš jim klidně dělat i toho zaopatřovatele, ale to není podstatou článku. Mou ideou je mít tým holek, které mě živí. Ne vyloženě z nedostatku, ale prostě abych si vyzkoušel, že mám tak dobrou hru, že tohle dělat můžu. Čistě z tohoto důvodu děláme i mnoho jiných extrémů…

  Pokud je někdo schopný ve vydělávání peněz a má špatnou hru, může ho urážet, že to lze dělat i naopak. Je to jako když se vědec hádá s fotbalistou, jestli je lepší věda nebo fotbal…

  Každopádně znám třeba bezdomovce, který balí sexy holky, aby měl občas kde spát. Tyhle věci existují, fungují, jsou technologicky dosažitelné, proč bych se k tomu stavěl zády? Opravdu mám podle tebe malou sebeúctu? :D Měl bych kvůli tvé koncepci hrdosti omezit svůj výzkum?

  Já si nezakládám na ničem. Jestli s třema holkama půjdu na rande, nebo mě tři odmítnou, jestli koupím kabát já jí nebo ona mě… Budu asi tak stejně hrdý, tedy nulově hrdý. Dostal jsem už tolik tisíc odmítnutí, že o sobě žádné velkolepé představy nemám… Streetgame ke skromnosti.

  Odpovědět
anonnymni delta napsal 5.2.2017

vole pockej az te nejakej tatka mafian rusky rozmazleny princezny posle na vylet do lesa … xD az marfusa zjisti ze nejsi plysak jen pro ni :)

Odpovědět
  Princ napsal 5.2.2017

  Nevytvářím v ženách žádné falešné naděje, že budu jen pro ně.

  Odpovědět
Karel napsal 3.3.2017

Opět čau. :D Princi co je ten bezdomovec zac?! o.O zkrachovalej model …?

Odpovědět
  Princ napsal 3.3.2017

  Není obzvlášť hezký. Žije v zahraničí, spí na ulici, bere drogy a balí holky… Je ale ještě docela mladý, není to žádný padesátiletý vousáč, takže mohlo by to být i horší :D Hlavně má charisma, je uvolněný, je s ním zábava… V Instruktorském manuálu tuto strategii popisuju jako „Kluk, který se nepočítá.“

  Odpovědět
Karel napsal 4.3.2017

To je husty. :D A nake vzdelani ma nebo to charisma z neceho vybudoval ne

Odpovědět
Jamie Pleva napsal 22.10.2017

Dobrý den,
Prosím o dodání hezké, milé, nemocné, staré, hloupé, s velkým majetkem, věk okolo 90 let…. Děkuji se srdečným pozdravem Jamie Sheeran Pleva. (milý chlapec, nenáročný, chytrý, nadaný, vysportovaný, hezký, empatický, mluví 40ti jazyky.. studuje práva, anatomii, psychologii, informační technologii, tělovýchovný institut)

Odpovědět
Doctor Dolan napsal 3.5.2018

„Když však balíte bohatou ženu, výhoda spočívá v tom, že oba od začátku víte, že jste chudší než ona. Navíc ona už peníze má, nepotřebuje je… Tím pádem se kompletně zbavíte zlozvyku chlubení.“

Souhlas. Nejsem expert na balení (actually is beta), ale myslím že obecně snažit se holku utáhnout na prachy je kardinální pí*ovina. (ať už chudou nebo bohatou).

Ani u „obyčejné“ holky bych kolem sebe radši moc prachama nemával. Jednak se chytnou jen zlatokopky a druhak tím dávám najevo, že kromě peněz mám ho*no co nabídnout.

Pořád slyším řeči typu „za dva roky budeš doktor, to se ti baby jen pohrnou“. Jo, jenže ty budu stejně posílat do hajzlu, protože to budou z 90% zlatokopky a svobodné matky, které budou doufat, že se postarám o „erory“ které jim udělal nějakej alfa.
Zaplatit za večeři na prvním rande ok, ale mám nějaký limit co jsem ochotný do holky investovat a kolik jsem ochotný na prvním rande utratit. Kdybych chtěl do baby cpát prachy výměnou za sex, jdu rovnou na privát.

Odpovědět
  Princ napsal 3.5.2018

  J správný přístup. Jsem rád, že sis udržel nadhled, hodně budoucích doktorů (i právníků) do toho spadne a začnou opravdu čekat, že vystudování jim bez dalších nároků automaticky dodá hromadu žen. Na tom vlastně funguje současná ekonomika :D

  Odpovědět
  Doctor Dolan napsal 3.5.2018

  Akorát před rokem se mi stalo menší nedorozumění heh. Byl jsem poprvé na vejletě v Praze (předtím jsem tam byl jen jednou pracovně) a jedna holka, kterou jsem rok předtím potkal na animefestu se mi přes FB nabídla jako průvodce.

  Chtěl jsem tehdá zaplatit za oběd, jako poděkování za to, že kvůli v podstatě neznámému týpkovi obětovala celý den. Nepřipadalo v úvahu, neříkala nic přímo, ale šlo cítit že to bere koro jako urážku :D (Nejednalo se samozřejmě o nějak převratnou částku.)
  Jako pokus o sbalení tam byl, ale jako beťák jsem to asi kardinálně pos*al řekl bych, nedošlo na facku nebo přímé odmítnutí, ale šlo to vyčíst s naší komunikace která následovala.

  Celkem škoda že jem to podělal, na Afku 2018 se s ní mám zase vidět, dohodila mi ubytko u nich na kolejích, protože teď studuje v Brně. (Původně jsem chtěl přespat u kámoše.) Ale šanci tomu radši už moc nedávám. Při každém pokusu o další schůzku jí do toho „něco vlezlo“, nehledě na to že za ten rok si už určitě někoho našla, jen mi o tom neřekla. Asi čas porozhlédnout se jinde :D

  Odpovědět
Odešlete odpověď